Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Niech profesjonalna ochrona Plazy zajmie się swoją pracą. Ja najprawdopodobniej wiem kto to, ale z tego wspaniałego monitoringu nie mam pewności. Dla tego wam nie powiem, bo za pomówienie mogę mieć nieprzyjemności.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Toż to Anka
0
Zabrakło najważniejszej informacji. Jaka nagroda ?
0
a po co ci nagroda? nie można bezinteresownie? czemu nasz naród robi sie taki roszczeniowy???
0
a po co ci nagroda? nie można bezinteresownie? czemu nasz naród robi sie taki roszczeniowy???

Niestety: dobra informacja kosztuje!  "Sorry, takie mamy czasy".
0
ciekawe czy gdyby Tobie byłaby potrzebna zwykła pomoc rozdawałabyś na prawo i lewo? może jednak możnaby było bezinteresownie, tak dla satysfakcji??? piszesz, że takie mamy czasy, no mamy ale czy dobrze nam jest tak? że każdy krok musi być za coś? chciałbym jednak aby było inaczej!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: