Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
tylko jak nie odprowadzi podatku od darowizny to urząd skarbowy nałoży na nią karę i będzie sama musiała zapłacić niemałą kwotę jako karę za uczciwość. Także w naszym kraju nie opłaci się być uczciwym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja bym tam nie oddala.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo dla pani zamiast 30 tys ma 3 tys 5 tka z ekonomi buhehehheheehhehee
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siema napisał:
brawo dla pani zamiast 30 tys ma 3 tys 5 tka z ekonomi buhehehheheehhehee
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ty piszesz cwaniaku jak by to bie tak zgineła gotówka i co - uczciwa pani szacunek jej popieram takie czyny!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siema napisał:
brawo dla pani zamiast 30 tys ma 3 tys 5 tka z ekonomi buhehehheheehhehee
Nie bardzo 3-rzy , bo podatek musi odprowadzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuje 100 zl dla chetnej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyn godny do naśladowania ,,,,,,, ale ja bym nie oddał :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PONOĆ NAZYWAŁA SIĘ CHLEBOWSKA? a więc są i uciwi Chlebowscy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
tylko jak nie odprowadzi podatku od darowizny to urząd skarbowy nałoży na nią karę i będzie sama musiała zapłacić niemałą kwotę jako karę za uczciwość. Także w naszym kraju nie opłaci się być uczciwym.
A znaleźne nie jest wolne od opłaty skarbowej? Mam wrażenie że jest...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ja bym tam nie oddala.....
"Oddanie" wykracza poza twoją wyobraźnię. Jest ona mała stąd i "oddanie" małe ! Trzeba Ci stworzyć system złodziejstwa, kradzieży, skur.......a, etc.... Jak dostaniesz w "w dupę" to wtedy zrozumiesz co to jest świat zbudowany na normach moralnych. Piszę bardziej do innych niż do Ciebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ja bym tam nie oddala.....
A pomyśleć, że w Islandii nie zamykają domów a samochody nie mają dowodów rejestracyjnych bo ich nie kradną !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta PANI nie uległa pokusie przywłaszczenia w tak trudnych czasach. Taka postawa to bardzo dobry przykład wysokiego morale i sumienia które jest w posiadaniu tej Pani. Myślę że, takie przypadki napawają mnie pozytywnym spojrzeniem na rodaków bo w ostatnich latach obserwuje dużo negatywnego zachowania. Pozdrawiam wszystkich Wesołych Spokojnych Świąt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wy wpadacie w zachwyt a ona może mieć kłopoty, brawo dla tej pani ale powiedzcie jej, kto ją zna niech odprowadzi podatek, bo jak ją urzad skarbowy dorwie, a napewno, bo glośno jest o niej we wszystkich mediach to tak dowalą jej odsetki za zwłokę, ze będzie musiala ona te 30 tys wyłożyć, tylko ciekawie z czego. także u nas to popieprzony kraj, uczciwych się depcze. Nie ma to jak złodziej. Ma to co ukradnie i jeszcze żadnego podatku nie odprowadza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ja bym tam nie oddala.....
No właśnie, tak rodzi się złodziej, nie oddanie czyjegoś to zwykła kradzież , a osoba oddająca te 30 tys. zasługuje na największy szacunek. To potwierdza moje domysły, że pomimo wszystkiego są w Polsce uczciwi ludzie. Brawo, dla osoby oddającej znalezione.Tak trzymać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...