Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zbigniew Ziobro nie przyjedzie na KUL. Studenci nie chcieli

Utworzony przez Student KULu, 25 maja 2012 o 09:33 Powrót do artykułu
Do Samorządu Studentów KUL i Władz tej Uczelni. Jeżeli przeczytacie tą wiadomość to dobrze. Nie życzę sobie żadnych polityków na uczelni. Z wyjątkiem uroczystości KULowskich (początek roku akademickiego, otwieranie nowych obiektów akademickich, itp, itd) i/lub konferencji naukowych.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zastanawia mnie jedna rzecz- mianowicie niedawno na KULu odbyło się spotkanie z panem Kaczyńskim i jakoś nikt nie wskazywał na polityczny ton tej wizyty i popieranie jednej opcji politycznej. Dla mnie ta decyzja samorządu jest śmieszna i pokazuje poparcie dla PIS. Żyjemy w wolnym kraju. Pan Ziobro był ministrem sprawiedliwości, jest europosłem i ja np bardzo chętnie chciałam wziąć udział w tym spotkaniu. Temat też nie jest typowo upolityczniony (Studia i co dalej?)... Po prostu jest to żenująca sytuacja i stawia samorząd w nieciekawym świetle.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
on23 napisał:
Zastanawia mnie jedna rzecz- mianowicie niedawno na KULu odbyło się spotkanie z panem Kaczyńskim i jakoś nikt nie wskazywał na polityczny ton tej wizyty i popieranie jednej opcji politycznej. Dla mnie ta decyzja samorządu jest śmieszna i pokazuje poparcie dla PIS.
Bo pana kłamczyńskiego jako jedynie słusznego prawdziwego polskiego patriotę żadne moralne normy oraz ograniczenia nie obowiązują. Przecież on wcale nie agituje, tylko mówi samą najprawdziwszą prawdę.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Studenci KUL już po skutecznym praniu mózgów ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
schaboszczak napisał:
Bo pana kłamczyńskiego jako jedynie słusznego prawdziwego polskiego patriotę żadne moralne normy oraz ograniczenia nie obowiązują. Przecież on wcale nie agituje, tylko mówi samą najprawdziwszą prawdę. [/quote] [quote name='schaboszczak' timestamp='1337932771' post='633521'] Bo pana kłamczyńskiego jako jedynie słusznego prawdziwego polskiego patriotę żadne moralne normy oraz ograniczenia nie obowiązują. Przecież on wcale nie agituje, tylko mówi samą najprawdziwszą prawdę.
Ty też masz przydzielonego oficera prowadzącego ?????
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Tragedia..... Podobno mamy demokrację.... a tu zonk... chyba jednak nie mamy demokracji... Tym bardziej, że spotkanie miało być na Uniwersytecie.... czyli miejscu wymiany i ścierania się poglądów... Ale mi wstyd, jako mieszkańcowi Lublina, że Cenzura powróciła i to w takim żenującym wydaniu... i to na KUL... Dla mnie to jest skandal polityczny na miarę europejską...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nic mi nie wiadomo o tym, jako by spotkanie pana Kaczyńskiego organizował Uczelniany Samorząd Studentów KUL. A tylko i wyłącznie o to w tym chodzi. Czy nikt z Was nie potrafi czytać ze zrozumieniem?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To jest skandal! Jeden polityk jest ok a inny nie? Kaczyński mógł być a Ziobro nie? To właśnie jest moralność KULu. Co rok w kościołach zbiera sie pieniądze na uczelnie , zawsze wspieralem. Od dziś NIGDY już nie przekaże nawet złotówki na tak wybiorcze praktykowania demokracji ! Wstyd!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Po prostu Katolik napisał:
To jest skandal! Jeden polityk jest ok a inny nie? Kaczyński mógł być a Ziobro nie? To właśnie jest moralność KULu. Co rok w kościołach zbiera sie pieniądze na uczelnie , zawsze wspieralem. Od dziś NIGDY już nie przekaże nawet złotówki na tak wybiorcze praktykowania demokracji ! Wstyd! [/quote] [quote name='Gość' timestamp='1337938358' post='633554'] Nic mi nie wiadomo o tym, jako by spotkanie pana Kaczyńskiego organizował Uczelniany Samorząd Studentów KUL. A tylko i wyłącznie o to w tym chodzi. Czy nikt z Was nie potrafi czytać ze zrozumieniem?
