Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zarząd województwa wybrał bankiet zamiast budżetu

Utworzony przez terminator, 16 grudnia 2009 r. o 19:42 Powrót do artykułu
Najpierw przyjemnośc, potem praca,co sie beda przemeczac......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobre fotki w sam raz do kartoteki. Jeszcze z profilu poproszę. Najlepszy jest ten fikoł z prawej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zawsze marny tekst Rafała Panasa, może by w końcu napisał o czymś istotnym..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po tych dwóch gębach (od prawej) widać,że są z PSLu. Patrząc na nich nie dziwię się, że ważniejszy jest bankiecik od spotkania w sprawie budżetu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale wiocha !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co, nikt z dziennika wschodniego nie byl na bibce? przeciez dla dziennikarzy byla......))))))))) raczej niemozliwe zeby dziennik nie byl zaproszony, w koncu zona naczelnego pracuje u grabczuka w urzedzie. Aaaaale ma gest graby, teraz dziennikarzy sie do lublinianki zaprasza, ciekawe z ktorego paragrafu budzetu wojewodztwa poszla na to kasa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wieta i tak pieprzyta! hahahah śmiac mi się chce z tych wsioków c to pisza - dziennikarzy do budyyyyyyyyyyy!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wieta i tak pieprzyta! hahahah śmiac mi się chce z tych wsioków c to pisza - dziennikarzy do budyyyyyyyyyyy!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
nie wieta i tak pieprzyta! hahahah śmiac mi się chce z tych wsioków c to pisza - dziennikarzy do budyyyyyyyyyyy!!!!
Wsią powiało z twojego wpisu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, mało się spotykają...niedawno sesja sejmiku, komisje sejmiku, prezydium...mało!! jak za dwa dni się nie spotkali na kolejnym prezydium w tym miesiącu to juz jakiś dziennikarzyna się SRACZKUJE hahahah
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a dlaczego się spóźnili?? bo jakieś JEŁOPY delikatnie mówiąc zaklepały opłatek dla dziennikarzyn zaraz przed prezydium!! głąby - zły to ptak co wąsne gniazdo kale.................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak wiesz wsiarzu - to nie był 'bankiecik' a opłatek dla dziennikarzyn!! żarłes tam a teraz piszesz?? zdechnij wszo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Marsza;lku dzis w Poznaniu zrobiono projekt urzedu marszalkowskiego piekne ciacho koszt inwestycji 103 mil zl wygrali architekci z Sopotu,moze warto skopiowac w/w projekt dla Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Renata napisał:
Jak zawsze marny tekst Rafała Panasa, może by w końcu napisał o czymś istotnym..
Polecam artykuł o promocji Lubelszczyzny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja wam dziennikarze proponuje podczas kolejnego spotaknia przebadać alkomatem jednego z trzech wymienionych panów -
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lbn napisał:
Po tych dwóch gębach (od prawej) widać,że są z PSLu. Patrząc na nich nie dziwię się, że ważniejszy jest bankiecik od spotkania w sprawie budżetu.
ale ten dorobkiewicz z pierwszy z lewej znacznie gorszy niż Ci pozostali dwaj razem wzieci - nie ma nic gorszego w tym województwie jak Eunuch z lateksową protezą i jego przychlasty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
otrzymałam stypendium z Urzedu Marszłkowskiego wiosną tego roku i na galę przyszło dwóch Marszałków jeden ten nizszy rangą zachowaywał się z powagą a ten wyższy rangą jak sie dorwał do mównicy to pieprzył takie głupoty - że sie z susłami dogadał zeby nie blokowali budowy lotniska - bo ten dobrodziej buduje je nam (studentom) - on je buduje -ciekawe czy z własnej prywatnej kasy????? - ze ma dwóch przystojnych synów - i kazał nam wejsć na swoja stron internetową abysmy sie o tym przekonali - byłam widziałam - A FUJ!!!! - ale juz nie wiedział mondrałek na którym roku jest jego starszy syn - a potem jak była awaria nagłośnienia to zwróciłsie do obecnych na sali rektorów to krzyknął "Niech Nam Magnificencje coś zaśpiewają" na koniec nasz dobrodziej uraczył nas jedzonkiem - może zamiast cateringu - kasę przeznaczył by na podwyższenie kwoty stypendium bo stypendia w kwocie 150 zł to śmiech na sali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stypendystka Marszałka napisał:
otrzymałam stypendium z Urzedu Marszłkowskiego wiosną tego roku i na galę przyszło dwóch Marszałków jeden ten nizszy rangą zachowaywał się z powagą a ten wyższy rangą jak sie dorwał do mównicy to pieprzył takie głupoty - że sie z susłami dogadał zeby nie blokowali budowy lotniska - bo ten dobrodziej buduje je nam (studentom) - on je buduje -ciekawe czy z własnej prywatnej kasy????? - ze ma dwóch przystojnych synów - i kazał nam wejsć na swoja stron internetową abysmy sie o tym przekonali - byłam widziałam - A FUJ!!!! - ale juz nie wiedział mondrałek na którym roku jest jego starszy syn - a potem jak była awaria nagłośnienia to zwróciłsie do obecnych na sali rektorów to krzyknął "Niech Nam Magnificencje coś zaśpiewają" na koniec nasz dobrodziej uraczył nas jedzonkiem - może zamiast cateringu - kasę przeznaczył by na podwyższenie kwoty stypendium bo stypendia w kwocie 150 zł to śmiech na sali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NO CÓŻ STYPENDYSTKA MARSZAŁKA PŁACZE ŻE MAŁO KASKI I ŻE IMPREZA NIE BYŁA TAKA CUDOWNA.... MIEJMY NADZIEJĘ, ŻE NASTĘPNYM RAZEM NIE DOSTANIE NIC A TYM SAMYM NIE NARAZI SWOJEGO EGO NA NISKIE TAK WG NIEJ KWOTY I CATERING... I TAK MAMY DUŻO MAGISTRÓW W POLSCE JEDNEGO BARANA MNIEJ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
NO CÓŻ STYPENDYSTKA MARSZAŁKA PŁACZE ŻE MAŁO KASKI I ŻE IMPREZA NIE BYŁA TAKA CUDOWNA.... MIEJMY NADZIEJĘ, ŻE NASTĘPNYM RAZEM NIE DOSTANIE NIC A TYM SAMYM NIE NARAZI SWOJEGO EGO NA NISKIE TAK WG NIEJ KWOTY I CATERING... I TAK MAMY DUŻO MAGISTRÓW W POLSCE JEDNEGO BARANA MNIEJ
a moze działaczu PLatwory za przeproszeniem Obywatelskiej - zatrudniony w Urzędzie Marszałkowskim na ciepłej i dobrze płatnej posadce - odniósł sie na temat durnego show i głupiej gadki w wykonaniu tego zakompleksionego kordupla z Chełma, który tobie co miesiac płaci abys sobie w nosie podłubał na koszt podatnika nie POzdrawiam was PełOwskie złodzieje - za dwa lata mam nadzieje was wszystkich CBA pozamyka w jakims obozie bo więziennych cel zabraknie aby wszystkich was pomieścic zaćpane skorumpowane PełOwskie śmiecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...