Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zgłoś nianię do ZUS

Utworzony przez gość, 21 września 2011 o 22:00 Powrót do artykułu
Jestem na emeryturze, nie interesują mnie żadne składki bo po co więc ile powinnam dostać na rękę od pracodawcy(płaca minimalna).
Zaloguj się, aby oddać głos
0
gość napisał:
Jestem na emeryturze, nie interesują mnie żadne składki bo po co więc ile powinnam dostać na rękę od pracodawcy(płaca minimalna).
Dziwię się, że ktoś chce Ci powierzyć opiekę nad swoim dzieckiem jeśli nawet nie potrafisz zrozumieć prostego tekstu.
0
gość napisał:
1. Pracodawca płaci zawsze ile chce. Jeden 500 zł, drugi 5000 zł, trzeci 50000 zł. Mamy kapitalizm. 2. Jeśli nie interesują cię żadne składki (bo jesteś na emeryturze), tzn. że chcesz pracować "na czarno", więc tym bardziej pracodawca zapłaci ci ile chce. Jeden pincet, drugi pińć tysincy. 3. A to do wiadomości mniej kumatych, których interesuje legalne zatrudnienie (składki od kwoty płacy minimalnej brutto) : Zarabiając 1386 zł brutto otrzymasz : 984 zł (na umowie o pracę) 1026 zł (na umowie zleceniu) 1178 zł (na umowie zleceniu) - student/ka do 26 lat 1247 zł (na umowie o dzieło)
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: