Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
o wiele za mało..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin miasto galerii i studętek...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tuska pod sąd, bo to on jest winny zwolnień. I wyrok 25 lat ciężkiego więzienia. Po tych 25 latach pokuty można mu wybaczyć jeśli się ukorzy, posypie głowę popiołem i przeprosi. Całą rodzinę Tuska na 15 lat do więzienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie dziwne jak żuk otworzył że zdechło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tuska pod sąd, bo to on jest winny zwolnień. I wyrok 25 lat ciężkiego więzienia. Po tych 25 latach pokuty można mu wybaczyć jeśli się ukorzy, posypie głowę popiołem i przeprosi. Całą rodzinę Tuska na 15 lat do więzienia.
Może się lecz? Co ma Tusk do tego??? Zresztą, już od kilku miesięcy masz nowego prezydenta, premier i nowego nadsekretarza.. Niech cię ratują :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tuska pod sąd, bo to on jest winny zwolnień. I wyrok 25 lat ciężkiego więzienia. Po tych 25 latach pokuty można mu wybaczyć jeśli się ukorzy, posypie głowę popiołem i przeprosi. Całą rodzinę Tuska na 15 lat do więzienia.
Może się lecz? Co ma Tusk do tego??? Zresztą, już od kilku miesięcy masz nowego prezydenta, premier i nowego nadsekretarza.. Niech cię ratują :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pRZEZ 10 LAT NIE UBEZPIECZAŁEM W AUTOCASKO I W TEN SPOSÓB MOGĘ KUPIĆ SOBIE NASTEPNY SAMOCHÓD .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pompę ze zwolnień to mają osoby z zarządu Lublinek wypikali na maksa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Normalna sprawa w kapitalizmie, jedne firmy się zwijają, a inne rozwijają. Nie ma nad czym lamentować, o ile nie na rynku nadmiernego bezrobocia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cyt. ,,Operator na tzw. słuchawce mógł zarobić do 3000 zł brutto.'' lepiej napiszcie ile zarabiali. Może być nawet i średnia arytmetyczna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tuska pod sąd, bo to on jest winny zwolnień. I wyrok 25 lat ciężkiego więzienia. Po tych 25 latach pokuty można mu wybaczyć jeśli się ukorzy, posypie głowę popiołem i przeprosi. Całą rodzinę Tuska na 15 lat do więzienia.
pisdzielec się odezwał. Wy pisory to mozecie TUSKOWI buty czyścic. Katoluchy popaprane!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie dziwne jak żuk otworzył że zdechło
  a ja się dziwie bo to Żuk ściągnął Ursusa do Lublina który ma się coraz lepiej i cały czas zwiększa zatrudnienie, to samo fabryki w strefie ekonomicznej, Pszczółka czy Lubella oraz parę innych firm normalna sprawa, że jedne firmy znikają a inne się pojawiają, jeden zwiększają zatrudnienie, inne zmniejszają w Lublinie od kilku lat bezrobocie spada i to najważniejsze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wprowadzili podatek bankowy, który obejmuje również firmy ubezpieczeniowe. Z tym, że ubezpieczyciele nie mieli tak silnego lobby jak banki i zapłacą wyższą stawkę niż banki. Zatem naturalnym następstwem są redukcje kosztów w firmach ubezpieczeniowych poprzez zwolnienia pracowników. Szkoda, że system działa niesprawiedliwie i skoki nie zostały objęte podatkiem. Ale przecież rząd nie może sobie zastrzelić swojego źródełka dochodów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin miasto inspira.... tfu desperacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie wina Żuka tylko "dobrej zmiany" która za chwile po to by zapewnić finansowanie programowi 500+ opodatkuje oddychanie czystym powietrzem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie wina Żuka tylko "dobrej zmiany" która za chwile po to by zapewnić finansowanie programowi 500+ opodatkuje oddychanie czystym powietrzem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem w Generali na Szeligowskiego i takiej niekompetencji pracowników już dawno nie widziałem. Powinni ich wszystkich wyrzucić, bo to jakaś kpina a nie firma ubezpieczeniowa. Na Wolskiej jak byli, to pracowali dobrze, jak przeszli na Szeligowskiego to klient zupełnie ich nie obchodził. Dno. I to coś otwierał nasz wielki przywódca ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech posłowie pisizmu im pomogą, tyle obiecali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może się lecz? Co ma Tusk do tego??? Zresztą, już od kilku miesięcy masz nowego prezydenta, premier i nowego nadsekretarza.. Niech cię ratują :D
    ale to wina począwszy od solidaruchów z lat 80, po tuska, i obecnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
także walcie po chleb do wałęsy, on zarabia po ok. 100 tysięcy miesięcznie i go stać go , po drugie taki katolik i winien dzielić się z ubogimi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...