zgadzam się z Tobą, nie finansuje KUL od dziś.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Podniecacie się, jakby to miała być jakaś realna opcja polityczna. Oni się niczym praktycznie nie różnią od PISu, czy PJN. Ot kolejna socjalistyczna partia i co najwyżej konserwatywnym światopoglądzie. Mnie bardziej frapuje, że Zdobywające po 3-4% głosów i robiące 4te miejsce partie różniące się programem politycznym, czyli będące konserwatywno-liberalne (czyli realną opozycją dla socjalistycznego modelu gospodarki, w którym jak widać o pracę ciężko) nie są nigdzie zapraszane..
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Student KULu napisał:
Do Samorządu Studentów KUL i Władz tej Uczelni. Jeżeli przeczytacie tą wiadomość to dobrze. Nie życzę sobie żadnych polityków na uczelni. Z wyjątkiem uroczystości KULowskich (początek roku akademickiego, otwieranie nowych obiektów akademickich, itp, itd) i/lub konferencji naukowych. [/quote][quote name='Student KULu' timestamp='1337931227' post='633513'] Do Samorządu Studentów KUL i Władz tej Uczelni. Jeżeli przeczytacie tą wiadomość to dobrze. Nie życzę sobie żadnych polityków na uczelni. Z wyjątkiem uroczystości KULowskich (początek roku akademickiego, otwieranie nowych obiektów akademickich, itp, itd) i/lub konferencji naukowych.
Nie życzysz sobie??? Tobie chyba powinien zadać pytanie Patryk Małecki piłkarz Wisły Kraków
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Boże, jeśli taka Twoja wola pozwól aby Zbigniew Ziobro został prezydentem RP. Wtedy KUL spali się ze wstydu! To zdarzenie jakby z czasów komuny!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
PO to KUL, KUL to PO - Misio Jastrzębski, Strojnowska, Mucha, Mariusz Grad etc., etc..... To co się dziwić, że Ziobra nie chcą na KUL-u, uczelni "wybitnego profesora" Bartoszewskiego....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
palikota niech zaproszą nikt nie bedzie protestował
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jesteśmy wszyscy zmanipulowani przez obecne media i nie rozróżniamy już dobra od zła, prawdy od fałszu, prawicy od lewicy...Najwyżsi rangą przedstawiciele kościoła też nie dają przykładu katolików i nie wiedzą co jest dobre dla kraju i dla nas wszystkich. Chciałbym abyśmy się obudzili bo komuś zależy na takim zamęcie w "naszym" kraju. Rozmawiać należy ze wszyskimi mądrymi ludźmi a do nich zaliczam Zbigniwa Ziobrę bo inaczej narzucą nam myślenie obce naszej kulturze.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nigdy już nie dam na tacę na KUL !!! Znowu kropidła wygraly i szalona propaganda kościoła... Kaczyński może przyjechać a Ziobro, to nie ? Pozdrawiam Zbyszka, trzymaj się bracie i nie pękaj, kiedyś układ się rozleci...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ten KUL to syf kiła i mogiła. Zbieranina z podlubelskich zaścianków. Bida z nędzą przez KUL pędzą.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ale Kaczyńskiego chyba samorząd studentów nie zapraszał tylko Rektor, a to jest ogoromna różnica. A poza tym jakoś nie zbiedniejemy od tych Twoich 2 zł płaconych 2x/rok.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
prezes zadzwonił i po ptokach. Padł rozkaz, tylko prawdziwi polacy, wyznania pisiorkowego - reszta się nie liczy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Gość napisał:
Ty też masz przydzielonego oficera prowadzącego ?????
Tak, mam. Nazywa się zdrowy rozsądek.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: