Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zieją ogniem, żonglują, chodzą po ścianie. Rozpoczął się Carnaval Sztukmistrzów

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 lipca 2017 r. o 19:48 Powrót do artykułu
I super! Ekstra! Niech się dzieje dobre!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze tylko rok tego lewackiego ratusza, koniec sztumistrzów, koniec nocy chałtury, cieszy mnie to niezmiernie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Jeszcze tylko rok tego lewackiego ratusza, koniec sztumistrzów, koniec nocy chałtury, cieszy mnie to niezmiernie
 Lewckiego czy nielewackiego...nie wazne...wazne ze cos sie dzieje pozytywnego w Miescie, a tak na marginesie 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozrywka dla ubogich...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niby wakacje Polacy z 500+ pojechali na wakacje w góry i nad morze, niż demograficzny, młodzieży mało, studenci wyjechali, a na Krakowskim i Starym Mieście koło 20.00 tłumy. Trudno się było przecisnąć. Żuk zmienia nasze miasto na lepsze. Zresztą nie tylko dzisiaj. W porównaniu z zeszłym rokiem ruch na Starym Mieście i w całym Śródmieściu znacznie większy. Mimo, że pogoda nie zawsze zachęca do wyjścia w miasto. Pamiętam rok temu byłem w lipcu ze znajomymi na piwie na Krakowskim to w mieście były puchy. A była ładna pogoda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super sprawa-Lublin żyje i jest pięknie:-))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedna porażka z tym chodzeniem po linie. Amatorszczyzna. A ludzie kłębią się i potrzą jak małpy w kit.(:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...