Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Skoro chce być w ten sposób oceniony to niech sam za to zapłaci z własnej kieszeni.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Bardzo dobra decyzja. Powinna wejść na stałe do systemu oceny działań władz każdej uczelni. W skali budżetu uczelni wyższej (w przypadku Politechniki całkowite przychody włączając dotację z MNiSW to grubo ponad 100 000 000 zł ROCZNIE) koszt audytu 43 tys. raz na 4 lata to nie jest istotny wydatek.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Scyzoryk w kieszeni sam się otwiera!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Audyt jest robiony rękami pracowników, a firma zgarnia kasę. Oceniana będzie tak na prawdę praca osób, które swoją pracą, często przy braku poparcia rektora, przyczyniają się do różnych inicjatyw. Poza tym, co będzie ocenione: liczba projektów? - przecież rektor nie był inicjatorem żadnego z nich. Uczelnia to nie mikroprzedsiębiorstwo, gdzie szef zarządza wszystkim. Na PL idzie się na dywanik i przedstawia co się chce. Jak jest się z grona lubianych to sprawa jest załatwiona, a jak nie to przez kilka tygodni wymienia się z biurem rektora pisma. A przy okazji, ciekawe czy będzie finansowany z puli pieniędzy przeznaczonych na premię, które wypłacą sobie rektorzy przed odejściem? Wątpię.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Przecież mają tam kierunek zarządzania. Audyt powinni zrobić studenci pod nadzorem wykładowców w ramach ćwiczeń.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Bardzo dobry pomysł. Czemu jednak podobnego audytu prof. Opielak nie przeprowadził 2-3 lata temu gdy proponowali to studenci. Czemu audyt nie obejmie ADMINISTRACJI?! Z 4+ ocena spadłaby na 2 i pociągnęła za sobą kolejne kontrole, zarzuty prokuratorskie?
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: