Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ziobro zmieni prezesa Sądu Okręgowego w Lublinie? Nikt nie chce przyjąć propozycji

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 grudnia 2017 o 07:28 Powrót do artykułu
Podejmę się być Prezesem Sądu - choć nie jestem sędzią. W umowie o pracę gwarancja- zapis : W przypadku odwołania przed upływem 36 miesięcy odprawa w kwocie 1 miliona złotych .
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A moze Misiewicza by wsadził
Zaloguj się, aby oddać głos
1
Odwołać prezesów SO orzekających jeszcze w prl! Brać sędziego z innego województwa skoro wszyscy kraczą tu jak wrony.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Najśmieszniejsze w tych zmianach o sądach aby nie było żadnego z czasów prl jest to, że jedną z głównych osób od reform jest komuch :)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Po co w ogóle jest ten Sąd Apelacyjny jak sędziowie nie mają tam nic do roboty. Kilka spraw rocznie przypada na jeden łeb sędziowski. Zlikwidować.
Zaloguj się, aby oddać głos
-1
sędzia sportowy się nada, tylko żeby z PISu był
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie ma chętnych do kolaboracji?
Zaloguj się, aby oddać głos
2
cytat-" Pamiętajmy, że za każdą taką decyzją stoi pozbawienie naszych kolegów i koleżanek funkcji". A zwykłego pracownika można wywalić na zbity pysk w trybie natychmiastowym?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Coś jednak się zmienia na lepsze. Nie widać wyścigu do koryta. W POrównaniu z innymi, których trudno oderwać. Brak honoru nie ułatwia składania dymisji- co przydało by się nie którym dzisiaj.
Zaloguj się, aby oddać głos
-1
undefined napisał:
odwołać prezesów so orzekających jeszcze w prl! brać sędziego z innego województwa skoro wszyscy kraczą tu jak wrony.
jeśli urodziłeś się w prl, to czemu nie odwołać ciebie z pracy? sędziów "orzekających w prl" w domyśle - stalinowskich jak mniemam - już daaaawno nie ma.
undefined napisał:
coś jednak się zmienia na lepsze. nie widać wyścigu do koryta. w porównaniu z innymi, których trudno oderwać. brak honoru nie ułatwia składania dymisji- co przydało by się nie którym dzisiaj.
 wtraącając w słowa "po" rozumiem, że jesteś po***y i się leczyć musisz, tak?
undefined napisał:
najśmieszniejsze w tych zmianach o sądach aby nie było żadnego z czasów prl jest to, że jedną z głównych osób od reform jest komuch :)
 pluń pisowcowi w oczy a powie, że deszcz pada.
undefined napisał:
po co w ogóle jest ten sąd apelacyjny jak sędziowie nie mają tam nic do roboty. kilka spraw rocznie przypada na jeden łeb sędziowski. zlikwidować.
 bo to instancja odwoławcza od wyroków sądu okręgowego orzekającego w i inastancji? nie wiem, może faktycznie - przegraj sprawę przed so na kilkaset tysięcy złotych, a chuuuj, najwyżej nie odwołasz się nigdzie.
undefined napisał:
cytat-" pamiętajmy, że za każdą taką decyzją stoi pozbawienie naszych kolegów i koleżanek funkcji". a zwykłego pracownika można wywalić na zbity pysk w trybie natychmiastowym?
 dalsza cześć cytatu, o której troll zapomniał brzmiała "(...) w sposób urągający poprzez pismo wysłane faksem". ale jak beata mazurek czy danusia hujecka z tvpis - tu się coś niedopowie, tu się zełga, tu kogoś opluje, a prezes dojdzie w spodnie ze szczęścia.
