Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Za dużo parafiny w asfalcie i stąd jakość dróg jest taka że w zimę powstają szczeliny. Inną sprawą jest to że odpowiedzialni za odprowadzenie wód opadowych powinni po opadach przejść się po ulicach zobaczyć gdzie woda zalega i nie jest odprowadzana do kanalizacji deszczowej.Tylko kto to zrobi gdy pensyjkę przesyłają na konto czy się robi czy też nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zadziwiające, ze zima i lato w Polsce ciągle coś niszczą. A może to nie taki asfalt, albo nie tą metodą należało położyć? Jakoś w krajach o znacznie wyższych temp. niż są w Polsce, niż też niższych asfalt leży latami bez uszkodzeń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tam wyrwy, zasypie się i prowizorycznie udepcze i jakoś to będzie. A jak się miejska limuzyna rozpadnie na tych dziurach to się kupi nową. Za to będziemy mieli nowy deptak w granicie i z nowymi lampami  :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wiem ze trzeba łatać itp ale może ktoś zwróci uwagę na ulice gdzie już nie wystarczy latanie. Przykładowo Warszawska od Zbożowej w stronę Warszawy. Jeszcze trochę a trzeba będzie tam latac...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a wapienną ktoś załata chociaż żużlem czy całe życie będzie zapomniana?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŁacZenia mostów z ulicami załatajcie np ten most na dziewanny jak się jedzie w stronę Jana Pawła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zadziwiające, ze zima i lato w Polsce ciągle coś niszczą. A może to nie taki asfalt, albo nie tą metodą należało położyć? Jakoś w krajach o znacznie wyższych temp. niż są w Polsce, niż też niższych asfalt leży latami bez uszkodzeń.
  Byłeś w tych krajach o znacznie wyższych temp. i sprawdzałeś czy piszesz tak dla samego pisania? Bo mam wątpliwości czy masz pojęcie o czym piszesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŁacZenia mostów z ulicami załatajcie np ten most na dziewanny jak się jedzie w stronę Jana Pawła
Na Dziewanny most postawili?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój ojciec był przez wiele lat na kontrakcie w Iraku i m.in. budował właśnie drogi. Kary jakie były w umowach i terminy gwarancji zniechęcały do robienia byle jak i byle czego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co roku wychodzi fuszerka ! Jakby było zrobione porządnie i dobrymi materiałami to by nie trzeba było łatać. Ciekawe kiedy to zrozumieją . No ale tak. . Lepiej przyciąć pieniądze niż zrobić od a do z .. drogi są w tak tragicznym stanie, a zimą to nawet nie ma co gadać .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I ten tytuł artykułu.. zima niszczy asfalt ? Powinno być : jak co roku wychodzi partanina. Szkoda naszych samochodów na te drogi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Albo ja  jestem jakiś mało rozgarnięty albo ktoś wciska kit.Otóż w Lublinie jest dopiero kilka dni zimy,kilka nocy z temperaturą minus 15,a już zganiają wszystko na zimę.Gdyby nawierzchnie były wykonane jak należy,to dzisiaj nie było by problemów złych nawierzchn.Ale przy okazji budowy dróg trzeba było u jakiegoś decydenta wybudować dojazd do domków i na działki.wybudować drogi wokół kościołów przy których urządzono parkingi PŁATNE!!!!...Ale to wina oszustów z PO.W PiSdu z nimi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I na Gospodarczej przy przejściu pod Aldikiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Al.Witosa to praktycznie wjazd na S-17 od strony miasta .I cóż można powiedzieć sodoma i gomora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Albo ja  jestem jakiś mało rozgarnięty albo ktoś wciska kit.Otóż w Lublinie jest dopiero kilka dni zimy,kilka nocy z temperaturą minus 15,a już zganiają wszystko na zimę.Gdyby nawierzchnie były wykonane jak należy,to dzisiaj nie było by problemów złych nawierzchn.Ale przy okazji budowy dróg trzeba było u jakiegoś decydenta wybudować dojazd do domków i na działki.wybudować drogi wokół kościołów przy których urządzono parkingi PŁATNE!!!!...Ale to wina oszustów z PO.W PiSdu z nimi
  Nie tylko zima i niskie temperatury niszczą asfalt. Robi to też deszcz, wiatr czy woda ekspercie od siedmiu boleści. I nie bardzo wiem co ma do tego PO? jesteś płatnym trollem że wszędzie musisz pisać o polityce?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Al.Witosa to praktycznie wjazd na S-17 od strony miasta .I cóż można powiedzieć sodoma i gomora.
 
Al.Witosa to praktycznie wjazd na S-17 od strony miasta .I cóż można powiedzieć sodoma i gomora.
Dokładnie tak... Od kiedy oddali do użytku nową Mełgiewską i obwodnicę miasta, to właśnie zrezygnowałem z jeżdżenia tą "nieszczęsną" Aleją Witosa. Jest może dla mnie teraz nieco dalej, ale za to nowa i gładka szosa. Chociaż od kilku miesięcy zauważyłem też już niewielkie koleiny na jezdni, obok skrzyżowania przy Castoramie (jadąc w kierunku Zadębia / Piask) .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zadziwiające, ze zima i lato w Polsce ciągle coś niszczą. A może to nie taki asfalt, albo nie tą metodą należało położyć? Jakoś w krajach o znacznie wyższych temp. niż są w Polsce, niż też niższych asfalt leży latami bez uszkodzeń.
Ani kraj ani teperatura nie ma wpływu na to czy jakość drogi jest dobra czy nie,tylko to jak został położony i jakiej jakości jest asfalt jako taki.Czego najlepszym przykładem może być asfalt który kilka lat temu został położony na Aleji Tysiąclecia na wyskości Kościoła Zielonoświątkowców,asfalt po który codziennie porusza sie około kilka tysięcy pojazdów i cała masa TIRów a gdzie nie ma nawet najmniejszego śladu koleiny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wiem ze trzeba łatać itp ale może ktoś zwróci uwagę na ulice gdzie już nie wystarczy latanie. Przykładowo Warszawska od Zbożowej w stronę Warszawy. Jeszcze trochę a trzeba będzie tam latac...
no to zaorać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zima niszczy asfalt, a może to sól którą sypie się tonami. A tak na marginesie zima to pora roku ona niczego nie niszczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nasze nowe Polskie drogi takie niby "super"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...