Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Powiem tak szkoda mi ludzio zyjacych w Polsce zadnych perspektyw nie ma kasy na leczenie nie ma pracy nie ma na odsniezanie a dopiero brak kasy zaczyna sie bedzie koniec roku bedzie 2015 cala prawda wyjdzie na temat finansow panstwa bankructwo nieuniknione niestety i wtedy juz juz nie pomoze zadna propaganda Gazety Koszernej i TVN-u,kto bardziej kumaty juz uciekl z tego tonacego statku...Jak pisze to leca mi łzy,ze złodzieje rozkradli moj ukochany kraj!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20140202/LUBLIN/140209954   a czy o tej biedzie jaka w lubelskim panuje to tusk wie, pewnie nie, także niech go też dziennikarze poinformuja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wie, wie przecież kilka dni temu przy kamerze powiedziała wprost..."panie nic tu nie ma, ani klubu ani świetlicy, za murzynami jesteśmy...".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślałam że najbliżej ludzi jest Sołtys potem Wójt i to Oni powinni interweniować i zgłaszać a nie wojewoda jeździć i prosić i palcem pokazywać.Myślę że szukają teraz kozła ofiarnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Palikot pan lata samolotem od kiedy Pana obchodzą Lubelskie ałtostrady
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie są wójtowie ,sołtysi radni wybrani przez  ludzi ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem tak szkoda mi ludzio zyjacych w Polsce zadnych perspektyw nie ma kasy na leczenie nie ma pracy nie ma na odsniezanie a dopiero brak kasy zaczyna sie bedzie koniec roku bedzie 2015 cala prawda wyjdzie na temat finansow panstwa bankructwo nieuniknione niestety i wtedy juz juz nie pomoze zadna propaganda Gazety Koszernej i TVN-u,kto bardziej kumaty juz uciekl z tego tonacego statku...Jak pisze to leca mi łzy,ze złodzieje rozkradli moj ukochany kraj!
 
Powiem tak szkoda mi ludzio zyjacych w Polsce zadnych perspektyw nie ma kasy na leczenie nie ma pracy nie ma na odsniezanie a dopiero brak kasy zaczyna sie bedzie koniec roku bedzie 2015 cala prawda wyjdzie na temat finansow panstwa bankructwo nieuniknione niestety i wtedy juz juz nie pomoze zadna propaganda Gazety Koszernej i TVN-u,kto bardziej kumaty juz uciekl z tego tonacego statku...Jak pisze to leca mi łzy,ze złodzieje rozkradli moj ukochany kraj!
Święte i prawdziwe słowa napisałeś bracie. Żydostwo ubrane w polskie nazwiska rozgrabiło doszczętnie ten kraj. Nie bez pomocy sprzedajnych Polaczków - tu należy dodać. Kilku goownojadów zawsze się znajdzie niestety. Nie ma Polski, tylko nazwa została.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta Pani już dawno powinna zostać zdymisjowana ! Bałagan totalny całym w UW, a to co się dzieje w Wydziale Gospodarki Nieruchomościami i Skarbu Państwa woła o pomstę do nieba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawiniła pogoda, bo wiało niemiłosiernie przez kilka dni i bieda naszego województwa. Gminy i powiaty są tak biedne, że nie stać ich na odpowiedni poziom odśnieżania. Proponuję, by rząd jeszcze więcej obowiązków scedował na Gminy i jak zwykle nie dał na to pieniędzy. Wtedy na pewno będzie "lepiej". Władza centralna tylko to potrafi robić, bo lepiej, żeby wójt doił mieszkańców, a urzędasy z Wawy będą sobie opiewali w luksusy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prognoza pogody -30 : http://otourl.pl/pogoda_na_jutro  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może tak posłowie TR z Palikotem i Kabacińskim na czele sami chwycą za łopaty i dadzą dobry przykład? Dodam - pierwszy pozytywny przykład. Dobrze jest szczekać w ciepłym poselskim biurze i rzucać słowa, za które, jak zwykle, nie ponosi się żadnej odpowiedzialności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"...sytuacja pogodowa w regionie była monitorowana od początku ub. tygodnia. " ?!  I co ten monitoring dał ?! Ależ tak, dał ! Cały czas monitoringujemy, nawet narysowaliśmy mapki na których jest zaznaczone w którą stronę powinien wiać wiatr żeby drogi były przejezdne i nie tworzyły się zaspy, ale wiatr nie zastosował się do naszych procedur i wiał jak mu pasowało i przez to jest ten problem !!! A ludzie to też tacy dziwni, wszyscy powinni się przeprowadzić do miast to nie było by problemu z jeżdżeniem np; na wieś i zasypanymi drogami ! No Szok !!!    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego spadł śnieg? kurwa trzeba bylo uwazać na geografii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, Ludzie siedzieli bez światła bo energetycy nie mogli dojechać, ale po co im światło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hm....mam 44 lata, w podhrubieszowskiej wsi zyje rowniez dlugo i nie pamietam takich opadow sniegu w polaczeniu z huraganowym wrecz wiatrem. Niech wiec zaden posel nie opowiada idiotyzmow, ktore sa natychmiast weryfikowane przez nas, dotknietych tym kataklizmem. Osobiscie probowalem odsniezac wokol domu cztery razy na dobe i niewiele zdzialalem. Zaznaczyc musze, ze posesja jest czesciowo chroniona przez las i okalajace ja ploty. Co wiec dzialo sie na otwartej przestrzeni mozna sobie wyobrazic. Po co wiec politykowac i atakowac swoich oponentow w obliczu kataklizmu, jaki nas nawiedzil? To jest tragedia na skale regionu, ale nie zawiniona przez kogokolwiek, no chyba, ze osoby wierzace naublizaja ich Bogu....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widocznie musiało, skoro doszło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hm....mam 44 lata, w podhrubieszowskiej wsi zyje rowniez dlugo i nie pamietam takich opadow sniegu w polaczeniu z huraganowym wrecz wiatrem. Niech wiec zaden posel nie opowiada idiotyzmow, ktore sa natychmiast weryfikowane przez nas, dotknietych tym kataklizmem. Osobiscie probowalem odsniezac wokol domu cztery razy na dobe i niewiele zdzialalem. Zaznaczyc musze, ze posesja jest czesciowo chroniona przez las i okalajace ja ploty. Co wiec dzialo sie na otwartej przestrzeni mozna sobie wyobrazic. Po co wiec politykowac i atakowac swoich oponentow w obliczu kataklizmu, jaki nas nawiedzil? To jest tragedia na skale regionu, ale nie zawiniona przez kogokolwiek, no chyba, ze osoby wierzace naublizaja ich Bogu....
Za malo sie przylozyles.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaspy zaspami a co zalegającym lodem to też wina wiatru czy drogowców że na czas nie posypali solą???!!!!!!! Tydzień temu droga pomiędzy Horyńcem a Narolem była nieprzejezdna bo padał deszcz a wieczorem był przymrozek i zrobiło się lodowisko na co rejon dróg z lubaczowa wysłał piaskarkę z napędem na dodatkowe kółko-skuteczność zerowa a piaskarka skończyła w rowie------minął tydzień,ta sama droga,popadał śnieg a na drodze jest lód tylko dla odmiany bialutki,czyściutki jakby nieskalała go żadna grudka piasku-to też wina wiatru? DK17 Zamość obwodnica-czarne koleiny a dookoła lodowisko-to też wina śnieżycy? gdzie można zrzucić winę na pogodę to można,w wielu wypadkach była to syzyfowa praca ale w większości przypadków odpowiedzialne są władze-skoro na odcinku Warszawa-Tomaszów Lub można było ośnieżyć drogę do czarnej mokrej to dlaczego nie udało się tego zrobić na odcinku Sitaniec-Łabunie??????????????????bo sorry w zamościu taki klimat??? czy porostu drogowcy w zamościu,lubaczowie mają to w nosie i czekają do wiosny!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odśnieżanie, jak odśnieżanie. Ale tu właśnie wychodzi to, że oskarżonemu byłemu KWPSP wypłaca się po 10k pln i więcej za miesiąc, i nikt o tym nie wie. A tu PODSTAWOWYCH zadań aparat państwowy nie potrafi wypełnić, tj. utrzymania dróg - które zbudował za NASZE pieniądze.   Przysłowie mówi, "nie potrafisz, nie pchaj się na afisz"! Oczywistym jest, że w rejonach objętych klęską, rządzi PSL! Więc dziękujemy wam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie siatki odgradzajace ulice od pol??? Kiedys kazdy przydrozny rolnik mial obowiazek ustawic taka siatke i przy duzych opadach sniegu to naprawde zdaje egzamin wiem to z autopsji. Po takich opadach sniegu i zawiejach zapraszam do miejcowosci Dlugie tam stoi taka siatka a ulica jest o wiele mniej sliska i zasniezona niz np w Turce gdzie siatek odgradzajacych brak.Moze czas przypomnic posiadaczom ze ziemia to takze obowiazek a nie tylko doplaty do hektarow? A czepianie sie urzednikow tylko dlatego ze spadl snieg uwazam za durne szukanie kozla ofiarnego .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...