Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zieloni do radnych: zajmijcie się Lublinem, a nie Rydzykiem

Utworzony przez mieszaniec, 18 stycznia 2012 r. o 17:13 Powrót do artykułu
dziadek napisał:
Mochery dawajcie mu wiecej pienedzy. Rydzyk wie jak od was wyciagac.
A (...) cię obchodzi homosowietikusie komu ja daję . Wolę dać Rydzykowi niż temu oszołomowi Dworakowi. Różnica pomiędzy nimi jest takie że Rydzyk mówi w swoich środkach przekazu o Polakach, o ich radościach,problemach , a Dworak mówi za nasze pieniądze o żydach i komunistach.
Ostatnio edytowany 19 stycznia 2012 r. o 00:56
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Antyblef napisał:
A (...)cię obchodzi homosowietikusie komu ja daję . Wolę dać Rydzykowi niż temu oszołomowi Dworakowi. Różnica pomiędzy nimi jest takie że Rydzyk mówi w swoich środkach przekazu o Polakach, o ich radościach,problemach , a Dworak mówi za nasze pieniądze o żydach i komunistach.
taaaaa Rydzyk mówi w swoich środkach przekazu o Polakach: prawdziwi Polacy wspomagają RM , o ich radościach: radując się z tego, o problemach: wpłacajcie, mamy problemy finansowe
Ostatnio edytowany 19 stycznia 2012 r. o 00:56
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Panie złodzieju Rydzyk, gdzie kasa którą bandyto zbierałeś na ratowanie stoczni ?A wy radni macie jełopy dbać o miasto, a nie o tę szmatę.Do roboty lenie.
Mianujesz się "gościem" ? - (...)
Ostatnio edytowany 19 stycznia 2012 r. o 00:57
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(...) I ty też nie dałeś.
Ostatnio edytowany 19 stycznia 2012 r. o 00:58
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Zieloni, najwpierw dojazd, a póżniej szał ducha! http://www.panoramio.com/photo/18710040 Popatrzcie czym jest brak cywilizacji w stosunku do wiary.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Panie złodzieju Rydzyk, gdzie kasa którą bandyto zbierałeś na ratowanie stoczni ?A wy radni macie jełopy dbać o miasto, a nie o tę szmatę.Do roboty lenie.
A tobie brak kultury i wychowania. Możesz obrażać? Sam się zabierz do pracy. W demokratycznym państwie każdy ma prawo do istnienia. Jakoś prokuratura i sądy nie maja podstawy do oskarżania Rydzyka. Jak masz dowody to przekaż odpowiednim władzom. To jednak nie upoważnia cię do poniżania i wyzywania. Trochę kultury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Demokracja polega na tym, że każdy obywatel ma prawo oglądać i słuchać, co jest zgodne z jego poglądami. To, co teraz się dzieje, zmierza wyraźnie do miękkiego totalitaryzmu - tylko jedynie słuszne poglądy stadu lemingów mają być prezentowane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od kiedy to prywatna fundacja LUX Veritatis panów Króla i Rydzyka to Koścół Katolicki!Każdy orze jak może. Jak panowie zdobeddą pieniądze na biznes religijno polityczny na multipleksie.!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zieloni uchwycili sedno sprawy. Zajmijcie się Lublinem i Lubelszczyzną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Zieloni! A radni jak Wam się nudzi to uprzątnąć śmieci z Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Elka napisał:
Wstydzę się za takich katolików jak Ty. Gdybyś posłuchał tego Radia chociaż raz przez cały dzień zobaczyłbyś ile dobra czyni. Ciekawa jestem co na to Twoja Matka może staruszka mieszkająca samotnie dla której to radio jest życiem w samotności. Jestem osobą młodą, daleką od dewocji i takie jest moje stanowisko, aby przyznać miejsce dla Telewizji Trwam i Radia Maryja. Popieram i pochwalam inicjatywę Radnych.
Wstydź się za siebie jeśli uważasz że opluwanie innych i szczucie na bliźniego swego w tym radio jest błogosławieństwem dla uszu innych. A swoją drogą radni nie zostali chyba wybrani aby bronić o. Rydzyka za kasę podatników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kris napisał:
Wstydź się za siebie jeśli uważasz że opluwanie innych i szczucie na bliźniego swego w tym radio jest błogosławieństwem dla uszu innych. A swoją drogą radni nie zostali chyba wybrani aby bronić o. Rydzyka za kasę podatników.
JUDE ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nasze ,, orły'' widocznie nie mają czym się zająć. Ksiądz do kościoła, polityk do polityki, lekarz do szpitala itd.Rydzyk do tworek. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Elka napisał:
Wstydzę się za takich katolików jak Ty. Gdybyś posłuchał tego Radia chociaż raz przez cały dzień zobaczyłbyś ile dobra czyni. Ciekawa jestem co na to Twoja Matka może staruszka mieszkająca samotnie dla której to radio jest życiem w samotności. Jestem osobą młodą, daleką od dewocji i takie jest moje stanowisko, aby przyznać miejsce dla Telewizji Trwam i Radia Maryja. Popieram i pochwalam inicjatywę Radnych.
Tak się składa,że często słyszę TO radio,bo moje teście często słuchają - i jedyne czego nie da się przeoczyć,to jest to,że co kilka chwil podają numery swoich kont bankowych aby kasę wpłacać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie przepadam za Zielonymi, Czerwonymi, Fioletowymi czy Seledynowymi, ale tym razem przyznaję im rację. Od kiedy to bowiem w kompetencji Rady Miasta leży zajmowanie się prywatnymi stacjami radiowymi czy telewizyjnymi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...