Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Lepiej nie oceniać, jak nie było się świadkiem. Ja wczoraj wieczorem też zgłosiłam się z dzieckiem do szpitala, bo tak niefortunnie upadła, że rozbiła sobie czoło o nogę stołu. Na szczęście rtg nie wykazał obrażeń kości, ale musimy przez kilka dni uważniej jej się przyglądać. O nieszczęście nie trudno, a ja stałam pół metra dalej...
To prawda, zbyt łatwo przychodzi nam osąd nad innym człowiekiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie zajmijcie się wszyscy swoją dupą. do tej pory nikt dziecku nie pomagał a teraz wielkie hejty. cudowny naród co ma na wszystko wyje***e, a jak się coś stanie to nagle wszyscy wyszczekani i mądrzy.
I bardzo dobrze, ze sprawa wyszla na jak a swoja dupa to sie zajmuj w lazience. Znieczulica i nie wtracanie sie w patologie u sasiadow, przybrala taka miare, ze juz nawet kabareciarze zrobili skecz jak maz policjant napieprza zone a cala klatka slucha. Ciekawe tylko dlaczego do tej pory sasiedzi wykazali sie umoarkowanym zainteresowaniem, bo na pogotowiu stwierdzili, ze obrazenia powstaly w dluzszym okresie czasu. Tak czy siak do wora z patologia, nie umie wychowac dziecka to oddac do normalnej rodziny i niech chla dalej, bo jeszcze po 500 sie ustawi w kolejce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaa.... "Podczas przesłuchania Ewelina G. nie zaprzeczała, że piła alkohol. Feralnej nocy świętowała imieniny koleżanki. " ---- a alkohol w stężeniu 1,4 promila wniknął w nią z powietrza jak wyszła na balkon. Jezu, ta pani chyba nie wie co mówi. Nawaliła się wódą i gada bzdury. Szkoda tylko że w tym matactwie nie widzi, że krzywda stała się dziecku. Dlaczego to dziecko musi cierpieć przez to, że ktoś pije wódę bez umiaru? Szkoda mi takich dziecin, jak cholera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bije to dzieciątko? jesli cos wiesz to zglos sie na policje i powiedz zanim dojdzie do nieszczescia
Nie trzeba nic juz zglaszac bo nasi dzielno policjanci sami doszli do wniosku, ze cos jest nie teges i prowadza juz dochodzenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak slow... Nieodpowiedzialność i bezmyslnosc... lepiej cpac jarac i pic a dziecko samowolka.... Cala Ewelina. Szkoda niewinnego dziecka. Nie chcesz oddaj duzo ludzi chce miec dzieci a nie moze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matka nigdy nie bila ani nie udezyla dziecka, nigdy tez je niezaniedbywala... Dziecko nie bylo pod jej opieka! Chieny koloryzuja by jak najbardziej oczernic czlowieka (taka praca) a wy wszyscy oceniacie z gory ze pato nic nie widzac na ten temat :/ uwazacie ze matka znecajaca sie nad swoim dzieckiem najpier zrobila mu krzywde a pozniej sama zadzwonila po pogotowie ?! Pomyslcie realnie. ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matka nigdy nie bila ani nie udezyla dziecka, nigdy tez je niezaniedbywala... Dziecko nie bylo pod jej opieka! Chieny koloryzuja by jak najbardziej oczernic czlowieka (taka praca) a wy wszyscy oceniacie z gory ze pato nic nie widzac na ten temat :/ uwazacie ze matka znecajaca sie nad swoim dzieckiem najpier zrobila mu krzywde a pozniej sama zadzwonila po pogotowie ?! Pomyslcie realnie. ...
no wiesz... matka Madzi z Sosnowca tez zgłosiła zaginiecie dziecka sama zeby odciągnąc od siebie uwage...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widac stan dziecka byl taki, ze juz musiala pojsc do lekarza w pijackim widzie zreszta a wczesniejsze urazy glowy? -to dziecko tez nie bylo pod jej opieka-no to wzorowa matka polka z odlewniczej. Obdukcja lekarska wykazala urazy glowy, ktore zdarzyly sie w ciagu ostatnich tygodni, nie w wyniku jednego wydarzenia.Prokuratura przedstawila zarzuty, sprawa jest prosta, guest cos mi sie zdaje ze ona u ciebie chlala na tych imieninach. Nawet jesli nie uderzyla tego dziecko to udowodnila, ze jest dalej gowniara o nie dorosla o ile dorosnie do takiego obowiazku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jebać tą cała Eweline. Patolożka jedna. wszystko z każdym a teraz dziwne że coś odjebała wkońcu przesadziła. I tak cud że żyje dziecko nie wiadomo jaka jest prawda i co tam sie stało. Moim zdaniem zaniedbywała go doprowadzajac sie do stanu upojenia podczas alkoholowej libacji... Dziecko powinno w nocy spać a nie chodzić do pózna jak codziennie. Wkoncu sie balety skończyły Ewelina. kosztem życia Twojego dziecka. nie wiem co mam napisac brak słów na taką matke!!!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to w ogole ma byc? i ona jest na wolnosci??? Żałosne!!!!! a gdzie ojciec dziecka??? Gdzie on byl? i inni czlonkowie? gdzie te członki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
członków to ona ma w zanadrzu!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamknac ja od razu !!! Zlinczowac!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lazilo glupie lazilo i wylazilo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jakaś kpina. Wypuscili ją?! I niby prokurator w to uwierzył tym bardziej że lekarze widzieli inne obrażenia. Masakra. I te nasze Polskie prawo. Ja pier.....!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiadomo czy stan chlopczyka sie poprawil??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
500zł na dziecko się należy, będzie pite.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
8 MIESIĘCZNE DZIECKO WSPINAŁO SIĘ??? NA REGAŁ ??? NIE WYDAJE MI SIĘ !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ewelina Ty głupia młoda matko - dbaj o zdrowie swojego dziecka tak jak dbano o Twoje zdrowie. Nie jesteś już gówniarą i mając własne dziecko możesz sobie już odpuścić chlanie na rzecz czegoś cenniejszego w życiu. Jeśli tego nie kumasz to poddaj się leczeniu - na mózg i poprawne myślenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A JEDNAK DO SZPITALA PRZYWIOZLA I MYSLE, ZE SIE BARDZO BARDZO MARTWI. A GDZIE OJCIEC DZIECKA?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech cię piekło pochłonie rodzicielko! zostaw chłopczyka dobrym ludziom, daj mu szansę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...