Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zlot fanów hondy civic: kochamy swoje \"żelazka\"

Utworzony przez HTL, 21 sierpnia 2010 r. o 19:14 Powrót do artykułu
bosek napisał:
Ty .. nowochesny .... Ty wiesz co oznacza słowo "klasyk" ? Nie nowy golf rozbity na drzewie, nie nówka opel kupiony przez mamę. Klasyk, to auto, które jest pieszczone lepiej niż Twój mikser czy frytkownica. A te dziewczyny, to nasze dziewczyny. Kobiety, które maja większą wiedzę o autach niż Ty, mający świadomość, ile sztachet jest w płocie na dyskotece ...
A jaki to klasyk to taczka z cementem którą jezdzisz po budowie; klasyku;od siedmiu boleści.Te twoje dziewczyny to mogą zrobić większą karierę w agencji niż ty na budowie.Chciały błysnąć przy waszych szrotach na stalówkach bo nie mają zielonego pojęcia o prawdziwych klasykach, ale jak ich buraki takimi jeżdżą to myślą że to szpan.Brakuje wam tylko anteny 2metrowej na dachu i przyciemnianych szyb, bosaku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe jak w takim śmietniku te miłośniczki,,klasyków,,....
Ostatnio edytowany 23 sierpnia 2010 r. o 11:01
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahahahaha, najlepsze że większośc z was zapewne jeździ autem ojca a w necie to tacy fifa rafa! haha żałosne! Ktos się pytał po co zaprosilismy drifterów, a no po to, że znamy się osobiście jako ludzie i pomimo, że mamy całkowicie odmienne marki to się szanujemy! Inna sprawa to taka, że ja swoim 1,6 w hondzie chętnie się poscigam z jakimś innym scierwem o tej samej pojemności! Wtedy zobaczymy co potrafią wasze 2 czy 2,5 litra albo pseudo mocne 1,9 tdi to się ich włascicielom wydaje że jak mają 200 niuta to są już bogami! W dupach wam sie poprzewracało! Kazdy może kupić nowego sida czy pikaczento z salonu i być zwykłą pizdą, ale nie każdy potrafi z 20 letniej hondy, bmw, fso zrobić coś wartego uwagi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
schmugelman napisał:
TO RDZEWIKI TAKIE JA FIAT&FORD
sam pewnie jeździsz zajebistym nie rdzewiejącym OPLEM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
b16 napisał:
hahahahaha, najlepsze że większośc z was zapewne jeździ autem ojca a w necie to tacy fifa rafa! haha żałosne! Ktos się pytał po co zaprosilismy drifterów, a no po to, że znamy się osobiście jako ludzie i pomimo, że mamy całkowicie odmienne marki to się szanujemy! Inna sprawa to taka, że ja swoim 1,6 w hondzie chętnie się poscigam z jakimś innym scierwem o tej samej pojemności! Wtedy zobaczymy co potrafią wasze 2 czy 2,5 litra albo pseudo mocne 1,9 tdi to się ich włascicielom wydaje że jak mają 200 niuta to są już bogami! W dupach wam sie poprzewracało! Kazdy może kupić nowego sida czy pikaczento z salonu i być zwykłą pizdą, ale nie każdy potrafi z 20 letniej hondy, bmw, fso zrobić coś wartego uwagi!
W du*** to tobie się przewróciło i tym lalom co to nazywają ,klasykiem,tak klasykiem na polskich wiejskich drogach,pod wiejską disco polo!!!A może tak traktory?pomyśl jak te lalki by fajnie wyglądały za fajerą Ursusa ze snopkiem na błotniku!i ty na przyczepie rozrzutnika z obornikiem,ale by cię kręciło nie???i sołtys by podziwiał.Szpan by był po całości,ha ha ha!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ALE Kichaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa te wasze złomy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
e30 bi em dablju napisał:
Przepraszam, ale gdzie w tym aucie coś, co można określić trzema literami, mianowicie FUN? Radość z jazdy.
Przepraszam, czy zawsze wszystko oceniasz swoją miarką ? jeden woli rybki ... ktoś inny pipki. Nie masz zielonego pojęcia o co w tej zabawie chodzi, po co to wieczne udowadnianie przewagi RWD nad FWD? i te dziecinne argumenty, to przetało już być nawet zabawne. Znam kilku prawdziwych fanów BMW i wielu Hondziarzy szanujemy się bo łączy nas jedno - PASJA ! Albo to zrozumiesz albo nie mamy o czym gadać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ursus napisał:
W du*** to tobie się przewróciło i tym lalom co to nazywają ,klasykiem,tak klasykiem na polskich wiejskich drogach,pod wiejską disco polo!!!A może tak traktory?pomyśl jak te lalki by fajnie wyglądały za fajerą Ursusa ze snopkiem na błotniku!i ty na przyczepie rozrzutnika z obornikiem,ale by cię kręciło nie???i sołtys by podziwiał.Szpan by był po całości,ha ha ha!!!
