Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zderzenie opla i BMW na ul. Wyszyńskiego

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 lutego 2017 o 10:35 Powrót do artykułu
Przydałoby się zamknąć ul. Miedzianą .
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dzwońcie do Ryśka Petru zapewni wam adwokatów.....
0
a ty zadzwoń do psychiatry, potrzebujesz leczenia.
0
To już cały "artykuł"?
0
BMW-Będziesz Miał Wypadek,coś w tym jest...!
0
Japier dole! Znowu LSW, chyba 90% wypadków w lublinie powodują kierowcy z podlubelskich wiosek (LSW, LUB itp.).
0
co chłopcy do tatusiów dzwonią, że auto się popsuło :) ?
0
pwnie mają po 21 lat to prokurator powinien się tym zająć
0
Podobno smuczek wypadł z buzi...
0
Podobno smoczek wypadł z buzi...
0
BMW i wszystko jasne.
0
Wyglądają jak bracia albo dobrzy kumple. Te same damskie ciuszki itd. Czy to nie była przypadkiem próba wyłudzenia OC?
0
Cipki w rajtuzach sie puknely ooooo
0
Nic nie wiesz to po co się odzywasz ? ból dupy o to ze ktoś ma lepsze auto i sam na nie zarobił ? nie każdy jest takim utrzymankiem rodziców jak widocznie ty !
0
Nic nie wiesz to po co się odzywasz ? ból dupy o to ze ktoś ma lepsze auto i sam na nie zarobił ? nie każdy jest takim utrzymankiem rodziców jak widocznie ty !
0
Rurki, torebeczki i włosy na żelik. Chyba im kobitka przerwała randkę.
0
Obydwa pedałki dzwonią do mamusi :D
0
przechodziłem to słyszałem jak płakali obaj,ze ojciec im wpierdzieli ze mu furki popsuli
0
A co cię to obchodzi do kogo dzwonią młodzi ludzie którzy mieli wypadek?Nawet jak do tatusiów to im nie wolno?Może byś wykazał człowieku więcej empatii i nie hejtował głupio zwłaszcza że nie znasz ani ludzi ani sytuacji
0
żal mi cię człowieku że nic nie wiesz a stać cię tylko na obrażanie innych ludzi i to w sytuacji bardz niekomfortowej jakim jest wypadek który jutro może wydarzyć się tobie
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: