Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Proponuję przejść się ul. Okopową, przy prokuraturze samochody często parkują tak ,że nie da się przejść chodnikiem,  trzeba chodzić po schodach. Napotkani panowie ze Straży Miejskiej kwitują sprawę krótko: przecież to prokuratua , co my możemy.. Jak zawsze są równi i równiejsi....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
słuszna akcja, szkoda, że nic z niej nie będzie, widać po reakcji przedstawiciela "władzy" służalczej wobec gumowych kółek...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nic nie usprawiedliwia za złe parkowanie ale kazdy kij ma 2 konce...  ostatnio czesto musze jeździc na poł godziny 2 razy w tygodniu na weteranow .. masakra tam nie ma gdzie stanac. musze parkowac w plazie skad spacer szybkim krokiem zajmuje 15 minut.  to ponad kilometr.  kilka razy leciałem podobny dystans w tym miejscu z ciezkimi statywami. zwyczajnie nie ma jak zaparkowac, po stronie strefy parkingowej jest tylkotroche lepiej.  w planach nowa galeria w centrum, doprowadzenie deptaka do 3go maja, zniknie wiele miejsc parkingowych (Ci ci twierdza ze nikt niemusi jeździc do centrum samochodem niech sie w głowe strzelą - są tacy co niestety muszą), wszystkie urzędy są w centrum, przy wieniawskiej bedzie nowy apartamentowiec.. to jak mają byc miejsca, żeby dojechac ? chcemy tam łatwo dojechac a wszystko jest na odwrot. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję przejść się ul Spokojną i Chmielną tam jest koszmar z przejściem chodnikiem a przecież tam urzęduje Pan Wojewoda i od 10 lat brak reakcji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby piesi przesiedli się do samochodów to by nie było problemów. Po mieście wszędzie należy jeździć samochodami. Precz z pieszymi! Niech jeżdżą samochodami!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karne k|_|tasy powinny być naklejane razem z mandatami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby piesi przesiedli się do samochodów to by nie było problemów. Po mieście wszędzie należy jeździć samochodami. Precz z pieszymi! Niech jeżdżą samochodami!
DEBIL PANIE, DEBIL!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nic nie usprawiedliwia za złe parkowanie ale kazdy kij ma 2 konce...  ostatnio czesto musze jeździc na poł godziny 2 razy w tygodniu na weteranow .. masakra tam nie ma gdzie stanac. musze parkowac w plazie skad spacer szybkim krokiem zajmuje 15 minut.  to ponad kilometr.  kilka razy leciałem podobny dystans w tym miejscu z ciezkimi statywami. zwyczajnie nie ma jak zaparkowac, po stronie strefy parkingowej jest tylkotroche lepiej.  w planach nowa galeria w centrum, doprowadzenie deptaka do 3go maja, zniknie wiele miejsc parkingowych (Ci ci twierdza ze nikt niemusi jeździc do centrum samochodem niech sie w głowe strzelą - są tacy co niestety muszą), wszystkie urzędy są w centrum, przy wieniawskiej bedzie nowy apartamentowiec.. to jak mają byc miejsca, żeby dojechac ? chcemy tam łatwo dojechac a wszystko jest na odwrot. 
Pod Heliosem masa miejsca, wielki parking, nie opowiadaj bzdur.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DEBIL PANIE, DEBIL!
właściwie należałoby ten wpis pozostawić bez komentarza, ale tak myślę,że niektórzy kierowcy przesiedli się z furmanek do aut i nie nauczyli się przestrzegać przepisów kodeksu drogowego  
DEBIL PANIE, DEBIL!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nic nie usprawiedliwia za złe parkowanie ale kazdy kij ma 2 konce...  ostatnio czesto musze jeździc na poł godziny 2 razy w tygodniu na weteranow .. masakra tam nie ma gdzie stanac. musze parkowac w plazie skad spacer szybkim krokiem zajmuje 15 minut.  to ponad kilometr.  kilka razy leciałem podobny dystans w tym miejscu z ciezkimi statywami. zwyczajnie nie ma jak zaparkowac, po stronie strefy parkingowej jest tylkotroche lepiej.  w planach nowa galeria w centrum, doprowadzenie deptaka do 3go maja, zniknie wiele miejsc parkingowych (Ci ci twierdza ze nikt niemusi jeździc do centrum samochodem niech sie w głowe strzelą - są tacy co niestety muszą), wszystkie urzędy są w centrum, przy wieniawskiej bedzie nowy apartamentowiec.. to jak mają byc miejsca, żeby dojechac ? chcemy tam łatwo dojechac a wszystko jest na odwrot. 
