Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Złodzieje rowerów nagrani przez kamery. Kto ich rozpoznaje?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 sierpnia 2016 o 09:02 Powrót do artykułu
Tęczowy alert.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A ja zamiast pierwszego filmu mam napis materiał nie dostępny. Może oni są też hakerami?
0
Przedsiębiorcza młodzież, być może przyszli biznesmeni z listy stu najbogatszych, albo krajowi i europejscy liderzy polityczni.
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
A ja zamiast pierwszego filmu mam napis materiał nie dostępny. Może oni są też hakerami?
Wyłącz adblocka, złodzieju!
0
Rowery były wogule niezabezpieczone. Właściciele są sami sobie winni. Taka prawda.
0
szumowina niedouczona
0
Jak ktos ich zna, to proponuje zamiast na policje, zlapac ich i uciac lapy, albo skatowac smieci, zeby nie mogli juz lazic...
0
bravo jest 500 + i rower +
0
Rowery były wogule niezabezpieczone. Właściciele są sami sobie winni. Taka prawda.
Widać, że logika i inteligencja jest u Ciebie na takim samym poziomie jak gramatyka. Taka prawda.
0
gimb obesrany w polsce wychowany
0
ospen z wykopu to s***ina
0
Gdzie jest policja ?! Juz widzę drugi film z tego miejsca. Zostawiam przynętę (z gps-em w razie "w") i poluję. Gości można zdjąć na gorącym. To internauci mają pisać jak to się robi ?
0
bravo jest 500 + i rower +
no bo ja szydłowa daje tylko 500+ to musza sobie dorobić, co najmniej winni dostawać 1000+ a pracującym obniżyć wynagrodzenia do polowy natomias podatki podnieść dwa razy tyle.
0
nic im nie zrobią głosowali na PIS
0
Co za frajerska gazeta sie zrobila !!!!
0
Po samym chodzie widać ze to jakiś "skakaniec". Ale nie ma czym sie przejmować. Chwasty takie jak on kończą zawsze tak samo. Pod sklepem 24h w wieku 40 lat z wysraną wątrobą i tekstem dorzuć 50gr.
0
Dlaczego na pierwszym filmie zamaskowano wspulników
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: