Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zimno w sklepie Biedronka przy ul. Zamojskiej: Będzie kontrola

Utworzony przez andrzej, 13 stycznia 2013 r. o 13:07 Powrót do artykułu
Kto jest kierownikiem tego sklepu? Zna ktoś imię i nazwisko? Chciałbym tez wiedzieć jaką temperaturę ma w swojej willi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
u mnie w domu jest 10 stopni i żyje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem dzisiaj w tym sklepie (13 stycznia 2013 r. ok. 12.00.) jest ok. Coś szukacie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym zdarzeniu chodzi przede wszystkim o oszczędności energii potrzebnej do ogrzania, a przez to wymierne korzyści dla kierownictwa tej placówki. Z artykułu wynika, że kierownictwo przebywa w odrębnym pomieszczeniu a blebs na hali. Kierownictwo nie jest zainteresowane warunkami pracy murzynów - białych, chodzi tylko o zyski. Odrębnym problemem jest brak nałożenia kary ze strony tej śmiesznej instytucji jaką jest PIP zwłaszcza, że te zdarzenia mają charakter cykliczny a nie incydentalny co świadczy o umyślności działania osób odpowiedzialnych za ten stan rzeczy. Drodzy pracownicy tej zasranej firmy wiem, że to będzie banał co powiem ale nie widzę innej alternatywy - rzućcie tą parszywą robotę za miskę zupy i ruszać w świat puki jesteście zdrowi i młodzi. W przeciwnym razie wycisną was jak cytryny i rzucą na śmietnik historii, a włos z głowy nigdy im nie spadnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
adamiewa napisał:
Byłem dzisiaj w tym sklepie (13 stycznia 2013 r. ok. 12.00.) jest ok. Coś szukacie?
Byłeś w chłodni na jajach ?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
adamiewa napisał:
Byłem dzisiaj w tym sklepie (13 stycznia 2013 r. ok. 12.00.) jest ok. Coś szukacie? [/quote] [quote name='adamiewa' timestamp='1358085348' post='719737'] Byłem dzisiaj w tym sklepie (13 stycznia 2013 r. ok. 12.00.) jest ok. Coś szukacie?
He!He! -dziś było tam ciepło, ale wkrótce będzie kontrola. Coś w tym stylu jak tekst w jednym z polskich "Barejowskich" filmów: "przyjedzie niezapowiadana kontrola"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tesco przy orkana też nie jest lepiej. W punlcie obsługi klienta i w butikach położonych przy wejściu od Orkana można zamarznąć. Tak jest co roku i też nikt nic z tym nie robi. Najgorzej jak jest duży ruch, drzwi sie prawie nie zamykaja bo ciągle wchodzą klienci a pracownicy trzęsą sie z zimna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wielkie mi halo ma być minimum 14 stopni tyle ma chyba zapewnić pracodawca tyle w tym temacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętam, że w tamtym roku też było tam zimno i to za każdym razem jak tam byłem więc to się dzieje od dawna !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ssssss napisał:
wielkie mi halo ma być minimum 14 stopni tyle ma chyba zapewnić pracodawca tyle w tym temacie
Doczytaj sobie. Temperatura minimalna na stanowisku nie robotniczym powinna wynosić nie mniej niż 16 stopni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...