Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Masa ludzi pracująca w Irlandii czeka na połączenie Lublin-Dublin......mieszka w okolicach Lublina a musi jechac do Rzeszowa ,Warszawy lub Krakowa..... paranoja i wstyd dla lotniska..... te loty nie były tanie...a bilety schodziły jak świeże bułeczki....mimo to. Prosimy o powrót linii....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masa ludzi pracująca w Irlandii czeka na połączenie Lublin-Dublin......mieszka w okolicach Lublina a musi jechac do Rzeszowa ,Warszawy lub Krakowa..... paranoja i wstyd dla lotniska..... te loty nie były tanie...a bilety schodziły jak świeże bułeczki....mimo to. Prosimy o powrót linii....
jaki to wstyd dla lotniska? lotnisko nie ma samolotów-pksów by wozić chętnych do Irlandii, to linie lotnicze decydują skąd i dokąd chcą latać, z pretensjami to to Rynana, który liczy na haracz od lotniska ps. do Dublina można polecieć przez Frankfurt Lufthansą na jednym bliecie i to wcale niekoniecznie drożej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z Holandią i Belgią?   Tam tez pracuje bardzo duzo ludzi z lubelskiego!!!!  Chociaz żeby raz w  tygodniu był to by sie każdy dostosował myślę. My chcąc leciec musimy albo do Warszawy albo do Krakowa sie udac, żeby wystartowac lub wylądowac , a tu jeszcze conjamniej 3 godz drogi do domu. W okolicach Eindhoven i Antwerpii jest bardzo dużo Polaków i tez by chcieli byc cześciej w  domu,  a nie 24 h mordęgi jadąc busem......................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z Holandią i Belgią?   Tam tez pracuje bardzo duzo ludzi z lubelskiego!!!!  Chociaz żeby raz w  tygodniu był to by sie każdy dostosował myślę. My chcąc leciec musimy albo do Warszawy albo do Krakowa sie udac, żeby wystartowac lub wylądowac , a tu jeszcze conjamniej 3 godz drogi do domu. W okolicach Eindhoven i Antwerpii jest bardzo dużo Polaków i tez by chcieli byc cześciej w  domu,  a nie 24 h mordęgi jadąc busem......................
Tyle że Belgia i Holandia nie sa tak daleko i jeżdzi tam masa busów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję nowego połączenia, szkoda że trzeba tyle czekać na połączenie, ale myślę, że ludzie jak i lotnisko i sam przewoźnik będą zadowoleni z tego połączenia. Ciekaw jestem pewnej rzeczy, Sztokholm jest co prawda po prawo od Oslo względem patrzenia na mapę, czasami widzę samolot lecący do Oslo, co prawda z daleka, ale widzę bliżej niż te lecące w innych kierunkach. Fajnie by było gdyby samolot startował na Łęczną i odbijał w lewo, albo na Lublin i odbijał od razu w prawo. Samolot latałby mi praktycznie nad głową, miałbym widowisko. :D Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy w końcu polecimy do Szkocji,czy nikt nie myśli o tym kierunku,mnóstwo ludzi tam własni pracyje z lubelszczyzny,ruszcie w koncu glowami ,po co tam siedzicie,wstyd dla lotniska że nie możemy tam polecieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecej lotow do Londynu-a moze by tak przy okazji pomyslec tez i o dostosowaniu ceny biletow do tych, ktore sa kiedy leci sie z Warszawy? roznica ok 200zl w chwili obecnej na 1 bilecie sprawia,ze wole dojechac do Warszawy i leciec z tamtąd. Przy 3 biletach oszczedzam ok 500zl. wg mnie to zbyt duza różnica, żeby przepłacać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...