Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zgłoś np. dziurę w jezdni. Już działa serwis "NaprawmyTo.pl"

Utworzony przez sylo, 15 września 2012 r. o 17:46
wpisujcie każdą ulice w Lublinie to będzie najlepsze rozwiązanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sylo uruchom mózgownicę. nie chodzi o to aby wpisywać wszystkie ulice bo nie wszystkie są w złym stanie i nie wszystkie można wyremontować od razu. natomiast jest to bardzo fajny pomysł na zgłaszanie ewidentnych pojedynczych probemów które dzięki serwisowi mogą być usuwane, odwiedziałem tą stronkę i uważam, że pomysłodawcom oraz naszemu miastu za chęć uczestnictwa w programie należą się gratulacje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to pisz sobie każdą dziure na ulicy a przyjedzie ekipa i bedzie łatać! jakoś nie mogę w to uwierzyć że każdą dziure załatają!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już frajerzy zgłaszają jakieś pierdoły zamiast poważnych spraw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już frajerzy zgłaszają jakieś pierdoły zamiast poważnych spraw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już frajerzy zgłaszają jakieś pierdoły zamiast poważnych spraw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już frajerzy zgłaszają jakieś pierdoły zamiast poważnych spraw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na drodze powiatowej Świerszczów Małków od kościoła w Świerszczowie do Małkowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłaszam do naprawy DZIURĘ BUDŻETOWĄ. Do naprawy nadaje się teściowa mojego kolegi, ma 890 zł emerytury. Wystarcza jej na swoje utrzymanie i jeszcze trszeczkę ma dla wnuków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przed budynkiem Urzędu wojewódzkiego od ul Spokojnej 4 wystaje na wprost wejścia głównego płytka chodnikowa. Jasnie Pani Wojewoda Prof.dr hab.mgr potknie się i będzie granda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin ul młynska 27niedaleko dworca PKP na posesji ktoś zrobił sobie wysypisko smieci gruzu a chwasty rosną wysokosci metra cał lato straszny bałagan ulica po kapitalnym remoncie a to wstyt dla miasta gdzie dotej pory były odpowiednie służby policja straż miejska i inne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo fajny serwis. Popieram inicjatywę. Najlepszy sposób to właśnie dać ludziom możliwość zgłoszenia tego co jest nie tak. Konto już założyłem. Co ciekawe odpowiadają też na niektóre więc podchodzą poważnie do sprawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem to skandal.... Dlaczego mam wyręczać radnych od ich pracy ? Niech ruszą dupska z krzesełek w swoich firmach i zaczną uczciwie zarabiać na diety. Opisałem problem dziurawej drogi z Lublina przez Jakubowice Konińskie w kierunku Krasienina i co ? Żaden się nie pojawił. Dziury owszem załatano - najgorzej jak można było - metoda worek i kalosz. Owszem potem poprawiono ale nadal nie rozumiem dlaczego piękny nowy asfalnt został położony tylko do Dworu Anna, a zaraz za nim urywa sie w dość spektakularnym stylu ? Dlaczego ulica Stary Trakt zasłużyła na nową piękną nawierzchnię - jest tam raptem 4 domy a tzw "Cygańskie Doły" nadal mogą pochwalić sie najlepszymi wertepami w powiecie? (od autora - Cygańskie Doły - zaraz za Dworem Anna w kierunku na Kraśienin). Rozumiem że powinniśmy teraz wszyscy poruszać się po Ulicy Stary Trakt. I to właśnie proponuje.... Radar
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jakaś paranoja - dzień w dzień tymi drogami jeżdżą dziesiątyki patroli policyjnych, straży miejskiej nic nie robiącej i za nic nie odpowiadającej, jedynie korzystając z uprtawnień karaja za złe parkowanie, służby drogowe Lublina i z tych wymienionych nie wiedzą co i gdzie trzeba zrobić? a radni jak ktoś poprzednio napisał?.To jest robienie z ludzi delikatnie pisząc IDIOTÓW!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może ktoś z panów/pań z redakcji w końcu pochylił się nad tematem czy kierownik od siedmiu boleści Piotr Choros z UM Lublin niby specjalista od organizacji pozarządowych i samowzanczy specjalista od partycypacji społecznej znany że swoich lewackich poglądów i Homo Faber,(z którego się w dodatku wywodzi) i które jest partnerem miasta prawie we wszystkich projektach zewnętrznych to przypadek? oni są tak świetni,że tylko oni mogą robić za wszelkiej maści eksportow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...