Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zachowanie policji w tej sprawie mocno wątpliwe. Odpowiedzialność za włamanie myślę, że powinna załapać niezależnie od odpowiedzialności za zniszczone mienie lokatorów. Osobną sprawą będzie odpowiedzialność karna i cywilna za uszczerbek na zdrowiu 5 letniego syna tych osób.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze. Artykuł bardzo tendencyjny... Dla czego ci ludzie nie opuścili lokalu w momencie zakonczenia się umowy ?? Tym bardziej że wiedzieli wcześniej ze mają sie wynieść ?? Wlaściciel mieszkania niszczył swoje drzwi i swoje okna i wchodził do swojego mieszkania. Do puki ludzie będą mieli za nic cudzą własność takie coś będzie dalej miało miejsce...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VIP napisał:
I bardzo dobrze. Artykuł bardzo tendencyjny... Dla czego ci ludzie nie opuścili lokalu w momencie zakonczenia się umowy ?? Tym bardziej że wiedzieli wcześniej ze mają sie wynieść ?? Wlaściciel mieszkania niszczył swoje drzwi i swoje okna i wchodził do swojego mieszkania. Do puki ludzie będą mieli za nic cudzą własność takie coś będzie dalej miało miejsce...
głupia pała z ciebie i kawał s........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
on l napisał:
głupia pała z ciebie i kawał s........
podnieca Ciebie to?? dawno nie słyszałem tylu dobrych komplementów pod moim adresem. Jak chcesz niech zamiaszka u Ciebie jakaś rodzinka a potem wypowiesz im umowe a ci dalej siedzą i mają Ciebie w 4 literach... nie płacą i jak nigdy nic wszystko jest ok...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam nadzieje ze taka sama sytuacja spotka kiedyś ciebie podły sukin.... ewentualnie twoja głupią rodzinę która wychowała cie na takiego konowała parszywcu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VIP napisał:
I bardzo dobrze. Artykuł bardzo tendencyjny... Dla czego ci ludzie nie opuścili lokalu w momencie zakonczenia się umowy ?? Tym bardziej że wiedzieli wcześniej ze mają sie wynieść ?? Wlaściciel mieszkania niszczył swoje drzwi i swoje okna i wchodził do swojego mieszkania. Do puki ludzie będą mieli za nic cudzą własność takie coś będzie dalej miało miejsce...
obyś znalazł się w swoim życiu w takiej sytuacji jak opisana rodzina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To było przestępstwo a milicja w tym pomogła.Żadnego zadłużenia rodzina normalna,to Bydlak co myśli że mu wszystko wolno.Powinni mu ci sami co ich wynajął pewnie za kasę połamać gnaty.Nawet dałbym parę groszy na to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten zasra-ny właściciel powinien zdychac teraz walony sukin-kot. BARDZO BYM CHCIAŁ ZEBY TA SZMA-TA TO PRZECZYTALA. ZYCZE JEMU JAK NAJGORZEJ TEMU DZIKUSOWI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obserwator napisał:
To było przestępstwo a milicja w tym pomogła.Żadnego zadłużenia rodzina normalna,to Bydlak co myśli że mu wszystko wolno.Powinni mu ci sami co ich wynajął pewnie za kasę połamać gnaty.Nawet dałbym parę groszy na to.
Popieram i też mogę się dołożyć. Chamstwo trzeba tępić tymi samymi metodami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właściciel idiota i prostak, ale to rodzice też ponoszą odpowiedzialność, skoro umowa wygasła, powinni ustalić z właścicielem na jakich zasadach opuścić lokal. A tak narazili niewinne dziecko na stres.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że po tak wzruszającym i obiektywnym artykule redakcja Dziennika Wschodniego pomoże znaleźć lokal tej rodzinie. Sam wynajmowałem mieszkanie i do tej pory nie mogę odzyskać zaległych pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wlasciciel powinien dac czas na wyprowadzenie, skoro nie mogli znalezc nic innego, a maja nieletnie dzieci, swoja droga jego wlasnosc to mogl robic co chcial.. tylko ze tak naprawde ludzie majacy kase maja w du*** innych widac swoja d*** tylko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Umowa się skończyła, wiedzieli że nie mają przedłużonej umowy i co robili? Siedzieli na du... !!! Mi też się kiedyś skończyłam umowa, znalazłam inne mieszkanie, a nie siedziałam jak kretynka i nie czekałam na pomoc DW. Bardzo dobrze zrobił właściciel ! Nieodpowiedzialni rodzice najwyraźniej czekali aż ich ktoś przewiezie z "majdanem" do ośrodka dla bezdomnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczesc Boze. Dzieki Solidarnosci i kosciolowi tak wyglada demokracja w Polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na początku pomyślałem o napaści (mir domowy, gwałt i te sprawy). Potem zastanowiłem się jak naprawdę wyglądała ta "akcja". Jeżeli był to napad, to policja powinna odpowiednio zareagować do zastanej sytuacji. Z artykułu wynika, że o bladym świcie (prawie) do mieszkania włamała się banda łobuzów i zaczeła demolować lokal. Jednak, czy naprawdę tak to wyglądało. Właściciel mógł wynająć ludzi do otwarcia np zatarasowanych drzwi. Po wejściu doszło do awantury. Czy to demolowanie mieszkania to niszczenie mebli, czy tylko wyjęcie okien z futryn - tyle mądrego wymyślił właściciel. Jeżeli tenże wpadł rzeczywiście w furię to jak się ona objawiała, czy była wtedy policja? Można było wezwać pogotowie. Lokatorzy wezwali policję, funkcjonariusze coś stwierdzili. Czy już wtedy furiat sam się uspokoił, czy ta furia została wymyślona na potrzeby artykułu, z którego dodatkowo wynika, żę doszło do jakiegoś pokątnego załatwienia sprawy. Ja wiem, że takie sensacyjne artykuły lepiej się czyta i można wzbogacić je okrwiste komentarze. Jednak ten sensacyjny ton nie pasuje do rzeczowego przedstawienia faktycznej sytuacji. Na sam koniec: właściciel postąpił zbyt nerwowo skoro tak szybko zareagował na fakt dalszego zajmowania lokalu. Czy może zmusiła go do tego jakaś reakcja najemców. Po upływie terminu mógł dać im jeszcze np dwa tygodnie. Czy ta trauma to ma być odwet???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VIP napisał:
podnieca Ciebie to?? dawno nie słyszałem tylu dobrych komplementów pod moim adresem. Jak chcesz niech zamiaszka u Ciebie jakaś rodzinka a potem wypowiesz im umowe a ci dalej siedzą i mają Ciebie w 4 literach... nie płacą i jak nigdy nic wszystko jest ok...
No proszę i znowu ludzka głupota dała znać o sobie... Przeczytaj baranie ( przepraszam zwierzę), że rodzina ta nie zalegała z opłatami i szukała innego lokalu, ale niestety do dnia WŁAMANIA SIĘ do mieszkania lokalu zastępczego nie znalazła. Gdyby ,,właściciel" był odrobinę CZŁOWIEKIEM (nie wystarczy urodzić się człowiekiem, ale trzeba nim być), to zapewne doszedłby z tą rodziną do porozumienia. Może jestem w błędzie, ale Polska , to nie Dziki Zachód i jakieś prawo w niej obowiązuje. Wiadomym jest , że trudno dzisiaj znależć mieszkanie rodzinie z dziećmi i mądry człowiek zapewne to zrozumie.Na temat reakcji policji nie wypowiem się , bo szkoda słów ...Mam na ich temat swoje zdanie. Mam nadzieje ,że przepisy prawne , jakie obowiązują pomogą naprawić krzywdy wyrządzone w/w rodzinie przez ,,właściciela" i jego BANDĘ. Tobie nie życzę, aby Cię ktoś siłą wyrzucał z mieszkania, bo i tak jesteś biednym , upośledzonym ,,człowiekiem".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zuza napisał:
No proszę i znowu ludzka głupota dała znać o sobie... Przeczytaj baranie ( przepraszam zwierzę), że rodzina ta nie zalegała z opłatami i szukała innego lokalu, ale niestety do dnia WŁAMANIA SIĘ do mieszkania lokalu zastępczego nie znalazła. Gdyby ,,właściciel" był odrobinę CZŁOWIEKIEM (nie wystarczy urodzić się człowiekiem, ale trzeba nim być), to zapewne doszedłby z tą rodziną do porozumienia. Może jestem w błędzie, ale Polska , to nie Dziki Zachód i jakieś prawo w niej obowiązuje. Wiadomym jest , że trudno dzisiaj znależć mieszkanie rodzinie z dziećmi i mądry człowiek zapewne to zrozumie.Na temat reakcji policji nie wypowiem się , bo szkoda słów ...Mam na ich temat swoje zdanie. Mam nadzieje ,że przepisy prawne , jakie obowiązują pomogą naprawić krzywdy wyrządzone w/w rodzinie przez ,,właściciela" i jego BANDĘ. Tobie nie życzę, aby Cię ktoś siłą wyrzucał z mieszkania, bo i tak jesteś biednym , upośledzonym ,,człowiekiem".
popieram Cię, i tak samo jak Ty sądzę, że włacieciel to kawał drania "lekko" mówiąc, a policja, czyżby tez była opłacona przez tego skurw...iela własciciela ?, ludzie jak tak można, przecież w ostateczności są eksmisje, a nie jakieś bandyckie napady i zastraszanie ludzi, kiedy to bogate bydlo zacznie ponosić konsewencje takich działań? I w końcu dla kogo jest prawo ? czyżby tylko dla bogatych bufonów?????? Ciekawa jestem czy ci pseudo gliniarze bekna za swoja bierną postawę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma nic gorszego, od tego , jak się z chama zrobi pana... Rodzice zapewne sprzedali ziemię , kupili synalkowi kamienicę, a temu się wydaje ,ze jest panem i władcą i może sobie bezprawnie wyrzucać ludzi na bruk. nie tędy droga buraku. Nie miałeś prawa napadać z bandą na ludzi, którym wynająłeś mieszkanie, za które Ci płacili. Tak się głębiej zamyślam i dochodzę do wniosku , że skoro masz kamienicę, policja nie reaguje na włamanie do wynajętego lokalu z bandą łobuzów-to chyba nie jesteś Polakiem , a... Czyżbym dobrze przypuszczała ???? Hmm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja rozlicza się już wewnętrznie, bo to co zrobił patrol to dopuszczenie do przestępstwa , swoją drogą oficer dyżurny z komisariatu tez nie widział nic niestosownego w postawie patrolu . A prawo zostało złamane , policja to nie sąd nie jest od wyrokowania tylko od zabezpieczenia przestrzegania prawa . Będziemy prowadzić akcje edukacyjno-szkoleniowe z zakresu ochrony praw lokatorów , może to coś pomoże i następnym razem Policja nie dopuści do przestępstwa. www.kss.vel.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam przypadek w Tomaszowie Lubelskim że ojciec wraz z dziadkiem własną 8 letnią córkę wyrzucił z domu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...