Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zbliża się finał akcji Caritas "Tornister Pełen Uśmiechów"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 sierpnia 2016 r. o 10:49 Powrót do artykułu
Ze zdjęcia raczej wynika że nie będzie tornistra uśmiechów a lajków!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
500+, ksiązki za darmo i jeszcze mało, mam nadzieję, że te ternistry dostaną dzieci, ktore nie dostają 500+, 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie akcje przestają mieć sens - rodzice niezamożnych dzieci dostają z przydziału 500 zł które mają przeznaczyć na dziecko....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....i przekazać darowiznę .... tylko nie pieniądze za pośrednictwem caritas.pamiętam sytuację gdy carirtas udostępniło swoje konto na wpłaty celem remontu domu (wybudowanie łazienki) dla niepełnosprawnego chłopca.pleban szalał,gdy musiał oddać pieniądze zgodnie z przeznaczeniem,mówił publicznie,że kalectwo chłopca to wina grzechów matki ******dziennikwschodni.pl/zamosc/rafalek-bedzie-mial-dom-caritas-zaplaci-cala-sume,n,1000141818.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szukaj na fb: kz nszz solidarnosc organistów (z do-PiS-kiem: 2; 3 i 4) Resztę obejmije PiS – lamowska CENZURA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uboga rodzina dostaje na każde dziecko po 500,00 uważam że powinno to wystarczyć na przybory szkolne a nie ktoś wymyśli hasło, ludzie-wierni zrobią a chwała dla caritasu a "gwiazdy" się wylansują. Co niedzieli taca w kościele i puszka pod kościołem na różne cele, ja dostałam podwyżki emerytury zł. 2,40 i trzeba sobie radzić , przestańmy dziadować i biadolić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dostają 500+ i won, a pomoc nalezy się emeryto, pracującym i zarabiającym mniej jak 2 tys., jedynakom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobra akcja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobra akcja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobra akcja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobra akcja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobra akcja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobra akcja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba dostali 500+.to powinno im wystarczyć. Żenada z tym żebractwem. Normalna rodziną nie dostanie nic dziecko nie zakwalifikuje się na plecak wyjazd. Komu ten Caritas służy? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...