Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zator na Czerniejówce zniknie po niedzieli

Utworzony przez .., 25 stycznia 2014 r. o 20:52 Powrót do artykułu
Za 4 piwa przygodny gość wyrzuci kilka choinek z rzeki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kosztorys, wyłonienie wykonawcy.... To z miesiąc im zejdzie. A nie można posłać Pana Mietka z Panem Stefanem i zrobią to w ciągu godziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Musimy teraz sporządzić kosztorys i wyłonić wykonawcę" - przypomina się żart z czasów PRL - Co się najpierw zbiera podczas akcji żniwnej? - Odpowiedź brzmi: aktyw PZPR. A ja myślałem, że wystarczy bosak, ewentualnie długi kij, aby zruszyć rumowisko, które odpłynie z nurtem. Zajrzałem do tego WZMIUW a tam twarze rodem z PRL- u; czerwone jak jęzor wyciągany na wieść o kolejnym przetargu. Może coś uszczknie się z tego?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co przetarg wystarczy dziadek z grabiami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście żaden mieszkaniec z okolicy sam się nie pofatyguje, żeby wyjć badziewie z tego strumyka. Wszyscy będą oczekiwali, żeby ich uratować. Może wezwać NATO?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...