Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Na 100% drogówka z Opola Lubelskiego......
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ibardzo dobrze. Tak powinno być codziennie
0
Panowie policjanci kto Wam wymyślił taką akcję, kto chce zbić na niej poklask?, czy w Lublinie nie ma policjantów aby uciekać się do takiego "pomysłu".
0
a za co mandaty dostali ci piesi? To jakaś bajka czy co?
0
A to Panowie komendanci to musza mieć kierowców?
0
Pies to bedzie zawsze pies Pozdrowienia dla Komisariatu w Niemcach CHWDP
0
Jak nie radar w śmietniku,to znów łapanki na ulicach! Co za kraj! Słyszałem,że na 17 w Fajsławicach jest kolejny "ukryty" nieoznakowany fotoradar...
0
I bardzo dobrze. Niech każdy robi to, co należy do jego obowiązków. A prześwietni kierowcy jeżdżący po Lublinie chyba nie mają się czego obawiać, skoro są tacy świetni. Szkoda tylko, że jeszcze nie ma przymysowych lekcji kultury. Chociaz z drugiej strony - jeszcze nikt z chama nie zrobił pana, zatem chyba byłaby to strata czasu i pieniędzy.
0
Brawo policja! Tępić cwaniaczków z beemach i kretynów łażących po drodze jak święte krowy
0
Czy ktoś z dzienika wschodniego czyta to co napisze przed opublikowaniem ?? W tytule podajcie ponad 40 mandatów kierowcom, poczym w tekście czytamy że 12 mandatów kirowcom, aa 30 pieszym. Więc pieszy i kierowca to to samo ??
0
Brawo Policja! Jest tylko jedno "ale" - to nie może być jednorazowa akcja; "zero tolerancji" musi trwać permanentnie. To najskuteczniejszy sposób, by Polska stała się normalnym cywilizowanym krajem miast być - jak dziś - jedynym przedstawicielem trzeciego świata w Europie.
0
AntyPies napisał:
Pies to bedzie zawsze pies Pozdrowienia dla Komisariatu w Niemcach CHWDP
A co biedny chlopczyku ugryzl ktorys i do tej pory boli tylek? Noga z gazu, na piwo do baru, przez ulice na przejsciu i nie beda kasac pisze do ciebie tego zywy przyklad:)
0
I z ostatniej chwili! Wsród ukaranych kierowców był Poseł na Sejm RP! Mimo zasłaniania się immunitetem policjanci go wyśmiali i nałożyli mandat według taryfikatora. Dzisiaj akcja "Zero tolerancji" mówili, poseł był zszokowany.
0
świadek napisał:
I z ostatniej chwili! Wsród ukaranych kierowców był Poseł na Sejm RP! Mimo zasłaniania się immunitetem policjanci go wyśmiali i nałożyli mandat według taryfikatora. Dzisiaj akcja "Zero tolerancji" mówili, poseł był zszokowany.
I dobrze. Dobrze, że wzięli się za święte krowy- posłów, pieszych... czas na chodnikowych rowerzystów, święte krowy na zakazach zatrzymywania i spryciarzy skręcających z lewego pasa w prawo. Na kierowców i tak zawsze się coś znajdzie.
0
zapraszam na przejście Zana Filaretów( prawoskręt zielona strzałka), pobierzcie drugi bloczek mandatowy .MIŁEGO DNIA
0
W dniu 03.11 rzeczni Komendanta Wojewódzkiego zdementował jakoby policjanci dostali polecenie zwiększenia ilości wystawianych mandatów. Podaję link http://www.lubelska.policja.gov.pl/index.p...;action_id=8465
0
0 tolerancji napisał:
zapraszam na przejście Zana Filaretów( prawoskręt zielona strzałka), pobierzcie drugi bloczek mandatowy .MIŁEGO DNIA
Ojj tak tak.. Troche już znam to przejście i wiem że na zielonym trzeba sie zatrzymac i przepuścić samochody bo pędza i nie patrzą
0
0 tolerancji napisał:
Oj tak... ostatnio tam kobiety mało co nie zabiłem... jak? Zatrzymałem się grzecznie przed przejściem... ona zaczęła spokojnie iść... i wtedy przemknął obok mnie kierowca czarnego MB S klasy (nr rejestracyjny LU 4XXXK) pani uskoczyła w ostatniej chwili.
0
I słusznie.BUsiarstwo należy bezwzględnie tępić.Chamstwu spod znaku busnależy powiedzieć DOŚĆ
0
http://miasta.gazeta.pl/lublin/1,35640,725...toradarom_.html
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: