Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To zawyją zwolennicy Słońca Lublina z zachwytu ,że sprzedane zostały Górki Czecowskie ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U nas nic takiego nie miało miejsca. Jakaś lipna toto wiadomość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Łęcznej sygnał był
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To zawyją zwolennicy Słońca Lublina z zachwytu ,że sprzedane zostały Górki Czecowskie ;-)
Jestes tak pusty,ze zaslugujesz na prawde -to ostrzezenie przed nalotem kaczek na kraj :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ku przestrodze kilka dni temu zawyły syreny w Leclerc przy Zana, ktoś nakazał opuścić market , ale obsłużono wszystkich. Podobna sytuacja w tarasach blokada drzwi, schodów, włączone nawiewy i zero informacji...Profesjonalizm po lubelsku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w Białej Podlaskiej nie wyły i rzadko wyją! Ostatni raz słyszałem sygnał 13 października 2015 gdzieś o 11.00 w Białej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA OTYM NIEWIEDZIAŁEM I SIĘ SIĘ BARDZO PRZEZTRASZYŁEM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...