Zaloguj się, aby oddać głos
1
To da sie jakiegoś misiewicza. Nie musi nic umieć, zeby tylko byl pisowski. Jak komsomolec. Będą sady tylko fikcja. Lekarze wyjadą, będziemy się leczyć wodą świeconą. Dobra zmiana
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To skandal, skoro Pani Prezes od nadzwyczajnej kasty i fotek z gierkiem (niby niezależna i niezawisła, niby nie na telefon) publicznie , przed kamerami plącze się w swoich kłamstwach, paraduje ze świeczkami w partyjnych pochodach - to musi przestać pełnić tą funkcję ona i całe to towarzystwo towarzyszy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Układ Zamknięty to trudny temat.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
aż trudno uwierzyć !!! kolejno od lewej: jerzy kożmiński (lewa ręka balcerowicza z lat 90-tych), edward gierek, małgorzata gelsdorf, aleksander kwaśniewski. - - ***wykop.pl/wpis/28354189/
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czy cale talatajstwo psich nieufacznikow dostalo juz koryta bo widze zr nie ma juz popytu
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Szacun dla sędziów
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Niech sam prezesuje
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Sędzią nie jesteś, ale kretynem na bank 
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Niech sam prezesuje
Zaloguj się, aby oddać głos
0
don timestamp=2017-12-01 08:24:17]
napisał:
odwołać prezesów so orzekających jeszcze w prl! brać sędziego z innego województwa skoro wszyscy kraczą tu jak wrony. jeśli urodziłeś się w prl, to czemu nie odwołać ciebie z pracy? sędziów "orzekających w prl" w domyśle - stalinowskich jak mniemam - już daaaawno nie ma. [quotefrom author=undefined napisał:
coś jednak się zmienia na lepsze. nie widać wyścigu do koryta. w porównaniu z innymi, których trudno oderwać. brak honoru nie ułatwia składania dymisji- co przydało by się nie którym dzisiaj. wtraącając w słowa "po" rozumiem, że jesteś po***y i się leczyć musisz, tak? [quotefrom author=undefined" class="quote-post">
undefined napisał:
odwołać prezesów so orzekających jeszcze w prl! brać sędziego z innego województwa skoro wszyscy kraczą tu jak wrony. jeśli urodziłeś się w prl, to czemu nie odwołać ciebie z pracy? sędziów "orzekających w prl" w domyśle - stalinowskich jak mniemam - już daaaawno nie ma. [quotefrom author=undefined napisał: odwołać prezesów so orzekających jeszcze w prl! brać sędziego z innego województwa skoro wszyscy kraczą tu jak wrony. jeśli urodziłeś się w prl, to czemu nie odwołać ciebie z pracy? sędziów "orzekających w prl" w domyśle - stalinowskich jak mniemam - już daaaawno nie ma. [quotefrom author=undefined napisał: coś jednak się zmienia na lepsze. nie widać wyścigu do koryta. w porównaniu z innymi, których trudno oderwać. brak honoru nie ułatwia składania dymisji- co przydało by się nie którym dzisiaj. wtraącając w słowa "po" rozumiem, że jesteś po***y i się leczyć musisz, tak? [quotefrom author=undefined napisał: najśmieszniejsze w tych zmianach o sądach aby nie było żadnego z czasów prl jest to, że jedną z głównych osób od reform jest komuch :) pluń pisowcowi w oczy a powie, że deszcz pada. undefined napisał: po co w ogóle jest ten sąd apelacyjny jak sędziowie nie mają tam nic do roboty. kilka spraw rocznie przypada na jeden łeb sędziowski. zlikwidować. bo to instancja odwoławcza od wyroków sądu okręgowego orzekającego w i inastancji? nie wiem, może faktycznie - przegraj sprawę przed so na kilkaset tysięcy złotych, a chuuuj, najwyżej nie odwołasz się nigdzie. undefined napisał: cytat-" pamiętajmy, że za każdą taką decyzją stoi pozbawienie naszych kolegów i koleżanek funkcji". a zwykłego pracownika można wywalić na zbity pysk w trybie natychmiastowym? dalsza cześć cytatu, o której troll zapomniał brzmiała "(...) w sposób urągający poprzez pismo wysłane faksem". ale jak beata mazurek czy danusia ***ecka z tvpis - tu się coś niedopowie, tu się zełga, tu kogoś opluje, a prezes dojdzie w spodnie ze szczęścia masz zły domysł prl 1944-1989
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: