Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Złodzieje kradną kable z latarni przy drodze na lotnisko

Utworzony przez maniek, 28 sierpnia 2013 r. o 06:46 Powrót do artykułu
Policja jak zwykle bezradna. Najłatwiej robić statystyki np na rowerzystach. Gdy chodzi o grubszą sprawę to są bezradni jak dzieci. Nieroby i miernoty. Kolejna grupa zawodowa za którą trzeba sie wziąć na poważnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczy sprawdzić skupy złomu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co w Lublinie oświetlenie. Przecież to ciemnogród (wg. niektórych). Bez oświetlenia jest w sam raz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Więcej zwolnień lekarskich dla policjantów! Więcej fikcyjnych patroli! Więcej krzyży na komisariatach! Więcej policjantów na pielgrzymkach! Więcej nastolatków w więzieniach za skręta lub piwo w parku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdyby kable na całej długości nie były w rurach osłonowych nie byłoby tego złodziejstwa, Ktoś "mądry" w Lublinie wymyślił aby na całej długości tras kable kłaść w osłonach chociaż norma tego nie wymaga. Złodziej obcina kabel w jednym słupie obcina w drugim słupie i  swobodnie zwija cały 30 m kabla nawet na siedząco przez nikogo nie zauważony. Gdyby kabel leżał w ziemi nikt by go nie ukradł. Dlatego myślę że potrzebna jest rozwaga tych co o tym bezmyślnie decydują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczy sprawdzić skupy złomu.
jasne ! jakby nie mieli gdzie sprzedać, to by nie  kradli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam głupie pytanie. Co w tym czasie robiła Straż Miejska i ile kasy utłukła na źle zaparkowanych samochodach i z radarów? Może się da te straty jakoś pokryć a jak nie to jeszcze bardziej pogonić dzielnych funkcjonariuszy SM do ścigania kierowców. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konkluzja całej historii wydaje się być jasna: wielopłaszczyznowy tumiwisizm. "Nie moje kradną, podatnik zapłaci, dajcie mi spokój bo o 15:00 kończę pracę a w ogóle to wakacje są i nie mówcie że matka siedzi z tyłu"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szósty Komisariat Policji? -a on w ogóle jest? Bo ja mam wrażenie, że go nie ma... Kilka razy zauważyłem, jak policjanci z szóstego "dzielnie" patrolują Dworzec Północny -z tym, że w dzień. Natomiast w nocy, gdy ponoć właśnie wtedy tam dzieją się różne cuda, to dzielni policjanci tam nie raczą zajrzeć. Słyszałem jeszcze taką historyjkę, że kilkakrotnie jednej nocy obrabiano kiosk obok szóstego komisariatu i (jak na ironię) włączał się tam alarm -ale "Szanowna Policja" nie zareagowała... Więc dajcie se spokój z tym komisariatem -chyba łatwiej i szybciej "ściągnięto by" grupę  :ph34r:  antyterrorystyczną z Warszawy :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hamburg i wszystko jasne:/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skoro policja nie chce ścigać przestępców powinni z własnej kieszeni pokryć te straty.   co to ma być że umożyli!! ??   niedługo wszystko będą umażać bo im się nie chce!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skoro policja nie chce ścigać przestępców powinni z własnej kieszeni pokryć te straty.   co to ma być że umożyli!! ??   niedługo wszystko będą umażać bo im się nie
Popieram.Potrącać z poborów  w-w i strazy miejskiej.  Wtedy na pewno nic nie zginie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy sa wogole jakies kontrole skupów złomu? Restaruacje, puby, sklepy, piekarnie od czasu do czasu nawiedzane sa przez sanepid. Firmy nekają urzedy skarbowe. CZemu skupów złomu nie kontroluje straz miejska lub policja? To samo powinno sie tyczyc komisów - czyli wszedzie tam gdzie moze dochodzic do paserstwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szósty Komisariat Policji? -a on w ogóle jest? Bo ja mam wrażenie, że go nie ma...