może być i na ursusie i z tymi laskami i ze snopkami koniobijco! Przynajmniej mam ukonczone 18lat, prawo jazdy i własne auto! a ty jedynie masz neostradę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BMW328i napisał:
Tak czy owak, FWD to auta dla kobiet i gejów. Im wcześniej to zrozumiecie, tym lepiej dla Was. Ja zmarnowałem 10lat motoryzacji unikając BMW, ale niestety, raz spróbowałem i nie ma porównania do Hondy, czy innego auta. To jak się prowadzi to auto w zakrętach.. to tylko mokry sen każdego posiadacza mocnej przednionapędówki.
Wiejski chłopek zawsze kupi tylnionapędówkę bo to i Ursusa przypomina, i przyczepkę z nawozami pociągnie, i w kościele można się pokazać jako bogaty gospodarz, i maniurki dobrze biorą na trzy literki, cztery paski na dresiku i umpa umpa disco polo, a jeszcze jak naogląda się Tokyo drift to zapier***a po zakretach bokiem i niszczy przydrożne drzewa, przepusty i inną infrastrukturę wprowadzając swoją rodzinę co wydała unijne dopłaty do hektarów na zabawkę dla dziecka zamiast na edukację w stan żałoby
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Wiejski chłopek zawsze kupi tylnionapędówkę bo to i Ursusa przypomina, i przyczepkę z nawozami pociągnie, i w kościele można się pokazać jako bogaty gospodarz, i maniurki dobrze biorą na trzy literki, cztery paski na dresiku i umpa umpa disco polo, a jeszcze jak naogląda się Tokyo drift to zapier***a po zakretach bokiem i niszczy przydrożne drzewa, przepusty i inną infrastrukturę wprowadzając swoją rodzinę co wydała unijne dopłaty do hektarów na zabawkę dla dziecka zamiast na edukację w stan żałoby
Jestem Lubelakiem od 6pokoleń kolego, więc nie trafione masz argumenty. Miałem 20aut, zmieniałem po 6miesiącach średnio, bo ciągle mi czegoś brakowało, większość FWD, w tym także Hondy, które jak pisał kolega wyżej z silnikami na VTTECu są super, tylko napęd nie na tą oś. Dopiero niedawno kupiłem pierwsze BMW i.. po prostu wiem, że idiotycznie słuchając takich idiotów jak Ty, którzy nie mają pojęcia o samochodach, a pierwsi szykanują dobre auta, zmarnowałem 10lat swojej motoryzacyjnej przygody. Ale Ty oczywiście ignorujesz moje argumenty, bo musisz ulec stereotypom (widocznie są w znacznej przewadze niż iloraz inteligencji), którym i ja ulegałem zanim kupiłem BMW. Na zachodzie BMW, Audi i Mercedes to auta równie cenione i wszystkie chętnie kupowane. Tam też trafia się paru wieśniaków, ale co z tego, jak 99% dresów i wichury w Polsce jeździ VAGami z 1,9TDI. W Anglii BMW serii 3ciej wyprzedziło w sprzedaży najpopularniejszy sedan - Forda Mondeo. Uważasz, że większość Brytyjczyków do wieśniaki i dresy? Też sądzisz, że wydają kilkadziesiąt tysięcy więcej na te by ciągać przyczepki z gnojem? Jak tak, to może czas opuścić swoją pod lubelską wieś i wyjechać gdzieś za granicę, chociaż na parę dni. Może zmieni to trochę Twoją percepcję motoryzacyjnego (przynajmniej) świata. Więc reasumując, nie czuję się dresem, nie rozbijam się po drzewach, bo to nie moje pierwsze auto z tylnym napędem i wiem co się może stać jak puszczę samopas moje prawie 200kucy na zakręcie (nawet na suchym). Wiem też, że żadna przednionapędówka nie pozwoli mi tak bezpiecznie pokonywać zakrętów i dawać takiego komfortu jak RWD. Wiem, bo nie posłuchałem takich jak Ty i kupiłem to porządne niemieckie auto. Tak więc nie zrozumcie mnie źle. Na te 20aut, naprawdę było parę fajnych. Ale dopiero jak spróbowałem BMW, odnalazłem to czego szukałem, moc, przyczepność, komfort i wszystko w opakowaniu rodzinnego sedana. Dla mnie bomba. Więc nie naskakujcie na BMW, zanim nie spróbujecie! Nie róbcie z siebie deb***i jak koleś, któremu odpisuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BMW328i napisał:
Tak więc nie zrozumcie mnie źle. Na te 20aut, naprawdę było parę fajnych. Ale dopiero jak spróbowałem BMW, odnalazłem to czego szukałem, moc, przyczepność, komfort i wszystko w opakowaniu rodzinnego sedana. Dla mnie bomba. Więc nie naskakujcie na BMW, zanim nie spróbujecie! Nie róbcie z siebie deb***i jak koleś, któremu odpisuje.
