Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jak przyjdzie jakaś pisowska miernota to nic nie wybuduje. I tyle.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Panie Kamiński puknij się Pan w głowę, ulica Bursztynowa jest za wąska i nie przystosowana do komunikacji autobusowej,tak była projektowana i budowana , ponieważ miała być wybudowana tzw zielona trasa wzdłuż torów , a ponieważ jest to w dolinie widoku nikomu nie spaskudzi
Zaloguj się, aby oddać głos
0
900 metrów do przystanku. Mój Boże, gorzej niż w Afryce !
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Trzeba budować ulicę wzdłuż torów ponieważ musi być dojazd do nowej stacji kolejowej ,która ma powstać na wysokości Stasina. A nową ulicę powinni przedłużyć aż do Konopnicy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Należy budować wzdłuż torów, choćby jedną jezdnię z projektowanej dotychczas trasy aby w razie potrzeby mieć możliwość dobudowania drugiej jezdni. Mieszkańcy przy Jana Pawła II, Muzycznej, os. Skarpa mają gorsze warunki i specjalnie nie narzekają. Być może przeszkadza to kilku wpływowym kacykom. Wieś spokojna czeka na zestresowanych od pierwszego pokolenia.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ja jestem za starą koncepcją Trasy Zielonej od ronda z Diamentową aż do Konopnicy. To powinna być dwupasmówka tak jak było od dawna zapisane w planach. Nie muszą przecież całej trasy budować na raz. Niech to robią sukcesywnie po kawałku. A co do szpecenia widoku: ludzie to jest miasto, a nie park krajobrazowy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Na bursztynowej jeszcze tylko autobusu brakowało zwłaszcza przed godziną 8 rano gdzie korek zaczyna się przy stokrotce a kończy na filaretow:) NIE - dla autobusu na bursztynowej!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dwupasmówka to świetny pomysł i tego trzeba się trzymać. Na Bursztynowej i tak jest duży korek, nie potrzeba jeszcze większego. Szczególnie rano i 16-18.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ja nie wiem co to za dekle chowają się pod pojęciem ,,rada polityki przestrzeni'' można prosić o nazwiska tych upośledzonych osób ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jakie wykształcenie ma pan Jan Kamiński ?? kolejny domowy ekspert ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A kto pozwolił zabudować przestrzeń pomiędzy torami a osiedlem?!. Ruscy, Żydzi czy Niemcy.?. Otóż Polacy Polakom a właścicwie Lublinianie Lublinianom zgotowali to co mamy. A mamy burdel i korki a na ul.Jana Pawła II tłok i "poligon doświadczalny drogówki". A z miasta z części południowej jak nie można było normalnie wyjechać na Kraśnik tak w dalszym ciągu jest to samo. Przecież ul.Jana Pawła II powinna być jedną z kilku dróg wyjazdowych a stała się jedyną. Budowa drogi wzdłuż torów kolejowych była świetnym pomysłem aby rozwiązać te problemy komunikacyjne.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"dwupasmówka psułaby widok i byłaby uciążliwa dla mieszkańców bloków przy lesie"- szczególnie menelom urzędującym w wąwozie pozostawiając tam stosy pustych butelek.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
jeżdżę tamtędy codziennie i jeśli ktoś ma pomysł aby wpuściś tam autobusy mkp to mogę skomentować to tylko w jeden sposob: najwyższy czas wybrać się do lekarza
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Spadłem z krzesła jak przeczytałem wypowiedź. Radnego rady przestrzeni kosmicznej i kultury zdrowego rozsądku Kamińskiego.....po pierwsze co to jest za twór na jakiej podstawie doradza prezydentowi jako tzw ciało doradcze....prezydent ma tych doradców tylu że trzeba rozwiązać radę miasta i rady dzielnic....Panie Kamiński ulica Bursztynowa nie jest przystosowana do komunikacji autobusowej kej sie nie da poszerzyć bo zrobione zostały nowe zatoki parkingowe i chodniki !!!!!! Można zrobić ale kolejkę linową krzesełkową....nawet do centrum......Dlaczego jakis pseudo ekspert Kamiński dyktuje w Lublinie o życiu mieszkańców co to za wybitny architekt i doradca ??? zagospodarowanie wąwozu i puszczenie bajpasa do granitowej i na Węglinek jest logiczne i zasadne.....dlaczego nie pomyślani wcześniej przy budowie Bursztynowej o szerokości ulicy dla autobusów zorientowani znają i wiedzą czyja to była decyzja oczywiście zła decyzja ....ale teraz pozamiatane już jest za późno.....Panie Kamiński zajmij sie pan oczyszczeniem zalewu .....trzeba wypuścić wode wybrać torf i sprzedać sułtanowi Arabii Saudyjskiej do budowy ogrodów.zalew będzie jak morskie oko czysty.....paranoja taka jak z tym torfem oczywiście.....Zajmijcie się kulturą przestrzeni kosmicznej lub komicznej.....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Lotnisko zrobić pod lasem dla awionetek i autobus puścić aby pod każdą klatką na Bursztynwej się zatrzymywał. Acha i jeszcze metro zbudować co tam.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Stanowczo jako Mieszkaniec mówię NIE NIE NIE NIE chcemy MPK na ul. Bursztynowej !!!!!!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A ten Kamiński to gdzie mieszka i czy był na bursztynowej w godzinach ,,szczytu'' ??????
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jestem zdecydowanym przeciwnikiem takiej drogi. Osobiście uważam, że lepiej poprawić skrzyżowanie z Bursztynowej z Filaretów, może nawet dobudować brakujący drugi wiadukt.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Panie Kamiński przestań już proszę.... Autobusy na Bursztynowej, co za głupota
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ktoś, kto chce wpuszczać autobusy na Bursztynową chyba nigdy nią nie jeździł w godzinach porannych. Tam rano jest taki "kociokwik", że czasem ciężko wjechać na rondo od strony ul. Wyżynnej bo na Bursztynowej ciągnie się sznur samochodów. Może jeszcze niech zrobią z niej jednokierunkową, a na drugiej połówce jezdni: bus pas ;)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: