Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
rysio napisał:
Ej bambus, ja jestem rokko i rozwale moim wackiem twoje kakaowe okko.
mmmm...chciałbyś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bambus napisał:
mmmm...chciałbyś
uspokojcie sie, to nie jest miejsce na takie bzdury lepiej sie pomodlcie za ta rodzine
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Monique napisał:
Przecież to zdjęcie to jest Sławinek mieszkam tam. Dlaczego podpisane, że pochodzi z Zemborzyc?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuchaj mędo społeczna jak Tobie tak to w oczach stoi,to wez sie do pracy! i nie komentuj tej tragedii w taki sposób, a najlepiej podaj mi swoj IP to podajde tam gdzie mieszkasz i Ciebie naprostuje Ty skrzywiony idioto! Are U get it?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mirek napisał:
Słuchaj mędo społeczna jak Tobie tak to w oczach stoi,to wez sie do pracy! i nie komentuj tej tragedii w taki sposób, a najlepiej podaj mi swoj IP to podajde tam gdzie mieszkasz i Ciebie naprostuje Ty skrzywiony idioto! Are U get it?
Jeśli to chodzi o mnie to sorry. Ten '14 latek' to mój dobry kolega z klasy i poprostu mnie coś trafia jak tu takie deb***e piszą. Szkoda mi go poprostu... tyle moge zrobić. I niestety ale zniżyłem się do poziomu 'tych ludzi' i powiedziałem co powiedziałem. pzdr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mrówka napisał:
jak się nazywali Ci ludzie? bo nie wiem o kim mowa, a tez z zemborzyc jestem
Sałagowie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Monique napisał:
Przecież to zdjęcie to jest Sławinek mieszkam tam. Dlaczego podpisane, że pochodzi z Zemborzyc?
Bo to Zemborzyce nie Sławinek Xd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No wielka tragedia się stała !!!! to byli członkowie mojej rodziny... jeszcze 2 miesiące temu bawili się u nas na weselu... ale matka i syn zyją... świeć panie nad ich duszą !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może rodzina nie życzy sobie podawania nazwiska. A jak szafujesz czyimś to podaj swoje. Takie mamy społeczeństwo jakie komentarze. ŻAL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wie ktoś może czy matka z synem wyszli z tego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mama i syn wyszli z tego jeszcze są w szpitalu ale już wszystko ok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobaczcie na dom na zdjęciu to musieli być bardzo bogaci ludzie, to przecież pałac jest prawie. Szkoda ich naprawdę, dziecko napewno skończyło by studia i zostało lekarzem albo prawnikiem a tu taka tragedia Jego ojciec musiał być kimś wpływowym i zamożnym może ktoś wie jak się nazywał, bo autorzy artykułu nic na ten temat nie wspominają. Dziwne. Skoro byli na miejscu tragedii ludzie opanujcie sie oczywiscie byli moze choc troche zamozni a ojciec nie byl "kimś wpływowym" to byl normalny prosty czlowiek kochajacy dzieci i wszystko co go otaczało kochal podróżowac chcial wejsc na kilimandzaro ale swoją najwazniejsza podróż juz odbył i to wyżej był dla mnie jak drugi ojciec czułam sie przy nim bezpiecznie pomagal mi pokonac moj strach ,a syn jego kochany synek ktory byl jego oczkiem w głowie tak samo jak jego dwojka potomków a teraz są na górze razem ze swoja siostra a zarazem ciocia i jej córeczka która zyla tylko 10dni mam nadzieje ze wszyscuy spotkamy sie razem z nimi tam na górze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[*] napisał:
Zobaczcie na dom na zdjęciu to musieli być bardzo bogaci ludzie, to przecież pałac jest prawie. Szkoda ich naprawdę, dziecko napewno skończyło by studia i zostało lekarzem albo prawnikiem a tu taka tragedia Jego ojciec musiał być kimś wpływowym i zamożnym może ktoś wie jak się nazywał, bo autorzy artykułu nic na ten temat nie wspominają. Dziwne. Skoro byli na miejscu tragedii ludzie opanujcie sie oczywiscie byli moze choc troche zamozni a ojciec nie byl "kimś wpływowym" to byl normalny prosty czlowiek kochajacy dzieci i wszystko co go otaczało kochal podróżowac chcial wejsc na kilimandzaro ale swoją najwazniejsza podróż juz odbył i to wyżej był dla mnie jak drugi ojciec czułam sie przy nim bezpiecznie pomagal mi pokonac moj strach ,a syn jego kochany synek ktory byl jego oczkiem w głowie tak samo jak jego dwojka potomków a teraz są na górze razem ze swoja siostra a zarazem ciocia i jej córeczka która zyla tylko 10dni mam nadzieje ze wszyscuy spotkamy sie razem z nimi tam na górze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie to co niektórzy tutaj wypisują przechodzi ludzkie pojęcie. Brak jakichkolwiek odruchów ludzkich. Zero współczucia i wyrozumiałości. Kto to był? A jak się nazywali? A czy to Zemborzyce czy Sławinek? A co was to wszystkich obchodzi?! Stała się ogromna tragedia. Dramat. Wszyscy powinniśmy się łączyć w bólu, albo przynajmniej życzyć szybkiego powrotu do zdrowia matce i synowi, aby się otrząsnęli i próbowali iść dalej przez życie. Brak mi słów do tego co jest tutaj wypisywane. Podanie nazwiska wychodzi poza wszelką normę. Jesteście wyzuci ze wszystkiego. Myślę, że podanie nazwiska oraz zawartości portfela tej biednej rodziny jest w tym momencie dla was pazernych ludzi najwazniejsze! Brak słów ! Życzę tej rodzinie przede wszystkim siły i wytrwałości. Muszą żyć dla siebie i trzymać się razem. Szybkiego powrotu do zdrowia! Jest jeszcze dwoje dzieci, które potrzebują miłości i opieki! Jest dla kogo zdrowieć. Niech opatrzność boska czuwa nad całą rodziną dotkniętą tą ogromną tragedią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyrazy współczucia dla rodziny,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[*] napisał:
Zobaczcie na dom na zdjęciu to musieli być bardzo bogaci ludzie, to przecież pałac jest prawie. Szkoda ich naprawdę, dziecko napewno skończyło by studia i zostało lekarzem albo prawnikiem a tu taka tragedia Jego ojciec musiał być kimś wpływowym i zamożnym może ktoś wie jak się nazywał, bo autorzy artykułu nic na ten temat nie wspominają. Dziwne. Skoro byli na miejscu tragedii ludzie opanujcie sie oczywiscie byli moze choc troche zamozni a ojciec nie byl "kimś wpływowym" to byl normalny prosty czlowiek kochajacy dzieci i wszystko co go otaczało kochal podróżowac chcial wejsc na kilimandzaro ale swoją najwazniejsza podróż juz odbył i to wyżej był dla mnie jak drugi ojciec czułam sie przy nim bezpiecznie pomagal mi pokonac moj strach ,a syn jego kochany synek ktory byl jego oczkiem w głowie tak samo jak jego dwojka potomków a teraz są na górze razem ze swoja siostra a zarazem ciocia i jej córeczka która zyla tylko 10dni mam nadzieje ze wszyscuy spotkamy sie razem z nimi tam na górze
Zgadzam się w 100 % z osobą piszacą tego posta !!!! tak sa na gorze ze swoja siostra a zarazem ciocią ( moja chrzestną matką :(:() spoczywajcie w pokoju i cieszcie sie tam na górze !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...