Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zatrzymany mężczyna zmarł na komendzie policji

Utworzony przez ja, 17 lutego 2010 r. o 18:22 Powrót do artykułu
pewnie standardowo pare pal dostal na otrzezwienie i teraz mamy efekt !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
pewnie standardowo pare pal dostal na otrzezwienie i teraz mamy efekt !
Ale jesteś głupi. Szkoda mi Ciebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do tytułu to na Komendzie najwyżej śnieg leży... Panie śmieszny redaktorze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
raczej na pewno bo kto umiera od alkoholu. policjanci nie mieli co robić więc go stłukli. ale nic im sie nie stanie bo prokuratura i policja to zaprzyjaźnione instytucje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydaje mi się, ze niektórzy nie widzieli umierających po alkocholu i piszą bzdury, bo najłatwiej jest szukać winy wsród innych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obiektywny napisał:
Wydaje mi się, ze niektórzy nie widzieli umierających po alkocholu i piszą bzdury, bo najłatwiej jest szukać winy wsród innych
a mi się wydaje, że niektórzy nie widzieli słownika na oczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proste jak drut ,gościo w ciągu alkoholowym,nagłe odstawienie gazu i śmierć gotowa(zatrzymanie akcji serca,wylew krwi do mózgu itd),ten niby lekarz to chyba dyplom za parę ton buraków kupił,czy to tak trudno szanowni lekarze zrozumieć ,ze człowiek majacy np.3 promile dobrze się czuje a w momencie kiedy gaz go "puszcza" może się przekręcić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W takim wieku nie wolno nadużywać alkoholu. Jeżeli ktoś nie szanuje swojego zdrowia to trudno winić za to Lekarzy, Policjantów. Być może Policjanci uratowali mu parę godzin życia zabierając pijanego z chodnika. Pozdrawiam wszystkich myślących.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi gościu, w toku Twojego rozumowania każdego pijanego, zatrzymanego do osadzenia należałoby zatrzymać w szpitalu i czekać aż jegomość wytrzeźwieje, a następnie go odtruć... Nie masz pojęcia o czym piszesz!! W tej sytuacji w szpitalnych oddziałach ratunkowych zabrakło by miejsca dla chorych pacjentów... SOR-y zamieniły by się w izby wytrzeźwień. Poza tym nie chciałbyś chyba, leżeć w szpitalu obok takiego jegomościa gdybyś potrzebował pomocy... Po drugie (i co najistotniejsze), lekarz wydający decyzję czy taki Zyzio nadaje się do osadzenia podejmuje ją na podstawie pewnych faktów, a mianowicie badania w chwili obecnej. Lekarz to lekarz a nie prorok. Równie dobrze taki dżentelmen może nie wykazywać żadnych objawów, a za kilka godzin dostać zawału serca i też umrze gdy pomoc nie będzie mu udzielona natychmiast. Czy to tak trudno zrozumieć buraczany karku, że odpowiedzialność za to, że osadzeni trzeźwieją bez opieki lekarza ponoszą władze, które to kilka lat temu zlikwidowały wytrzeźwiałkę na Kawiej. Każdy klient tego zakładu miał tam opiekę 24h/dobę. A co do samych nietrzeźwych - ich też trzeba zrozumieć!!! Piją bo chcą, nikt im pistoletu do skroni nie przykłada i nie wlewa do gardła na siłę. Niszczą się na własną prośbę, ale najlepiej jest psy wieszać na lekarzach, pielęgniarkach i ratownikach za to, że szanowny Pan był uprzejmy lać w siebie przez kilka miesięcy czy lat a teraz mu się nagle zmarło bo organizm w końcu nie wytrzymał... To pewnie pogotowie jest winne lub też szpital! Zastanów się szanowny Gościu buraczany zanim coś chlapniesz na forum!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ooo chwast sam usechł...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cos za czesto na komendzie umieraja, wieszaja sie lub sa gwalceni, to chyba cos znaczy. Moze co niektore osoby przeszly by badania psychiartyczne?No nie kazdemu wytrzymuje psychika i nie kazdy moze pracowac w powiedzmy w wymarzonym zawodzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...