Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zjazd z S17 do Przytoczna otworzą "niebawem

Utworzony przez zły mieszkaniec gminy.jast, 31 stycznia 2015 r. o 19:25 Powrót do artykułu
Otworzą tak samo jak miał być przejazd pod obwodnica w kierunku marysin ludzie muszą przechodzić przez obwodnicę górą przez dziury w ogrodzeniu aby patrzeć jak dojdzie tam do tragedii,chyba coś im nie wyszło podczas budowy tego niby przejścia pod obwodnica ponieważ cały czas jestem metr wody, przejście dla bobrów albo złotych rybek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam 45 lat i od urodzenia mieszkam w Lublinie. Jak sięgam pamięcią, nazwę Przytoczno może gdzieś słyszałem ze dwa razy w życiu przy okazji omawiania trasy dojazdowej na pojezierze łęcz-włod. A teraz drogowskazy na Przytoczno zamiast na Sławinek, zjazd z ekspresówki na Przytoczno zamiast na Snopków. Chyba Lubin jest w województwie przytoczniańskim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam 45 lat i od urodzenia mieszkam w Lublinie. Jak sięgam pamięcią, nazwę Przytoczno może gdzieś słyszałem ze dwa razy w życiu przy okazji omawiania trasy dojazdowej na pojezierze łęcz-włod. A teraz drogowskazy na Przytoczno zamiast na Sławinek, zjazd z ekspresówki na Przytoczno zamiast na Snopków. Chyba Lubin jest w województwie przytoczniańskim.
jak jesteś taki tępy to jeszcze 45 lat zajmie ci dojście że tam jest skrzyżowanie z dr nr48
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak jesteś taki tępy to jeszcze 45 lat zajmie ci dojście że tam jest skrzyżowanie z dr nr48
 
jak jesteś taki tępy to jeszcze 45 lat zajmie ci dojście że tam jest skrzyżowanie z dr nr48
  Ja o tym wiem. Tyle tylko, że przepisyw oznakowania dróg w Polsce są kretyńskie. Jak widać nic nie rozumiesz, wieśniaku być może z Przytoczna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIEBAWEM !!!!! konkretna informacja to może być za dwa dni albo miesiąc, wiadukt jest skończony już dawno temu ale papierki na zgodę i użytkowanie wydaje jeden urzędnik drugiemu urzędnikowi i obydwu tak samo żależy na tym aby wpierdzielone potężne pieniądze na budowę tej drogi z kieszeni podatników się jak najszybciej amortyzowały, może jakby który z nich jeżdził tamtędy do pracy to by  było sprawniej ale pewnie nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
    Ja o tym wiem. Tyle tylko, że przepisyw oznakowania dróg w Polsce są kretyńskie. Jak widać nic nie rozumiesz, wieśniaku być może z Przytoczna.  
To krytykuj tych, którzy tworzą przepisy, a nie tych, którzy je wykonują
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do kolegi Gość - słuszny komentarz kolegi oznakowanie_paranoja. Nie popieram stylu ani języka ale w treści słusznie zauważył, że kiepsko interesujesz się geografią regionu skoro nie wiesz gdzie i dlaczego używają nazwy Przytoczno na znaku.   A dla kolegi tellchar mam informację, a nawet przekonanie, graniczące z pewnością, że wszyscy mieszkańcy Przytoczna są mądrzejsi od Ciebie.   Pozdrawiam, mieszkaniec Przytoczna w gminie Jeziorzany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...