Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zima przyszła. I już zostanie

Utworzony przez jj, 3 grudnia 2012 r. o 14:03 Powrót do artykułu
Tutaj powiedziałby, że zima zaskoczyła kierowców....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja uważam że drogowcy przed godziną 6,00 to jeszcze spali. Jak wyruszałem do pracy (przejechałem ok. 40 km) - to nie widziałem żadnego "drogowca"!! A śniegu i błota pośniegowego, które tworzyło duże koleiny na trasie Lublin - Łęcza i owszem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w gminie zwierzyniec do tej pory nikt nie widział pługa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja napisał:
A ja uważam że drogowcy przed godziną 6,00 to jeszcze spali. Jak wyruszałem do pracy (przejechałem ok. 40 km) - to nie widziałem żadnego "drogowca"!! A śniegu i błota pośniegowego, które tworzyło duże koleiny na trasie Lublin - Łęcza i owszem.
no patrz, jaki wymagajacy jeden, ty z takich co to najlepiej by przed toba plug jechal?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak zima nie zaskoczyła drogowców że teraz nie da się praktycznie jechać po Dywizionu 303. Sam lód. Tak samo Długa, Pawia, Lotniczej nie liczę bo pewnie jest w trzeciej kategori. Już na Mickiewicza lepiej jak na Dywizjonu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...