  I zawsze jeździsz biedaku z tymi ciężkimi statywami? I wszyscy pozostali lublinianie też? To niesamowite! :) Takich jak ty ewolucja eliminuje - podczas, gdy ty przez 30 minut szukasz miejsca (wtf?!?) ja dojeżdżam na rowerze w dowolną część miasta :) PS. Uprzedzając prostackie komentarze - MAM prawo jazdy i stać mnie na samochód. Jak raz na tydzień muszę przewieźć coś ciężkiego po prostu jadę taryfą i parkowanie mam z głowy a i tak wychodzi taniej niż utrzymywać samochód.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straż miejska powinna reagować na takie wykroczenia, a nie pilnować tylko miejsc przy urzędach by ich włodarze niczego złego nie widzieli w ich pracy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby piesi przesiedli się do samochodów to by nie było problemów. Po mieście wszędzie należy jeździć samochodami. Precz z pieszymi! Niech jeżdżą samochodami!
  Żal.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Należałoby zasponsorować jabola jakiemuś kloszardowi, żeby przeciskał się pomiędzy tak zaparkowanymi pojazdami wlokąc wózek ze złomem. Po wizycie u lakiernika kierowcy nauczyliby się właściwie parkować...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takich pieszych, którzy się nie mieszczą, należałoby skierować na przymusowe odchudzanie. Natomiast pakunki o większych gabarytach obciążyć opłatą za nadbagaż.Straż Miejska wystawiałaby za to mandaty , urzędnicy odbieraliby premie. Nareszcie żyłoby się lepiej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak, bo ulica Hipoteczna to najszybsza droga na lotnisko...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skierowane głównie do Czy ty potrafisz na przykład czytać ze zrozumieniem? W tekście jest wyraźnie zaznaczone że chodniki powinny być szersze i to nie tylko ze względu na to że niektóre osoby są ciut szersze w pasie, ale też na przykład mając na uwadze osoby niepełnosprawne. Skoroś taki mądry żeby pisać ludziom polecenia co powinni ze sobą robić żeby mieścić się w takich szczelinach, to powiedz mi proszę, w jaki sposób w takim przejściu, gdzie ledwo mieści się torba, miałby zmieścić się człowiek poruszający się przy pomocy kul, balkonika, lub jeszcze lepiej, na wózku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lecz się
Papież kiedy umarł miał 85 lat - 8+5=13. Godzina śmierci: 21:37 - 2+1+3+7=13. Data śmierci: 02.04.2005 - 0+2+0+4+2+0+0+5=13. Postrzelony 13 Maja. 9301 dni pontyfikatu - 9+3+0+1=13.   Zmarł w 13 tygodniu roku. JAN PAWEŁ DRUGI - 13 liter. czy to zbieg okoliczności?   prześlij to dalej niech inni myślą... Sorry, ale musi się spełnić.... Pomyśl sobie życzenie a zobaczysz co sie stanie... Zacznij myśleć o czymś czego naprawdę pragniesz, To funkcjonuje....Osoba, która mi wysłała ta wiadomość powiedziała, ze jej życzenie. spełniło sie w 2 dni po odczytaniu tej wiadomości.   Wypowiedz życzenie jak skończy sie. odliczanie: 10... 09... 08... 07... 06... 05... 04... 03... 02... 01...   *Wypowiedz życzenie*   Wklej te wiadomość w ciągu 10 minut do 10 komentarzy. Jeśli tego nie zrobisz stanie się. przeciwność Twojego życzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...