Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie wierzę... To mój kolega, sąsiad przyjaciółki... Jego młodsza siostra była wtedy w mieście u babci, więc nic jej się nie stało... Mam nadzieję, że wyjdą z tego... ;[
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niezła lipa to mojego szwagra najlepszy kolega przyjaznili sie od lat siora wyje szwagier w szpitalu cos strasznego u mnie nie ma innego tematu dzis
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sądzęże to nie wina piecyka czy kominka ale niskiego cisnienia w przewodach gazowych u mnie dzisiaj 2 x zgasł płomień na największym palniku!!!! dobrze ze wentylacja jest bo dom by w powietrze wyleciał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobaczcie na dom na zdjęciu to musieli być bardzo bogaci ludzie, to przecież pałac jest prawie. Szkoda ich naprawdę, dziecko napewno skończyło by studia i zostało lekarzem albo prawnikiem a tu taka tragedia Jego ojciec musiał być kimś wpływowym i zamożnym może ktoś wie jak się nazywał, bo autorzy artykułu nic na ten temat nie wspominają. Dziwne. Skoro byli na miejscu tragedii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widać lodówa z Bełżyc ... uważam, że powinno się wprowadzić przymus instalowania czujników czadu w domach gdzie są piecyki, piece na węgiel czy komina nie walczyć z dopalaczami. CO to jest realny problem a nie jakieś tam dopalacze. Ile ludzi ma zginąć by w końcu ktoś to zrozumiał ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak się nazywali Ci ludzie? bo nie wiem o kim mowa, a tez z zemborzyc jestem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HG55 napisał:
Zobaczcie na dom na zdjęciu to musieli być bardzo bogaci ludzie, to przecież pałac jest prawie. Szkoda ich naprawdę, dziecko napewno skończyło by studia i zostało lekarzem albo prawnikiem a tu taka tragedia
Mogło też urwać ci ten głupi łeb. czego nikt by wcale nie żałował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to zdjęcie to jest Sławinek mieszkam tam. Dlaczego podpisane, że pochodzi z Zemborzyc?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HG55 napisał:
Zobaczcie na dom na zdjęciu to musieli być bardzo bogaci ludzie, to przecież pałac jest prawie. Szkoda ich naprawdę, dziecko napewno skończyło by studia i zostało lekarzem albo prawnikiem a tu taka tragedia Jego ojciec musiał być kimś wpływowym i zamożnym może ktoś wie jak się nazywał, bo autorzy artykułu nic na ten temat nie wspominają. Dziwne. Skoro byli na miejscu tragedii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest Żurawski, Smaga i Panas i od razu chamskie komentarze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzi nie wiecie jaka to tragedia dla rodziny. Bardzo proszę o nie komentowanie tego tematu w sposób nienależyty. Komentarze typu : "kto to był" ,"kim są Ci ludzie", jak bardzo są zamożni są jak najbardziej nie na miejscu . "nie szata czyni człowieka".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HG55 napisał:
Zobaczcie na dom na zdjęciu to musieli być bardzo bogaci ludzie, to przecież pałac jest prawie. Szkoda ich naprawdę, dziecko napewno skończyło by studia i zostało lekarzem albo prawnikiem a tu taka tragedia Jego ojciec musiał być kimś wpływowym i zamożnym może ktoś wie jak się nazywał, bo autorzy artykułu nic na ten temat nie wspominają. Dziwne. Skoro byli na miejscu tragedii
Ziom GÓWNO cie obchodzi jak sie nazywali!!!! Nie ogarniasz co sie stało???!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Monique napisał:
Przecież to zdjęcie to jest Sławinek mieszkam tam. Dlaczego podpisane, że pochodzi z Zemborzyc?
To są Zemborzyce Podleśne. Może tam gdzie mieszkasz stoi identyczny dom, ale wierz mi, to Zemborzyce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to są Zemborzyce. Mieszkam niedaleko. . współczuje matce i synowi. Oby wyszli z tego cali i żeby córka się dobrze trzymała. Naprawde nie wazne kto to.strasza rzecz sie staała.. Zgadzam się z powyższym komentarzem żeby był przymus zainstalowania czujników gazowych. [*] .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DLACZEGO??????????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ciekawa uwaga, że to wina niskiego cisnienia w przewodach gazowych bo u mnie też ostatnio 2 piecyki Junkersa się zacinają i palniki w kuchence "wariują" (tak jakby gasł płomień ) Może by to ktoś zbadał? Może oni do tego gazu dają jakieś domieszki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba zjade na ręcznym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rysio napisał:
chyba zjade na ręcznym
co ty dajesz ziom???!!! jazda na ręcznym to na redtubie lamusie!!!! ogarnij jaki to jest temat!!!! myśl co i gdzie piszesz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bambus napisał:
co ty dajesz ziom???!!! jazda na ręcznym to na redtubie lamusie!!!! ogarnij jaki to jest temat!!!! myśl co i gdzie piszesz...
Ej bambus, ja jestem rokko i rozwale moim wackiem twoje kakaowe okko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale czad
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...