Co mnie obchodzi ile aut mialeś i jaka jest Twoja opinia o FWD, mam to w dalekim poważaniu! Temat jest o HONDZIE i won mnie z jakimiś tylnionapędowymi skażonymi lpg struclami rodem spod wiejskiej remizy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BMW328i napisał:
Jestem Lubelakiem od 6pokoleń kolego, więc nie trafione masz argumenty. Miałem 20aut, zmieniałem po 6miesiącach średnio, bo ciągle mi czegoś brakowało, większość FWD, w tym także Hondy, które jak pisał kolega wyżej z silnikami na VTTECu są super, tylko napęd nie na tą oś. Dopiero niedawno kupiłem pierwsze BMW i.. po prostu wiem, że idiotycznie słuchając takich idiotów jak Ty, którzy nie mają pojęcia o samochodach, a pierwsi szykanują dobre auta, zmarnowałem 10lat swojej motoryzacyjnej przygody. Ale Ty oczywiście ignorujesz moje argumenty, bo musisz ulec stereotypom (widocznie są w znacznej przewadze niż iloraz inteligencji), którym i ja ulegałem zanim kupiłem BMW. Na zachodzie BMW, Audi i Mercedes to auta równie cenione i wszystkie chętnie kupowane. Tam też trafia się paru wieśniaków, ale co z tego, jak 99% dresów i wichury w Polsce jeździ VAGami z 1,9TDI. W Anglii BMW serii 3ciej wyprzedziło w sprzedaży najpopularniejszy sedan - Forda Mondeo. Uważasz, że większość Brytyjczyków do wieśniaki i dresy? Też sądzisz, że wydają kilkadziesiąt tysięcy więcej na te by ciągać przyczepki z gnojem? Jak tak, to może czas opuścić swoją pod lubelską wieś i wyjechać gdzieś za granicę, chociaż na parę dni. Może zmieni to trochę Twoją percepcję motoryzacyjnego (przynajmniej) świata. Więc reasumując, nie czuję się dresem, nie rozbijam się po drzewach, bo to nie moje pierwsze auto z tylnym napędem i wiem co się może stać jak puszczę samopas moje prawie 200kucy na zakręcie (nawet na suchym). Wiem też, że żadna przednionapędówka nie pozwoli mi tak bezpiecznie pokonywać zakrętów i dawać takiego komfortu jak RWD. Wiem, bo nie posłuchałem takich jak Ty i kupiłem to porządne niemieckie auto. Tak więc nie zrozumcie mnie źle. Na te 20aut, naprawdę było parę fajnych. Ale dopiero jak spróbowałem BMW, odnalazłem to czego szukałem, moc, przyczepność, komfort i wszystko w opakowaniu rodzinnego sedana. Dla mnie bomba. Więc nie naskakujcie na BMW, zanim nie spróbujecie! Nie róbcie z siebie deb***i jak koleś, któremu odpisuje.
zgadzam sie w 1000 % tez jezdzilem duza iloscia aut o roznych napedach jezdze 20 lat ale teraz gdy mam BMW wiem co to jest radosc z jazdy i naprawde nie jest to auto dla pierwszego lepszego bo autem tylnonapedowym trzeba umiec jezdzic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Erdman napisał:
Co mnie obchodzi ile aut mialeś i jaka jest Twoja opinia o FWD, mam to w dalekim poważaniu! Temat jest o HONDZIE i won mnie z jakimiś tylnionapędowymi skażonymi lpg struclami rodem spod wiejskiej remizy.
chyba buraku nie wiesz co piszesz nie skazilem tak jak ty swoje auta gazem no chyba ze ty masz diesla i na gnojowiznie latasz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie, ludzie, LUDZIE!! ... i zrobił się temat BMW vs Honda. To ja pisałem odnośnie fun'u z jazdy. Kolego, jednego rajcują wysokie obroty, innego robienie ronda bokiem. i szanujmy się za miłość do motoryzacji, mnie osobiście potrafi odwrócić wzrok nawet zajeb*ście odpicowany 126p, ew. w świetnym stanie technicznym. Bo nie sztuka kupić golfa 3 za tyle samo tysięcy zł, i nazywać innych "burakami". Sam poruszam się autem o opinii "burackiego" ale nie interesuje mnie, co sądzą o mnie inni. To forum nazywa się "dyskusyjne" a nie forum obrzucaczy mięsem. Docinki FWD vs RWD były, są i będą, bo jeden lubi jazz, drugi jak mu nogi śmierdzą... troche szacunku! ... ale i tak wole bmw...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...