Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zespół Europe wystąpi w lipcu w Lublinie?

Utworzony przez fan, 26 maja 2010 o 20:31 Powrót do artykułu
Europe w Lublinie!!! Wspanialy zespół.Najpiekniejsze ballady.Ich piosenki są niezapomniane.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Suuuepr bo zespół świetny. Tylko zamiast dawać ludziem igrzyska dajcie im pieniadze, wyśllijcie dzieciaki powodzian na kolonie i będą Wam wdzięczne a nie marnotrawić publiczne pieniądze na jeden wieczór. Echhhh to Polska właśnie
0
Jestem ZA !!!!! Może w końcu coś normalnego.
0
Jestem ZA !!!!! Może w końcu coś normalnego.
0
Szanowna Asiu Pieniądze się ZARABIA a nie daje.....I za zarobione pieniążki można dzieciom zakupić kolonie lub obóz.
0
SENSACJA ! W mieście disco polo taka grupa ! Siok.
0
A skąd oni wykopali te dinozaury?
0
A może by tak zaprosić do Lublina np. Jana Pietrzaka lub Przemysława Gintrowskiego? Tak jeden jak i drugi otuchy w tamtych dniach strajkującym dodawał, a teraz tym których wtedy na świecie jeszcze nie było - pokażą o czym tamte pokolenia śniły. Pożytek będzie większy bo raz, że wydatek będzie dużo mniejszy, a dwa - pieniądze w naszym kraju zostaną. Promować region i zwracać na siebie uwagę świata można dużo lepiej i dramatycznie taniej - wiedzą o tym doskonale pomysłodawcy koncertu, którzy stosowne propozycje i Listy Intencyjne od mieszkańców Lublina nie raz już dostawali. Powiedz drogi czytelniku Dziennika Wschodniego czy słyszałeś kiedyś o jakimś świata regionie, bo właśnie tam koncert dawał jakiś zespół od tego miejsca pochodzeniem swoim znacznie oddalony? Może gdLipca" patrzyłyby lubelszczyzna nie była w gospodarczym i infrastrukturalnym UE ogonie, to bym inaczej na te zamiary uczczenia 30-tej rocznicy "Lubelskiego Lipca" się zapatrywał - bo tak to widzę, że za publiczne pieniądze, chce ktoś w ramach kampanii wyborczej, nasze święto zawłaszczyć chce - śpiewająć pieśni nie Polskie a Europejskie. Z głębi dziejów, z krain mrocznych, Puszcz odwiecznych, pól i stepów, Nasz rodowód, nasz początek, Hen od Piasta, Kraka, Lecha. Długi łańcuch ludzkich istnień Połączonych myślą prostą. Żeby Polska, żeby Polska! Żeby Polska była Polską! Wtedy, kiedy los nieznany Rozsypywał nas po kątach, Kiedy obce wiatry grały, Obce orły na proporcach- Przy ogniskach wybuchała Niezmożona nuta swojska. Żeby Polska, żeby Polska.... Zrzucał uczeń portret cara, Ksiądz Ściegienny wznosił modły, Opatrywał wóz Drzymała, Dumne wiersze pisał Norwid. I kto szablę mógł utrzymać Ten formował legion, wojsko. Żeby Polska, żeby Polska..... Matki, żony w mrocznych izbach Wyszywały na sztandarach Hasło: "Honor i Ojczyzna" I ruszała w pole wiara. I ruszała wiara w pole Od Chicago do Tobolska. Żeby Polska, żeby Polska.... Jan Pietrzak "Żeby Polska była Polską"
0
CO PAN GRABCZUK I SPÓŁKA ORAZ JEGO POPRZEDNICY NA WYSOKICH STOŁKACH URZĘDNICZYCH, ZROBILI BY LUBELSKIE PRZESTAŁO BYĆ ZAŚCIANKIEM I NAJBARDZIEJ ZACOFANYM REGIONEM POLSKI I U??PYTAM CO??KASA WYWALONA NA JAKIEŚ TAM OBCHODY LIPCA BY PAN GRABCZUK MÓGŁ ZABŁYSZCZEĆ NA SCENIE Z ZESPOŁAMI, TO MARNA PROMOCJA MIASTA!!JAK KLĄTWA WISI NAD NASZYM WOJEWÓDZTWEM BRAK GOSPDARZY Z PRAWDZIWEGO ZDARZENIA..ZA TO PEŁNO KARIEROWICZÓW, NIEUDOLNIE DZIAŁAJĄCYCH, NA SZKODĘ LUBLINA I WOJEWÓDZTWA LUDZIE!!WSTYD I ŻENADA!!
0
O proszę i znów Mafia Kulturalna Lublina działa.Ciekawe czy i tym razem bez przetargu realizację koncertu wygrają firmy zadomowione w Urzędzie Miasta i Centrum Kultury...
0
grudzien.e napisał:
O proszę i znów Mafia Kulturalna Lublina działa.Ciekawe czy i tym razem bez przetargu realizację koncertu wygrają firmy zadomowione w Urzędzie Miasta i Centrum Kultury...
W tym wszystkim najbardziej znamienne jest to, ze juz nastepnego dnia hura "optymisci" i zwolennicy igrzysk beda podobnie jak my sceptycy, na tych samych lubelskich jedniach zawieszenia wybijali Czy poza kolejna wizyta u mechanika pamieta ktos ostatni wielki "koncert majowy" na Placu Zamkowym? Z tego ostatniego to chociaz pieniadze w kraju zostaly... Oj tyka zegar wyborczy tyka - i niektorych wytyka, oj wytyka... Chodza sluchy, ze w wysokosci dochodow to juz nawet najbiedniejsze regiony Rumunii nas wyprzedzily...
0
Beret napisał:
A skąd oni wykopali te dinozaury?
Chcę ci fanko (fanie) Dody podpowiedzieć,że ostatnią swoja płytę Europe wydało w UBIEGŁYM roku ! I jak w śmierdzącym pyszczychu?
0
STYX napisał:
Chcę ci fanko (fanie) Dody podpowiedzieć,że ostatnią swoja płytę Europe wydało w UBIEGŁYM roku ! I jak w śmierdzącym pyszczychu?
Co za żenująca dyskusja! pięknie jest w maju Bajm, Budka, cykl koncertów juwenaliowych z największymi polskimi gwiazdami no i oczywiście super koncert RASMUS ( a ile to było przed koncertem niezadowolonych z wyboru gwiazdy). Teraz Europe albo Geldof (jestem za Europe). Jeśli to ma być hołd dla ludzi którzy rozpoczeli lawinę zmian w polsce od strajków właśnie w Lublinie to pomysł uważam za rewelacyjny. Niech wszyscy wiedzą, że final countdown (finałowe odliczanie) upadku komunizmu w pewien sposób zaczeło się właśnie w Lublinie. Mam nawet propozycje dla organizatrów imprezy nazwijcie ją właśnie " Finałowe odliczanie zaczeło się w Lublinie ! " Szacun jak to mówią małolaty
0
A może pieniądze zamiast na Europe w Lublinie przeznaczyć na COŚ TAKIEGO co sprawi,że Lublin zacznie EUROPEjskie miasto przypominać-co??? -niewykonalne!
0
W Lublinie mamy:złe drogi,wiele brudnych ulic;kupę złodziei,żulerii i demolantów(dziś byłem na ul.Zamojskiej i widziałem"pięknie zrobiony"przystanek MPK);nie powstają nowe zakłady pracy(oprócz hipermarketów i galerii);nie ma obwodnicy i wielu ważnych rzeczy-ale przyjedzie znany zespół i ładnie zagra i znów będzie "OKIEJ!" To tak jakby gospodarz miał zaniedbane podwórko i dom-ale na urodziny zrobił ładną imprezkę z orkiestrą i wyżerką i zaprosił gości/sąsiadów... Tylko głuptasy,imprezowicze i darmozjady się ucieszą-a co mądrzejsi ludzie zarzucą temu gospodarzowi/organizatorowi :marnotrawstwo pieniędzy,próżniactwo,szpanerstwo,niegospodarność i brak konstruktywnego myślenia... Impreza/muzyka owszem TAK-ale wszystko rozsądnie i w miarę"portfela"-bo znany i lubiany zespół:nie naprawi/nie zbuduje nam dróg i zakładów pracy;nie przyciągnie inwestorów,nie zmniejszy przestępczości,itd.
0
Europe to najlepszy zespół na swiecie.To niezapomniane lata 80-te.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: