Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zespół na żywo w restauracji Fatamorgana

Utworzony przez MarinaLBN, 4 stycznia 2013 r. o 14:27
Byłam niedawno w restauracji Fatamorgana w Lublinie na deptaku i było przesympatycznie, grał zespoł na żywo, jak nigdzie! Znacie jeszcze inne knajpy z muzyką na żywo ? ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MarinaLBN napisał:
Byłam niedawno w restauracji Fatamorgana w Lublinie na deptaku i było przesympatycznie, grał zespoł na żywo, jak nigdzie! Znacie jeszcze inne knajpy z muzyką na żywo ? ?
gdzie ta Fatamorgana? Z wileką chęcią się tam wybiorę! strasnie lubię muzykę na żywo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na krakowskim przedmieściu 30, w Internecie możesz sobie przecież sprawdzić http://restauracja-fatamorgana.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też bylem w wakacje tez, to jest tam gdzie dawna Cleopatra, tyle,że szama dużo lepsza polska i kelnerki przemiłe :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o tak, kelnereczki przemiłe i śliczne na dodatek, kiedyś poszedłem tam z koleżanką i az żalowałem ze nie jestem z moim kumplem ; - )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakże bym nie mógł tam wpaść, właśnie podczas imprezki z kapelką sporo bywam w lubelskich restauracjach ale tak dobrze czuje się tylko w Fatamorganie i fajne jest to, że nawet Klienci czują się jakoś tak rodzinnie, łatwo jest poznać kogoś nowego i w ogóle, sympatycznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja z moim mężem od dawna chodzimy do Fatamorgany i nie zamienimy jej na inną restaurację. Właściwie to praktycznie zawsze chodzimy tam na pizze, bo mają najlepszą pizze w mieście, nawet nie ma co porównywać z innymi lokalami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No,chyba barman jeszcze nic nie napisał...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polskie zaklady bukmacherskie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...