Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zbigniew Ziobro chce dożywocia dla morderców z Rakowisk. Sprawa wróci do sądu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 października 2016 o 12:44 Powrót do artykułu
kula w łeb dla obojga.Wiem,okażmy miłosierdzie dla morderców!Dożywocie - ale nie u nas!Podpisać umowę z Federacją Rosyjską i takie elementy zsyłać na 25 lat do łagru gdzieś na dalekiej syberii.A z drugiej strony śmierć za śmierć,morderców powinno się likwidować.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
skoro za zamordowanie matki i ojca grozi 25 lat więzienia - w którym organizuje się konkursy poezji dla "uduchowionych inaczej" - z którego można wyjść po ok. 10 latach, to ciekawe jakej zbrodni trzeba dokonać żeby odsiadywać dożywocie????
Zaloguj się, aby oddać głos
0
i słusznie, tylko z przymusem pracy na własne utrzymanie,bo niby dlaczego tak długo mamy na nich płacić...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dożywocicie się należy ale dlaczego o tym m a decydować Ziobro a nie sąd i prokurator prowadzący sprawę?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Proponuje zwrócić uwagę na urodę eskortujących policjantek. Do twarzy im w policyjnych uniformach. Sprawczymi tej ohydnej zbrodni przy nich to stara rapszel.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Moim zdaniem wystarczy dopilnować żeby REALNIE odsiedzieli te 25 lat, a nie np. wyszli przedterminowo. 25 lat i ani jednego dnia mniej.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Właściwa kara śmierci. Bo jest tak ofiary w grobie, zabójcy piszą w cieple grafomański wierszyki.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"Dożywocicie się należy ale dlaczego o tym m a decydować Ziobro a nie sąd i prokurator prowadzący sprawę? " Czytanie ze zrozumieniem to nie jest łatwa rzecz. Dobrze, że te gimnazja w końcu zlikwidują ;-)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W tym wypadku sądzę że kara śmierci w cale nie jest taka zła.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
I dlaczego mają być utrzymywani do końca życia przez resztę społeczeństwa ?;/
Zaloguj się, aby oddać głos
0
niech sobie zarobią na utrzymanie w pierdlu. Zero szacunku dla takich wybryków
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Strasznej zbrodni dokonali, do tej pory nie mieści mi się w głowie jak można zrobić coś takiego, dodatkowo wcześniej opracowując szczegółowy plan. Ale zważywszy na młody-cielęcy jeszcze wiek morderców, myślę że 25 lat to dobra kara. To ponad dziewięć tysięcy dni. Osobiście nie wyobrażam sobie nawet jednego dnia w zamknięciu, a nie cierpię na klaustrofobię. Duuużo czasu na przemyślenie i przemianę, a także na pracę na rzecz społeczeństwa.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dożywocie to nie jest karą bo więźniowie przyzwyczajają się do środowiska i żyją sobie w super warunkach i maja prawie wszystkie zachcianki jakie prawie chcą.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Bo być może nadszedł czas, o który walczyła Solidarność w stanie wojennym, gdy na Okopowej wisiał transparent "pora sądzić sądy".
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czyżby sprawdzało się powiedzenie "Boże chroń mnie od przyjaciół, z wrogami sobie jakoś poradzę". PS. Jak ojciec tak chronił granicę wschodnią, jak życie swojej żony i swoje, to może lepiej...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"zbigniew ziobro chce" i to już jest pewnik!. w mojej ocenie to mały, mściwy i zawistny człowieczek, który myśli że udupiając te dzieciaki coś zmieni w całym parszywym świecie i nagle wszyscy staną się pokorni a sam bóg przyprawi mu aureolę świętego i zaiste jeszcze będziemy się modlić do Świętego ziobry albo i nawet jednodniowe święto państwowe ogłoszą "pokutny dzień ziobry", w którym obowiązkowo trzeba będzie do kościoła pójść i swe grzechy wyznać! chyba życie zagrało ostro na nosie, skoro taki niedowartościowany się typ czuje, żeby z jednego wyroku jak myszo***ek przeskakiwać na inny wyrok. a ja bym chciał z kolei, żeby pan macierewicz wreszcie się raczył ogolić z tej siwej szpicbródki, która ani nie daje mu wigoru ani blasku na twarzy a wręcz wygląda z nią obrzydliwie. chciałbym też żeby pan ziobro zaczął nosić szkła kontaktowe zamiast tych cudacznych okularków i czesał się z przedziałkiem po środku bo imbecylom wszelkiej maści bądź co bądź jednak bardziej pasuje przedziałek na środku, niż po stronie przeciwnej do fryzury hitlera. "ziobro chce..." i ziobro to będzie miał!, bo ma jakiś defekt małego dziecka z piaskownicy, któremu zagrano na ambicjach. teraz ziobro nas wszystkich ukarze. przez trzy lata będzie jak paw dumnie podwyższał ludziom wyroki, mordercom kasację zrobi i na dożywocie bez względu na okoliczności, bo on zaiste merytorycznie do życia został przygotowany jako jeden z wybranych i reszta ludzi widać to pospólstwo w oczach jego. ludzi na pal wbije byle by słuch o nim nie zaniknął w medialnym szumie. skoro podbija gościu wyroki to w takim wypadku powinien merytorycznie kamińskiego znów umieścić w więzieniu, bo niby dlaczego tylko kolesie z rządu mają nie siedzieć w pierdlu podczas gdy mordercom jeszcze bardziej po tyłku dostać się musi i to od takiej miernoty intelektualnej jaką w mojej skromnej ocenie jest własnie ten myszko***ek. merytoryczny intelektualista, który nie rozumie że podwyższenie wyroku i tak już nic nie zmieni ani w sytuacji życiowej tych ludzi ani w świadomości polaków. to prywatna jakaś zemsta pana ziobry, który jak widać nie podejmuje żadnych działań w kierunku aresztowania chociażby pewną "elytę" poprzedniego rządu, w tym też złodzieja z pałacu prezydenckiego natomiast koniecznie chce pokazać, że może udupić jakieś głupkowate dzieciaki jako wyraz jego merytorycznego przekazu do innych dzieciaków albo zadośćuczynienia swoim zbitym i chorym ambicjom. gdybym widział, że musiałbym patrzeć na twarz pana ziobry i nie ogolonego ze szpicbródki pana macierewicza, to nigdy w życiu drugi raz bym nie zagłosował na pis !
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To czego dopuscili się Zuzanna M. i Kamil N. - mordercy z Rakowisk jest bandytyzmem z najwyższej półki. To czego dopuścił się skład sędziowski, mający dostęp do akt, znający relację policjantów jest zwykłym sk......ństwem.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Sprawa wróci do sądu po kasacji Ziobry ... albo i nie. To Sąd Najwyższy oceni a nie jest to pewnik - jak by wynikało z tytułu. Może i chwytliwy ale nieprawdziwy ...
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: