Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
damy radę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przychodzi Pinokio do Gepetto i mówi, że sie zakochał. Gepetto na to czy w takim razie wystrugać ci penisa. A Pinokio na to: nie, wymierć mi dziurkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może od razu niech grają w hotelu przebrani o tam trenują, troche wstyd nie zapewnić boisk treningowych ale mogą trenować np w Łęcznej, na Zygmuntowskich, Kresowej, na Sygnale czy z boku Areny a nie na nieużytku na Wieniawie -chyba że ktoś to wyremontuje ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile będzie meczy tych trampkarzy? 6?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
    Prace przy zadaszeniu będą kosztować 150 tys. zł i te pieniądze mamy
 że co kur...wa ile??????????????????????? pojebało was chyba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brać się jak najszybciej za Usterki a Lublinianka miala obiecany stadion za sprzedaż terenu przy stadioniei co było mineło a grunty Dewoloper ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przychodzi Pinokio do Gepetto i mówi, że sie zakochał. Gepetto na to czy w takim razie wystrugać ci penisa. A Pinokio na to: nie, wymierć mi dziurkę.
  zajebiste, naprawdę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Temat każdego artykułu jest dla mnie drugorzędny. Do rzeczy. Źle mnie zrozumiano. Nie chodzi o to, aby na każdego potencjalnego mordercę był przydzielony co najmniej jeden specjalista z tytułem naukowym lub z wieloletnim stażem w policji. Rozwiązanie problemu nie polega na przyzwoleniu do selekcji naturalnej, w której z rąk przygłupów lub wykolejeńców mają ginąć niewinni ludzie, gdyż w praktyce nie istnieje dożywocie i nie istnieje kara śmierci. Decydentom wydaje się, że nie ma sensu stosowanie rozwiązań, które maskowałyby zło drzemiące w niedojebach. Decydenci wolą, aby niedojeby zabijali, gdziekolwiek i kogokolwiek, byle nie ich-decydentów. Tu nie chodzi o samo zamaskowanie czyhającego bydlaka, który wcześniej czy później na pewno zabije, lecz o możliwie maksymalne wyeliminowanie zagrożenia. Jeżeli decydenci i specjaliści wiedzą wszystko lepiej ode mnie, to dlaczego zwiększa się liczba zabójstw i morderstw? Dlaczego rośnie liczba uszkodzonych ludzi z rąk niedojebów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Arena to kpina pod wzgledem profesjonalnego zarządzania! pseudo specjalisci od wszystkiego! Przykład: mecz motoru wjazd na parking dla vipow, w bagazniku mam w skrzynce z narzedziami mlotek, siekiere, z 6 srubokretow itd... na bramie prosza jedynie o bilet, nikt nie patrzy co mam w bagazniku... wchodze przy recepcji- prosza o bilet- i nic wiecej, to jest profesjonalizm?! MOSIR powie ale to motor jest za to odpowiedzialny! A kto sprawuje nad nimi kontrole? jestem na strefie vip a tam miedzy kibicami bryluje gosc przedstawiajacy sie jako pracownik MOSiR (chyba Maciek miał na imie) biega po sali zeby uscinac kilka dloni (z ratusza) zamiast dopilnowac organizacji! Jak przyjada vipy wyzszej ranki to chyba obslini im rekawy! za nasze podatki mamy piekny stadion gdzie pracuja ludzie niekompetentni! Menedzer- chyba radny ML. w jakim my swiecie zyjemy... oj bedzie wstyd!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pieniadze na zadaszenie mamy?! chyba mieszkancy Lublina maja i niekoniecznie z Waszych decyzji sa zadowoleni!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koszty się pokryje z... Budżetu Obywatelskiego, a przy okazji obniży straty finansowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jaja z boiskiem treningowym czy to prawda przecież to wstyd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boiska treningowe to jak mniemam bazy?Bazy mogą być i w Łęcznej i w Świdniku bo blisko.Poza tym zadaszenie dla dziennikarzy powinno być od początku zrobione prawidłowo.Ale typowe w Polsce,że wszystko się robi na raty lub ostatnią chwilę.Ponad sto tysięcy,koszt tego zadaszenia to niemało.Kto ma dać te pieniądze?Ratusz czy jakaś specjalna spółka?Wiem jedno prawie na pewno.Turniej będzie stratny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  zajebiste, naprawdę  
no na poziomie gimbazy :huh:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto wykonał projekt stadionu i dlaczego nie uwzględnił zadaszenie i szybszych łączy? Stadion miał być dostosowany do wymogów UEFA!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beznadziejność łącza widać najlepiej na transmisjach realizowanych przez Lubelska.tv ze spotkań Motoru. Czasem ciężko dostrzec co się na boisku dzieje a o odczytaniu jakichś napisów np. na koszulkach to już całkiem można zapomnieć. Obraz nie dość, że niskiej rozdzielczości to jeszcze tak skompresowany leci że bardziej to już chyba nie można. I to w czasach kiedy szerokopasmowe łącza z unijnej kasy na Lubelszczyźnie się rozwija. Wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UTOPIONE W SZAMBIE ( ZA CZASÓW CUKROWNI BYŁY TO DOŁY BŁOTA ) MILIONY, STADION POTRZEBNY JAK WRZÓD NA ... MOŻE WRESZCIE DOWIEMY SIĘ JAK WYGLĄDA BILANS, KRZYŻANOWSKA CZY KIELISZEK POTRAFIĄ TYLKO LIZAĆ ZADEK ŻUKOWI, BO PRAWDY W ŻYCIU NIE POWIEDZĄ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...