Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zasłabł przed szpitalem. Karetka jechała po niego 15 minut

Utworzony przez PACJENT, 2 sierpnia 2011 r. o 06:43 Powrót do artykułu
GOŚĆ napisał:
WieC KONOWALE OD CHOROBY ALKOHOLOWEJ SPECJALISTÓW NA SPSK1 SOR NIEEEEEE MAAAAAAA
pajacu czytaj ze zrozumieniem albo wyjazd do szkoły ! wiesz kto to konował ? Czy osoba piszące ten post podpisała się lekarz? Jedno słabe składniowo zdanie w Twoim wykonaniu i dwa nie wybaczalne byki. Druga sprawa to część na temat specjalistów.. Lekarz ma OBOWIĄZEK udzielenia pomocy szczególnie ten z izby przyjęć. Powinien ustabilizować pacjenta, zdiagnozować i karetką transportową (T) odesłać do adekwatnej placówki. I rada gdy znów będziesz chciał coś napisać: 1 Dokończ edukacje 2 Poczytaj trochę książek bo widać zakres słownictwa mocno ograniczony 3 Przed każdym postem baranek o ścianę na lepsze myślenie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam 81 lat i jestem zadowolona z pracowników sor spsk 1 i pogotowia ratunkowego przyjmują mnie codziennie bo żle się czuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZNIECZULICA to objaw upodlenia narodu!!!! Cały ten kraj, to jedna wielka chora struktura, zdemoralizowana dziadostwem w którym żyje!!!! Omamiony, ogłupiały naród, godzi się na wszystko co wyprawiają rządzący dyletanci!!!! Tyle milionów ludzi nie potrafi się zebrać i zamanifestować swoje NIE, tchórze to najdelikatniejsze określenie.... Jeśli zaś chodzi o leczących konowałów to może dwa procent wykonuje swój zawód z powołania a reszta dla chęci ZYSKU!!!! Chory kraj, chory system gdzie ludzkie zycie nic nie znaczy, HAŃBA!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ALE OPUŚCIĆ STANOWISKO PRACY I STAĆ NA SCHODACH SZPITALA TO MOGLI ? ? ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Pozwolę sobie zacytować część tego artykułu: Nasuwa mi się pytanie, a gdy sobie wychodzą na papieroska na ławeczkę przed szpital to też za każdym razem biegają do przełożonego ? wychodziło by na to że mają bardzo wyrozumiałych przełożonych dużo tych przerw i papierosków.. Brzydko to skomentuję ale GÓWNO PRAWDA osoba, która sama zgłosi się na izbę przyjęć musi czekać w kolejce, nie wspominając już o trudnościach przy rejestracji np ktoś stracił palec pierwsze o czym myśli to o dotarciu do szpitala a tam szereg problemów o dokumenty, ubezpieczenie itd co? szpital nie potrafi wystawić rachunku za usługę jeśli ktoś nie ma ubezpieczenia? Prawda jest taka że jeśli ktoś sam zgłosi się na izbę przyjęć może na niej umrzeć a lekarz dyżurny będzie miał to w poważaniu mówiąc to nie jest mój pacjent ja go nie przyjmowałem.. Dużo lepiej do szpitala przyjechać karetką bo wtedy izba musi karetce potwierdzić odebranie pacjenta więc i od razu musi się nim zająć bo gdyby coś mu się stało to już jest papier potwierdzający obecność człowieka na oddziale w innym przypadku nie ma nic. Reasumując od kiedy chodnik przed szpitalem nie jest terenem szpitala?? oraz Tłumaczenie iż osoba była pod wypływem alkoholu jest najgłupszym z możliwych gdyż alkoholizm to także CHOROBA Panie KONOWALE!! [/quote] Do tego wszystkiego dodam jeszcze: [quote]W drzwiach szpitala pojawiła się lekarka i kilka pielęgniarek, obserwujących zdarzenie.
Ciekawe mają to stanowisko pracy.. naprawdę ciekawe..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio byłem na pogotowiu w Rzeszowie przy ulicy ul. Poniatowskiego 4. Narzeczona skarżyła się na okropny ból głowy. Doszło do tego drętwienie palców i zawroty głowy. Zwolniłem się z pracy i czym prędzej pojechaliśmy na owe pogotowie. Czekaliśmy ponad 20min aż łaskawa pani doktor zejdzie z piętra i przyjdzie do nas. Wiecie co usłyszeliśmy? "Dlaczego tutaj przyjechaliście skoro nie pełnimy teraz dyżuru, dopiero od 18stej" Nawet nie przebadała narzeczonej. Wielce obruszona skierował nas do lekarza rodzinnego. Nie było mowy o żadnym przebadaniu! stwierdzeniu przyczyn dolegliwości! Żałuję teraz, że nie złożyłem żadnej skargi i nie rozdmuchałem bardziej tej sprawy. Człowiek udaje się po pomoc bo nie wie co się dzieje a na dzień dobry BIUROKRACJA i chamskie zachowanie pseudo lekarza/weterynarza!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W solidarucholandii życie człowieka jest tyle warte,ile kasy można z niego wycisnąć.Ten człowiek zapewne mógł być znany jako NN ,dlatego zgodnie z procedurami unijnymi ,popartymi katolickim wyborem polskiej gawiedzi(miłosiernym ,o zgrozo!!!)lekarze najnormalniej w świecie całą sytuację olali.ALE PAMIĘTAJ GAWIEDZI -IDŹ DO WYBORÓW KARNIE,TAK JAK ZAGŁOSOWAŁAŚ "ZA UNIĄ"!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poczytajcie komentarzy od poczatku , załatwcie sobie SZNUREK albo dobrego PSYCHIATRE IDIOCI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TERAZ Sie nie dziwie ,że nie mieli czasu wyjśc i udzielić pomocy pijaczkowi ,bo musieli udzielaC pomocy chorym ludziom takim jak piszA takie komentarze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Gość' timestamp='1312277895' post='509926'] Do tego wszystkiego dodam jeszcze: Ciekawe mają to stanowisko pracy.. naprawdę ciekawe.. sznurek albo dobry psychiatra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ostatnio byłem na pogotowiu w Rzeszowie przy ulicy ul. Poniatowskiego 4. Narzeczona skarżyła się na okropny ból głowy. Doszło do tego drętwienie palców i zawroty głowy. Zwolniłem się z pracy i czym prędzej pojechaliśmy na owe pogotowie. Czekaliśmy ponad 20min aż łaskawa pani doktor zejdzie z piętra i przyjdzie do nas. Wiecie co usłyszeliśmy? "Dlaczego tutaj przyjechaliście skoro nie pełnimy teraz dyżuru, dopiero od 18stej" Nawet nie przebadała narzeczonej. Wielce obruszona skierował nas do lekarza rodzinnego. Nie było mowy o żadnym przebadaniu! stwierdzeniu przyczyn dolegliwości! Żałuję teraz, że nie złożyłem żadnej skargi i nie rozdmuchałem bardziej tej sprawy. Człowiek udaje się po pomoc bo nie wie co się dzieje a na dzień dobry BIUROKRACJA i chamskie zachowanie pseudo lekarza/weterynarza!
POGOTOWIE RATUJE NIE LECZY!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to się dzieje w katolickim kraju. Liczy się tylko szmal, kasa, kasa.Człowiek stał się towarem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
asdfdhgjkwqwe3534r5 napisał:
To ja mam znać się na pomocy, czy lekarz stojący obok i się patrzący ? Rzygam na ten kraj DNO SYF i SMRÓD !
Popieram Twoją opinię w całej rozciągłości!!! Wyjeżdzam stąd i nawet się nie przyznam że jestem z Polski bo cały świat postrzega nas przez pryzmat- żurku, kiełbasy i czosnku zapijanego wódą!!!!! PRYMITYW I GŁUPCY którzy nie mają odwagi zrobić REWOLUCJI.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
najchetniej położył bym tego człowieka koło ciebie:) byś sobie wąchał przez 1,5h
To w służbie zdrowia obsługuje się jedynie pachnących pacjentów i najlepiej z kopertami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest jakaś kpina żeby tyle czasu czekać na karetkę, która powinna być na miejscu! A gdyby kogoś potrącono pod szpitalem? I zmarłby przez tych ludzi?! spam/news0041.php przewidźmy swoją śmierć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DZiennik wschodni zapomniał dodać do cytatu karetka przyjechała po 15 minutach I URATOWAŁA TKZ.. CZŁOWIEKA!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Popieram Twoją opinię w całej rozciągłości!!! Wyjeżdzam stąd i nawet się nie przyznam że jestem z Polski bo cały świat postrzega nas przez pryzmat- żurku, kiełbasy i czosnku zapijanego wódą!!!!! PRYMITYW I GŁUPCY którzy nie mają odwagi zrobić REWOLUCJI.......
ale czubek z ciebie ,SZNUREK ALBO DOBRY PSYCHIATRA!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
pajacu czytaj ze zrozumieniem albo wyjazd do szkoły ! wiesz kto to konował ? Czy osoba piszące ten post podpisała się lekarz? Jedno słabe składniowo zdanie w Twoim wykonaniu i dwa nie wybaczalne byki. Druga sprawa to część na temat specjalistów.. Lekarz ma OBOWIĄZEK udzielenia pomocy szczególnie ten z izby przyjęć. Powinien ustabilizować pacjenta, zdiagnozować i karetką transportową (T) odesłać do adekwatnej placówki. I rada gdy znów będziesz chciał coś napisać: 1 Dokończ edukacje 2 Poczytaj trochę książek bo widać zakres słownictwa mocno ograniczony 3 Przed każdym postem baranek o ścianę na lepsze myślenie..
A KTO ZA TO WSZYSTKO ZAPŁACI PAJACU?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DZiennik wschodni zapomniał dodać do cytatu karetka przyjechała po 15 minutach I URATOWAŁA TKZ.. CZŁOWIEKA!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja to bym karetki nie wysłała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...