Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zderzenie dwóch busów z peugeotem

Utworzony przez kierowca i strażak, 17 kwietnia 2009 r. o 11:57 Powrót do artykułu
Fatalne, fatalne pobocze na drodze od Jakubowic (od części ostatnio wyremontowanej) przez Smugi do Majdanu Krasienińskiego. Ostatnio tam wpadłem samochodem w dziurę i zgubiłem kapsel z koła. Zatrzymałem się trochę dalej, by wrócić i znaleźć go. Na krótkim odcinku 300m widziałem w sumie: 3 różne kapsle, zdechłego psa i krzyż w miejscu wypadku śmiertelnego. Jedną z najważniejszych przyczyn wypadków drogowych w Polsce jest fatalny stan dróg. Wiemy to wszyscy. Ale czy ktoś ponosi odpowiedzialność za nieusuwanie, choćby tymczasowe najgroźniejszych ubytków??! Samo postawienie znaków drogowych to za mało! W przypadku zdarzenia w Kamieniu Pomorskim pośrednimi sprawcami tragedii są zarządzający tym tzw. hotelem i oni pewnie poniosą odpowiedzialność. Jestem pewien, że z czasem i zarządzający drogami staną wreszcie przed sądem z zarzutami, gdy wydarzy się straszna tragedia. To tylko kwestia czasu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście za stan dróg w tym wypadku odpowiada gmina, ale po co wykładac pieniadze na załatanie i tak marnego stanu dróg...lepiej niech kasa lezy w budzecie gminy, a wójt zarabia > 10 000
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawność techniczna tych busów relacji Lublin-Kawka też daje wiele do myślenia, ile trzeba jeszcze wypadków zanim prywaciaże wezmą się za remont busów, przecierz oni nie wożą kartofli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do drogich przedmowcow!Droga z Lublina w strone Krasienina nie jest droga gminna ale powiatowa,wiec zale zanoscie do jasniepana starosty zeby zaczal dbac o caly powiat a nie tylko rejon Bychawy -chyba to jego rodzinne strony.A gmina robi co moze -chodnik ,oswietlenie choc nie powinno to do niej nalezec.Mieszkam w tej miejscowosci wiele lat iczesto jezdze ta feralna droga.Niemal co tydzien w tym samym miejscu dochodzi do wypadkow a to dlatego ze jest fatalne oznakowanie skrzyzowania z boczna droga gminna i szalona jazda tzw.krolow szos.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co nie zmienia faktu, że wysokość zarobków Wójta to jest kpina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie atakuję wójta. Nie wiedziałem, w czyim zarządzie jest ta droga i nie chcę dyskutować o polityce i zarobkach samorządowców. Zwracam jedynie uwagę na fatalny stan dróg - choć to każdy widzi i przewiduję, że kiedyś ktoś z zza biurka za to odpowie przed sędzią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...