Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a napisał:
haha spoko. zgwalcil ja, odwiozl do Lublina i jeszcze sam sie zglosil. Od razu sprawa smierdzi skladaniem nieprawdziwych zeznan przez te laske. a tak poza tym - nie ma hali Nowa, jest "Nova"
mogla byc blokada drzwi , odwiuzl ja bo myslal ze mu sie upiecze, sam sie zglosil bo wiekszosc gwalcieli mysli ze tego chciala , sa przeswiadczeni o swej niewinnosci . Jesli jestes na tyle glupia ze nie rozumiesz nie zabieraj glosu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzieś słyszałam, że w dodatku to była mężatka. Więc zastanawiam się, co ona robiła na portalu randkowym i czemu z nim się spotkała? Ten fakt też daje do myślenia. Ale mimo wszystko poziom komentarzy tutaj jest… nie chcę używać brzydkich słów, ale nie rozumiem, czemu wszyscy oskarżają dziewczynę, że to jej wina, że ona kłamie itp. Nie przeczę, że to niemożliwe, może faktycznie mści się na facecie, ale tak czy siak trzeba tą sprawę zbadać. Inna sprawa, to kwestia facetów na portalach randkowych. Im chyba wystarczy napisać kilka normalnych (miłych) wiadomości, a oni już oczekują niewiadomo czego... Byłam kiedyś na kilku darmowych portalach i dało się to bardzo szybko odczuć, że facetom zależało tylko na jednym. Ja nie szukałam partnera do seksu, tylko stałego związku, dlatego szybko uciekłam z tych darmowych portali. Nie wiem czy to jest kwestia tego, że płatny portal, czy jakości tego portalu, ale teraz jestem na mydwoje i od razu poziom konwersacji z facetami jest zupełnie inny. Nie jest poruszana kwestia seksu, są inne, ważniejsze rzeczy, jak dopasowanie, wspólne zainteresowania itp. Nawet jak byłam na spotkaniach, to mimo, że zachowywałam podstawowe środki bezpiezceństwa (np. nie pozwalałam się odwozić po pierwszej randce), to czułam się bezpiecznie, po prostu takich facetów spotykałam, którzy nie dawali nawet drobnych sygnałów, że mogłabym się czuć niebezpiecznie w ich towarzystwie... Kluczem jest odpowiednie podejście do osób poznanych przez internet i znalezienie odpowiedniego portalu - wtedy można ze spokojem umawiać się na randki. W innym przypadku takie randki mogą się skończyć tak jak w tym artykule...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...