Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zatrudnijcie więc albo bezrobotnych, albo zawrzyjcie umowy o odśnieżanie z firmami zewnętrznymi. Będzie i praca dla ludzi i przystanki będą odśnieżone.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przystanki są zasypane po kolana, przystanek ZUS2 wystarczy że dwóch na raz podjedzie a do tego osttaniego mpk trzeba się przebijać przez zaspy żeby wejść do autobusu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak mnie to denerwuje ,że ludzi śnied wkurza, no zima zakoczyla pod koniec stycznia, tyle czasu bylo suchutko, ale to w koncu zima to i snieg musi być, pociesze narzekających,ze  wprzyszły weekend odwilż i śniegu nie bedzie to po co to tak przeżywać już od 3 dni że śnieg jest, a co trawa ma rosnąć w zimie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak mnie to denerwuje ,że ludzi śnied wkurza, no zima zakoczyla pod koniec stycznia, tyle czasu bylo suchutko, ale to w koncu zima to i snieg musi być, pociesze narzekających,ze  wprzyszły weekend odwilż i śniegu nie bedzie to po co to tak przeżywać już od 3 dni że śnieg jest, a co trawa ma rosnąć w zimie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zatrudnijcie więc albo bezrobotnych, albo zawrzyjcie umowy o odśnieżanie z firmami zewnętrznymi. Będzie i praca dla ludzi i przystanki będą odśnieżone.
ja bym tych co zasiłki z mopsów i moprów biora pogoniła z łopatami bo po zasiłek ręce wyciągają a po łopatę już nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bezrobotni niech wezmą łopaty w ramach prac społecznie-użytecznych, tak to się chyba nazywa , tylu bezrobotnych rzekomo, ogarną miasto w godzinkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak mnie to denerwuje ,że ludzi śnied wkurza, no zima zakoczyla pod koniec stycznia, tyle czasu bylo suchutko, ale to w koncu zima to i snieg musi być, pociesze narzekających,ze  wprzyszły weekend odwilż i śniegu nie bedzie to po co to tak przeżywać już od 3 dni że śnieg jest, a co trawa ma rosnąć w zimie
Oczywiście, w zimie śnieg za stodołą to nic dziwnego, ale tu chodzi o miasto (miasto inspiracji...).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bezrobotni niech wezmą łopaty w ramach prac społecznie-użytecznych, tak to się chyba nazywa , tylu bezrobotnych rzekomo, ogarną miasto w godzinkę
  Za wykonaną pracę należy się zapłata. To co proponujesz jest wykorzystywaniem ludzi będących w trudnym położeniu, często nie ze swojej winy. Jest to nie tylko niemoralne ale także sprzeczne z prawem.   Ponadto, nie każdy bezrobotny może wykonywać tego typu pracę np. ze względu na stan zdrowia. Ale o tym później.   No i wreszcie - ludzie bezrobotni są zwykle mało wydajni. Oduczyli się obowiązkowości i punktualności, więc nie sądzę aby w godzinkę ogarnęli całe miasto. Zwłaszcza wtedy, gdy sypie śnieg. A gdy sypie śnieg to nie tylko jest to praca w trudnych warunkach, do której ci luidzie nie są przyzyczajeni, ale zazwyczaj jest to praca syzyfowa.   Podnosząc pewne argumenty trzeba mieć chociaż blade pojęcie jakie skutki prawne pociąga za sobą dany postulat. I tak przylkładowo - czy wiesz chociaż jakie rodzaje umów można w tym przypadku zawrzeć i jakie pociąga za sobą konsekwencje zastosowanie którejś z nich? Jeżeli miałaby być umowa o pracę, to taki człowiek zanim bedzie mógł przystapić do swoich obowiązków musi najpierw uzyskać zaświadczenie o braku przeciwwskazań na danym stanowisku pracy wydanym przez lekarza medycyny pracy.   Tak więc Twoją wypowiedź mogę traktować jedynie jako naładowaną dużą dawką emocji i tym samym pozbawioną realizmu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny dowód że MPK jest źle zarządzane przez obecnego prezesa po zawodówce Fularę. Wystarczy zobaczyć co zostało z poprzedniego PKSu w którym zarządzał, aby wiedzieć że ten człowiek nie powinien pod żadnym pozorem zarządzać takim kurczącym się molochem jakim jest MPK i MKK, bo to jeden i ten sam układ, o innej nazwie. Prawda jest taka że przystanki są dalej nie odśnieżone, w pojazdach MPK jeden wielki chlew na podłodze. Nieraz widziałem jak osoby się przewracały przy wsiadaniu. Syf i malaria - znaczy się MPK. Teraz czekamy na informacje jakie straty ponosi mpk i ile mieszkańcy do tego będą musieli później dołożyć, jak po Miłoszu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszam na Chodźki. Breja na chodniku po kolana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MPK niech się lepiej zajmie wożeniem ludzi i sprzątaniem w swoich pojazdach, bo robi się z tym tragicznie. Jedno wielkie bagno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i znowu ględzicie Marudy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A radny Krawczyk to nie moze złapac za łopatę?    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam w Lublinie od ponad 10 lat i to jak wygląda tutaj zima to naprawdę żart służb wszelakich. Zaśnieżone przystani, przejścia dla pieszych, które niby są odśnieżone, ale jak już tylko próbujemy zejść na jezdnię, to brniemy w śniegu dużoooo powyżej kostek. Miejskie drogi dojazdowe na osiedla odśnieżane raz dziennie albo wcale, bo przecież samochody "powinny to rozjeździć". Tekst "robimy co możemy" przestaje być śmieszny każdej zimy. Niby duże miasto, ale nie potrafi sobie poradzić ze śniegiem w zimie...Zima to zima, to nie apokalipsa. W styczniu można spodziewać się śniegu...Odśnieżanie wszystkiego pługopiaskarkami albo traktorkami z pługiem nie jest rozwiązaniem. Dlaczego nigdy na miejskim chodniku nie widać nikogo z łopatą? Przejście ulicy Zana od początku do końca to droga przez mękę, ulica Wyżynna, Bursztynowa i rondo umiejscowione na ich skrzyżowaniu to rokrocznie jakaś czysta masakra. Więc zamiast udzielać wywiadów dziennikarzom weźcie się po prostu do roboty i nie usprawiedliwiajcie się zimą w zimie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zapraszamy na czechów na ul legendy - 30 cm sniegu a pod spodem gruba warstwa lodu. parking niby jest ale tak zasypany ze nie funkcjonuje, na ulicy wzglednie rozjezdzone dwa slady wiec 2 samochody nie moga sie wyminąc, przejscie dla pieszych zasypane. a za 50m2 mieszkania placi sie tu czynsz 600zl... ciekawe za co? za to ze nie moge podjechac pod blok, zaparkowac i wyjsc z klatki spokojnie zeby nog nie polamac? to ze sa schody przy bloku to wiem bo mieszkam tu od urodzenia, wcale ich nie widac, ale spi*** sie mozna :) sąsiadka przy mnie dzwnoila do SM i jakos nie bylo ich widac, skuteczni z mandataach to oni sa ale tylko wobec babci z pietruszka na targu na Braci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto odsnieży "zeszłoroczny" "bubel" na ul Tymiankowej ??? Zatoki i parkujace pojazdy skutecznie blokują odsnieżanie mechaniczne ciągów pieszych....efekt ....brniemy do przychodni i przedszkola po kolana w śniegu ??? Administracja ...to :działka miasta....ani łopaty ani ekipy nie widac od samego początku tzw. zimy. Dziękujemy Panie Prezydencie za ten...."prezent" !!!! To samo jest na nowych ciągach pieszych wzłóż JPII.....tylko słupy, słupy....i Władza ma koło "d..y" co sie tu dzieje !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już w weekend ma byc na plusie zaraz bedzie po sniegu, spokojnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a na lsmach podśnieżane dobra spółdzielnia sama odsnieża- za to płacę, zwróćicie się do swoich spółdzielni niech odśnieżają przecież też za to płacicie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i znowu ględzicie Marudy.
ja dzisiaj sama odsniezyłam sobie parking i spoko żaden kłopot i fitness za darmo :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zatrudnijcie więc albo bezrobotnych, albo zawrzyjcie umowy o odśnieżanie z firmami zewnętrznymi. Będzie i praca dla ludzi i przystanki będą odśnieżone.
Pokaż mi chociaż jednego bezrobotnego który będzuia chciał odśnieżać przystanki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...