Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Po kilku poszukiwaniach z których każde trwało godzinę czy po jednych, kilkugodzinnych poszukiwaniach ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Przecież i tak nie ma grzybów...
0
Kiedyś,gdy wszyscy należeli do harcerstwa to takich wypadków nie było !
0
A mogli kupić sobie e52 i doszli by dzieki gps
0
POLECAM!!!
Ostatnio edytowany 5 lipca 2011 o 15:25
0
Jak można zgubić się w tym lesie skoro jego długość to 3km a szerokość 2! ha ha ha
0
Kto to pisał? Wygląda jakby to pisał jakiś gimnazjalista, same pojedyncze zdania.
0
Jakbyście mieli taką żonę, to też byście się chętnie zgubili,nawet w lesie 1km x 1km. A notatkę spisał uczeń dziennikarstwa z Uniwersytetu w Motyczu.
0
Ja byłam kiedyś w zuchach i się nie gubię ! Teraz są tylko pisiorkowe młodzieżówki trolujące na forach no i efekty widać,gubią się pomiędzy dwoma drzewami...
0
Ma rucha ? chyba zamiast mózgu
0
DOBZE Z MONDRYM ZGUBIC NIZ Z GLUPIM ZNALEZC,,,
0
Ten artykuł był przygotowany na telegraf tylko pan redaktor zapomniał używać wyrazu STOP ))))))))
0
skwarek napisał:
A mogli kupić sobie e52 i doszli by dzieki gps
0
trzeba jeszcze umieć się nim posługiwać
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: