Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Fajny pomysł, szkoda że nie mozna zobaczyć tych fotek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~alf~ napisał:
Fajny pomysł, szkoda że nie mozna zobaczyć tych fotek
Taa, dla agencji PR ktora ten kolejny pomysl realizuje jest on fajny na 101%!!! Co robisz na widok powtykanych gdzie sie tylko da ulotek? Co robisz jak stoisz w korku na rogatkach miasta? Co widzisz na billbordach jadac maska w maske po dziurawych jak zolty ser ulicach? Ni zaluj wiec, ze tych fotek nie widzisz - zaluj, ze nie wiesz czyje kampanie wyborcze realizowala agencja wtykajaca fotki gdzie popadnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
muszę przyznać że dość ciekawy pomysł namiastkę fotek można zobaczyć na filmie dołączonym do artykułu;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie tak dawno wracałem z Niemiec i w lesie tuż przed Lublinem też stała taka "marcheweczka"o śniadej cerze proponując mi coś podobnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy takie wladze ratusza stac na inna promocje. Zarobia smieciarze. A może o to chodzi? Nie wiem czy sie smiac czy plakać. Pństwo prezydentostwo do piaskownicy, do piaskownicy1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słabe- ktoś podnosi, patrzy i... no właśnie co? Myśli sobie- "O zdjęcia super miasta, muszę tam pojechać"? Interakcja słaba, zaskoczenie żadne. Jedynie rozdrażnienie na corazbardziej natarczywe "promowanie". Nie podoba mi się, choć inne akcje mi się podobały. Co prawda nie rozśmieszajcie ludzi podawaniem bredni, że akcję z autostopem widziało 7 mln Polaków- czyli mniej więcej co piąty obywatel widział marchewkę przy drodze, tak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajne te kampanie promocyjne. Bardzo ciekawe, nowatorskie, przez co przykuwające uwagę. Gratulacje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...