Jak tak dalej pójdzie, to będzie można powiedzieć: nie ma, ukradli...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam.  Po pierwsze: z tekstu łatwo jest wyczytać że miasto zgłaszało zawiadomienia na Policje kilku krotnie, a z doświadczenia, Policja każde z nich traktuje oddzielnie, nie łączy spraw, wiec pisanie ze policja umorzyła kradzież za 300 tyś jest błędne. Po drugie: Mełgiewska ukończona i oddana prawie rok temu a dopiero teraz Panowie z miasta (ZDiM w Lublinie) połapali sie że brakuje elementów oświetlenia. Przecież dwa tygodnie po zejściu wykonawcy, połowę oswietelenia nie świeciło (często tam przejeżdżam więc widzę). Zwróćcie uwagę przy stacji Bliska w kierunku Mełgwi około 100 m po lewej stronie  pomiędzy trasa główna a serwisówką, ktoś lub coś próbowało z gruntu pomiędzy  latarniami wyciągnąć (coś tam pionowo sterczy). Tego tez Właściciel ulicy nie widzi. po trzecie: zwróćcie jak wygląda oznakowanie pionowe  poziome na wspomnianej w artykule ulicy (Mełgiewska), wygrodzenia pourywane, malowanki poziome zasmarowane betonem, piaskiem, olejem, pyłem, pionowe powywracane, zdewastowane (od pół roku pod wiaduktem przy Kom eko wygrodzenie w kierunku torów kolejowych jest zdewastowane i leży z boku). Dopóki jakaś tragedia sie nie zdarzy np: przejechanie użytkownika na wprost wzdłuż trasy na tory kolejowe pod wspomnianym powyżej wiadukcie, Miasto nie reaguje. Kto ze strony Urzędników za to odpowie??? Odpowiem nikt. Czy ZDiM nie potrafi utemperować wykonawców hal, parkingów by nie wywozili błota na jezdnię, firm produkujących beton by go nie gubili i zabetonowywali kanalizację deszczową, krawężników, zieleni, wszystkiego co sie da. Po prostu 100 mln zł wydane w błoto. Lublin to bogate miasto.   Zobaczycie za pół roku jak wykonawca III i IV odcinka obwodnicy ukończy swoje zadania, miasto ogłosi przetarg pod tytułem: Ujednolicenie systemów bezpieczeństwa ruchu pomiędzy odcinkiem wykonanym przez miasto a GDDKiA.   Może by tym wszystkie dzienniki, wiadomości, wszyscy pismaki, zajęły sie w pierwszej kolejności, jak pieniądze publiczne sa marnowane. Przecież za 300 tyś zł można dofinansować obiady w niejednym przedszkolu. Co wy na to??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam.  Po pierwsze: z tekstu łatwo jest wyczytać że miasto zgłaszało zawiadomienia na Policje kilku krotnie, a z doświadczenia, Policja każde z nich traktuje oddzielnie, nie łączy spraw, wiec pisanie ze policja umorzyła kradzież za 300 tyś jest błędne. Po drugie: Mełgiewska ukończona i oddana prawie rok temu a dopiero teraz Panowie z miasta (ZDiM w Lublinie) połapali sie że brakuje elementów oświetlenia. Przecież dwa tygodnie po zejściu wykonawcy, połowę oswietelenia nie świeciło (często tam przejeżdżam więc widzę). Zwróćcie uwagę przy stacji Bliska w kierunku Mełgwi około 100 m po lewej stronie  pomiędzy trasa główna a serwisówką, ktoś lub coś próbowało z gruntu pomiędzy  latarniami wyciągnąć (coś tam pionowo sterczy). Tego tez Właściciel ulicy nie widzi. po trzecie: zwróćcie jak wygląda oznakowanie pionowe  poziome na wspomnianej w artykule ulicy (Mełgiewska), wygrodzenia pourywane, malowanki poziome zasmarowane betonem, piaskiem, olejem, pyłem, pionowe powywracane, zdewastowane (od pół roku pod wiaduktem przy Kom eko wygrodzenie w kierunku torów kolejowych jest zdewastowane i leży z boku). Dopóki jakaś tragedia sie nie zdarzy np: przejechanie użytkownika na wprost wzdłuż trasy na tory kolejowe pod wspomnianym powyżej wiadukcie, Miasto nie reaguje. Kto ze strony Urzędników za to odpowie??? Odpowiem nikt. Czy ZDiM nie potrafi utemperować wykonawców hal, parkingów by nie wywozili błota na jezdnię, firm produkujących beton by go nie gubili i zabetonowywali kanalizację deszczową, krawężników, zieleni, wszystkiego co sie da. Po prostu 100 mln zł wydane w błoto. Lublin to bogate miasto.   Zobaczycie za pół roku jak wykonawca III i IV odcinka obwodnicy ukończy swoje zadania, miasto ogłosi przetarg pod tytułem: Ujednolicenie systemów bezpieczeństwa ruchu pomiędzy odcinkiem wykonanym przez miasto a GDDKiA.   Może by tym wszystkie dzienniki, wiadomości, wszyscy pismaki, zajęły sie w pierwszej kolejności, jak pieniądze publiczne sa marnowane. Przecież za 300 tyś zł można dofinansować obiady w niejednym przedszkolu. Co wy na to??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nie kraść, to jak tusku żyć? POzbawiłeś ludzi i zakładów i pracy. Kiedyś mam nadzieję że NARÓD cię osądzi !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...