Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zdzisław Podkański ponownie przewodniczącym Stronnictwa \"Piast\"

Utworzony przez marszałek polskiego chłops, 15 sierpnia 2010 r. o 21:15 Powrót do artykułu
Ździcho jak zwykle szuka lekkiego chleba. A może by tak ponownie na ministra kultury?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przestań się wygłupiać zdejm ten szyld nie jesteś euro Osłem ani nikim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
APELUJE DO SPOŁECZEŃŚTWA ZDZISŁAWA NAWET NIE WARTO K O M E N T O W A Ć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jan napisał:
przestań się wygłupiać zdejm ten szyld nie jesteś euro Osłem ani nikim.
Popatrz ciulu pod zdjęciem co napisane: ARCHIWUM Jak pismaki som lenowe to miej pretensje do nich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ostatnio juz były marszałek mówił o nim nie za dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na terenie powiatu ziemskiego i jeszcze może kilku innych - PIAST może trochę namieszać i wypada się z nim liczyć. W przypadku Sejmiku - cóż, może stanowić zgryz dla PSL, odbierając ludowcom kilka procent, które ci muszą ciułać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Kołuje" rolników przez tyle lat a ci lezą za nim jak kaczątka za lisem. Obłowił się a co wy macie z tego ? To jest chwast a nie Piast
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co! Umie czytac umie pisac wiec zostal szefem Piasta ma IMAGE lepszy od Leppera i Pawlaka Uczy sie jezykow obcych bo to zdolny czlowiek Zdzisek na prezydęta !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piast kołodziej by pasowało lepiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiat janowski pozdarawia. Jak zawsze jesteśmy z Tobą Kolego Zdzisławie. W powiecie janowskim mamy dość oszustów z pod znaku skompromitowanej koniczynki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polacy na takich chlopskich filozofach bez wykształcenia i kultury sie poznali.Piasta niech on nie szarga bo pewnie nawet nie wie co tooznacza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podkański to największa zakała dawnego ZSL i PSL-u. To człowiek oderwany od pługa granatem, to człowiek szukający wyłącznie władzy i dominacji. Szkoda, że tacy prości ludzie, bez własnej inwencji, kreowali i chcą nadal kreować politykę w regionie i kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pier***ę. Czy naprawdę jestem inny? Czy naprawdę tylko mnie odrzuca na myśl, że ludzie bez wykształcenia mną rządzą? ku*** mać, co jest do cholery z Wami ludzie??? Czy jesteście tak skończonymi deb***ami, że nie rozumiecie, że ludzie bez jakiejś ogłady, wykształcenia i co najważniejsze, bez patriotycznej motywacji NIE MOGĄ dobrze rządzić? Tacy ludzie tylko i wyłącznie będą myśleć o sobie i "swoich". Nie mogę patrzyć na te czerwone, wieśniackie gęby marszałka, czy wojewody, czy takiego zdziśka oderwanego, jak ktoś elokwentnie zaznaczył, granatem od pługa. ku*** mać! Czy naprawdę to piękne miasto, o tak istotnych kulturalnie i dziejowo korzeniach jest skazane na zarządzanie przez bandę chciwych wieśniaków, których jedyną aspiracją w życiu jest się "nachapać"? Czy naprawdę, całą lubelską inteligencję i patriotów wytłukli nam w Katyniu i Wołyniu? Ja pier***ę! Jak Lublin i za 20lat ma przestać być Polską B mając takie władze? Po cholerę Nam tyle uczelni wyższych w tym mieście, po co robić złudzenia młodym ludziom. Czemu nie powiedzieć wprost: Bierz jeden z drugim kredyt, kupuj pole, konia i pług i oraj, bo tylko na tyle możesz na Lubelszczyźnie liczyć. Dlaczego będąc Lubelakiem od co najmniej 5-6pokoleń mam emigrować? Moim jedynym przestępstwem jest wyższe wykształcenie i niechęć do pracy za 1500zł, gdy byle wieśniak oderwany od pługa "wyciąga" ponad 160tys rocznie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOLEGA napisał:
APELUJE DO SPOŁECZEŃŚTWA ZDZISŁAWA NAWET NIE WARTO K O M E N T O W A Ć
Apeluję do Ciebie jako upierdliwca, nie wypisuj swoich głupot, ponieważ nie jesteś wart Zdzisława Podkańskiego pocałować w cztery litery. Jesteś miernotą nad miernotami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZREZYGNOWAŁEM Z PIAST ZE WZGLĘDU NA PSEUDOPATRIOTYZM TEJ PARTII!! CZY KRZYSZTOFA P. ZAKWALIFIKOWANO DO NARODWYCH SIŁ REZERWOWYCH?? NIE BO SIĘ NIE NADAJE, MNIE TAK JAKO OSOBĘ O NIEPOSZLAKOWANEJ OPINII, A KTO JEST MIERNĄTĄ TO JUŻ WYBORCY OCENIĄ :)BYŁEM JEGO BLISKIM KOLEGĄ I TO BYŁ MÓJ BŁĄD...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...