Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Szczególnie ten młodszy -35-40lat - kretyn nie z tej ziemi... Radzę firmie OBI pozbyć się tak gównianej firmy ochroniarskiej. Pod sklepem jakieś śmondaki sprzedają szmelc (aparaty foto itp.) inni żebrzą, a jeszcze inni kradną - ochrona ma to w du***. Stoją i sprawdzają co jest na paragonach i oglądają panienki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie "ochrona" była w zmowie ze złodziejem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehe, ochroma też jeździ samochodami, które posiadają antenki. Z powodu zbytniej gorliwości mogliby któregoś pięknego dnia zastać swoje autka ogołocone, albo i uszkodzone. Ferajna z bronowic nie przepuszcza nikomu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem podobny przypadek przed OBI Kraśnicka. Wychodzę ze sklepu moj samochód jest uszkodzony podchodzi świadek podaje mi numery rejetracyjne samochodu który uszkodził mój samochód. Idę do ochrony oni sprawdzają monitoring nic tam nie widzą (samochód stoi 5 metrów od ich okna)dzwonię na policję odpowieź możemy przyjechać ale po 21 (jest godz.17). Jadę do domu i myslę że ta cała ocyhrona jest właśnie dla cwaniaków a nie zwykłych klientów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ochroniarze z Obi to ćwoki. Stoją jak słupy soli i gapią się na laski które wychodzą z zakupami. Nawet nie widzą co się dzieje na sklepie, a co dopiero mówić o parkingu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OBI powinno zwrócić pieniądze za skradzione na ich parkingu anteny a ochroniarzy pozwalniać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zlodziej nie kradlby gdyby inny "zlodziej" nie chcial kupic jego lupow!!! Nie szukajcie okazji na tansze towary z "drugiej reki" to i zlodziejstwo bedzie mniejsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zenon napisał:
Zlodziej nie kradlby gdyby inny "zlodziej" nie chcial kupic jego lupow!!! Nie szukajcie okazji na tansze towary z "drugiej reki" to i zlodziejstwo bedzie mniejsze.
Oj, idealista z ciebie, Zenonie. Prędzej wszyscy dzisiejsi złodzieje powymierają ze starości, niż społeczeństwo nauczy się szacunku dla czyjejś własności
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wojtek napisał:
Miałem podobny przypadek przed OBI Kraśnicka. Wychodzę ze sklepu moj samochód jest uszkodzony podchodzi świadek podaje mi numery rejetracyjne samochodu który uszkodził mój samochód. Idę do ochrony oni sprawdzają monitoring nic tam nie widzą (samochód stoi 5 metrów od ich okna)dzwonię na policję odpowieź możemy przyjechać ale po 21 (jest godz.17). Jadę do domu i myslę że ta cała ocyhrona jest właśnie dla cwaniaków a nie zwykłych klientów.
Bo ten monitoring nie jest po to, aby łapać złodziei i kierowców rozbijających auta na parkingu, ale po to, by dostać zniżkę w ubezpieczalni. Wiem to z autopsji na stacji benzynowej i parkingu hipermarketu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie jakbyscie stali po 12 godzin w sklepie za 6zł to byscie zmienili zdanie ... i mieli wiecej szacunku ale prawda jest ze ochrona sklepu powinna ujac złodzieja i wezawac Policje ..jaka płaca taka praca .....nie ma co sie oszukiwac ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
alkomat napisał:
Panowie jakbyscie stali po 12 godzin w sklepie za 6zł to byscie zmienili zdanie ... i mieli wiecej szacunku ale prawda jest ze ochrona sklepu powinna ujac złodzieja i wezawac Policje ..jaka płaca taka praca .....nie ma co sie oszukiwac ....
Z drugiej jednak strony nikt na sile ochroniarzem byc nie karze, a jak sie decydujemy na wykonywanie jakiegos zawodu, a co wazniejsze decydujemy sie podjac konkretna prace to wykonujmy ja rzetelnie! Ja wiem ze decyduja tutaj takie czynniki jak chocby to ze jestem tylko czlowiekiem i po wieczornej zmianie moge spotkac tego pana, no ale jestem ochroniarzem wiec musze sie z tym liczyc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
alkomat napisał:
Panowie jakbyscie stali po 12 godzin w sklepie za 6zł to byscie zmienili zdanie ... i mieli wiecej szacunku ale prawda jest ze ochrona sklepu powinna ujac złodzieja i wezawac Policje ..jaka płaca taka praca .....nie ma co sie oszukiwac ....
Jak patrzę na ochroniarzy w niektórych marketach mam odwrotne wrażenie: jaka praca taka płaca Jeśli kiepsko zarabiający początkujący chirurg spier*niczy Ci wątrobę, też może się tłumaczyć niską pensją?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CB - czyli Pan Sławek jest ze wsi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przede wszystkim wszelkie rzeczy należy chować , żeby potencjalny złodziej tego nie zauważył. A potem się dziwią że giną laptopy, anteny , gps-y, komórki. A ochrona to już inna bajka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
alkomat napisał:
Panowie jakbyscie stali po 12 godzin w sklepie za 6zł to byscie zmienili zdanie ... i mieli wiecej szacunku ale prawda jest ze ochrona sklepu powinna ujac złodzieja i wezawac Policje ..jaka płaca taka praca .....nie ma co sie oszukiwac ....
To się trzeba było uczyć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehehe napisał:
To się trzeba było uczyć!
w ochronie co niektorzy maja napewno wieksze wyksztalcenie niz ty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
by zylo sie lepiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wcale się nie dziwię stanowisku pokrzywdzonego ...dzisiaj k*rwa i złodziej są uprzywiliowani, wystarczyło tylko obejrzeć działanie Komisji w tzw.AFERZE HAZARDOWEJ,albo przeanalizować jak potraktowano Kamińskiego który bądź co bądź sumiennie wykonywał obowiązki szefa komórki zwalczającej korupcję i pospolite złodziejstwa.Ci ochroniarze z OBI zachowali się jak Pitera,czyli- łapa po wypłatę i zero kłopotów.Czas leci a do emerytury coraz bliżej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chowajcie anteny, laptopy itp... proste rozwiązania są najskuteczniejsze- bo później jest płacz! btw. parking chyba nie posiada statusu strzeżonego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Teraz OBI deklaruje pomoc policji w ewentualnym postępowaniu" ale nadal zatrudnia deb***nych,niedouczonych i leniwych ochroniarzy!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...