Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zawiadomienia do prokuratury po kontrolach CBA w urzędzie marszałkowskim

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 stycznia 2017 o 12:03 Powrót do artykułu
No i stało sie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czy zsl podzieli los sld?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
I zniknie ten głupkowaty uśmieszek z ryja.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jakie barany. Artykuł wyróżniony na stronie startowej a jak chce człowiek poczytać to dostęp płatny. Co za gazeta!!!!!!!!!!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Niech CBA wejdzie do ARR, ARIMR, naszej stadniny w Janowie Podlaskim z której juz prawie nic nie zostało itd. itp. Gwarantuje artykuł na conajmniej 3 strony Pracownik ARIMR
Zaloguj się, aby oddać głos
0
samorządy są wylęgarnią patologii właśnie poprzez utrwalanie się lokalnych klik
Zaloguj się, aby oddać głos
0
kundle z abc niech wejdą do agencji rolnych obsadzonych przez pis. niesterty tam nie wejdą bo nie gryzie się ręki która karmi psa
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jak było jeszcze dwa lata temu, przypoiminamy: AUTOSTRADY \ Najdroższe autostrady w Europie – rząd PO-PSL zamierzał wybudować w związku z Euro 2012 4 tys. km. Do końca 2012 r. powstało jedynie 1,4 tys. km. ŚCIĄGALNOŚĆ VAT \ Tzw. luka VAT-owska wzrosła z 8,8 proc. w 2007 r. do 26 proc. 2015 r. Z powodu niskiej ściągalności podatków budżet tracił rocznie ok. 60 mld zł. SMOLEŃSK \ Dwa dni po katastrofie pod Smoleńskiem ABW otrzymała od Amerykanów zdjęcia satelitarne miejsca katastrofy. Zostały przekazane do prokuratury dopiero po 10 miesiącach. AMBER GOLD \ Powstanie komisja śledcza, która zbada aferę. Łącznie przez 8 lat rządów PO-PSL Polacy stracili ok. 340 mld zł. INFRASTRUKTURA \ Remont gabinetu ministra infrastruktury kosztował 1,2 mln zł. AFERA PODSŁUCHOWA \ Od lipca 2013 do czerwca 2014 r. podsłuchiwani byli urzędnicy, ministrowie oraz m.in. prezes NBP. INWIGILACJA ABW \ Inwigilowano obrońców krzyża na Krakowskim Przedmieściu. Zbierano również informacje o ks. Stanisławie Małkowskim, legendzie Solidarności. DORADZTWO \ Jedno z ministerstw za doradztwo kancelarii prawnej płaciło 1800 zł za godzinę pracy. SŁUŻBA ZDROWIA \ Straty skarbu państwa w służbie zdrowia rządzonej przez koalicję PO-PSL wyniosły aż 1,8 mld zł. KPRM \ Deficyt w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów na początku obecnej kadencji Sejmu wyniósł 13 mln zł. Dyrektor generalny w MSW zarabiał więcej od prezydenta. KULTURA \ 20 proc. pracowników Ministerstwa Kultury było zatrudnionych na tzw. umowy śmieciowe. 25 proc. budżetu Instytut Adama Mickiewicza wydał na podróże służbowe. PRACA I RODZINA \ W 2013 r. kryteria dochodowe na świadczenia pomocy społecznej znalazły się poniżej minimum egzystencji. SPRAWY ZAGRANICZNE \ Donald Tusk odmówił propozycji Aleksandra Łukaszenki włączenia Polski do państw mediujących w konflikcie na Ukrainie. W MSZ znajdował się stół do masażu. ENERGIA \ W spółkach górniczych jedynie markowano zmiany restrukturyzacyjne. NAUKA I SZKOLNICTWO WYŻSZE\ Polskie uczelnie uginają się pod ciężarem biurokracji.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Panie Sławku jesteś dobrym człowiekiem i duch święty pomoże ci wybronić się , wiem ,że ty nic złego nie zrobiłeś,
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kontrole muszą być i to jasne, ale dlaczego kontroluje się tylko tych, którzy są z przeciwnego obozu politycznego? Przecież od razu widać, że to sprawa polityczna.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jak to dlaczego!? Przecież w 95% samorządów rządzi lat kolaicja PSL-PO !
Zaloguj się, aby oddać głos
0
PSL zniknie z mapy samorządowej Polski
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Powinno się doprowadzić do tego, by członkami komisji wyborczych nie mogli być ludzie, którzy w jakiejkolwiek formie podlegają lokalnemu włodarzowi.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Na stanowiskach wójtów, czy burmistrzów okopali się ludzie, którzy nierzadko swoje korzenie mają w PRL i bywali jeszcze sekretarzami, czy przewodniczącymi Rad Narodowych i rządzą do dzisiaj. PIS musi tą patologię usunąć.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kolego. Co się działo w tych agencjach do 2015 roku da zajęcie CBA na ładnych parę lat. Więc nie pisz dyrdymał co się dzieje od roku. A jeśli masz informację i dowody o łamaniu tam prawa teraz to zgłoś a nie udaj że coś wiesz i jesteś dobrze poinformowany. Teraz za krętactwa odstrzeliwują i swoich. Są przykłady, których brak jest w poprzednich latach. Wiesz, masz chociaż malutki dowód to zgłoś a nie troluj na forum. 
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ten cały psl to banda znajomków w gumofilcach. Nie ma tej drugiej bandy: po, to biedaki nie mają sponsora i do kogo się przykleić. Wychodzą na jaw machlojki. Brawo PIS, gonić to tałatajstwo, ile się da, gdzie tylko się da i puścić w skarpetkach. Niech więcej nie szkodzą.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ten caly pis to banda gamoni, która przy pomocy organów scigania chce przejąć władzę. Policja, cba, cbś na uslugach pis.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czy są w pisaie ludzie którzy mają korzenie w PRL? Pewnie takich nie ma. Przyjdzie czas, że będą równiez rozliczeni z przestrzegania praworządności w kraju.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Panowie CBA, przyjrzyjcie się tzw. inkubatorom przedsiębiorczości, rozdają po kilkaset tys. zł swojakom.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pilnujcie działki po stadninie koni przed deweloperami!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: