Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
benzyna po 10zł mandaty po 500zł a państwo się cieszy a najnisza krajowa skrajna nędza...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to wreszcie sprawa jest postawiona jasno - strażniki mają zarabiać a nie pilnować porządku. dzięki sz.p. prezydencie za szczerość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może wreszcie te kontrole nauczą kultury jazdy tych lubelskich pseudo kierowców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżdzić zgodnie z przepisami a budżet sam się rozwali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj znowu jest na Krochnalnej. Widziałem przed chwilą jak montowali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stuknie takiemu dziennikarzynie jakiś wariat dziecko na przejściu to będzie inaczej pisał... A chłopacy w golfach i z cb mają przeżywają tekst, bo muszą jeszcze bardziej pucować swoje "cacka", co by byli fotogeniczne;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam może jestem niedoinformowany czy coś ale czy nie tylko te fotoradary miały być przemalowane na żółto, które autentycznie będą robić zdjęcia, a nie wszystkie jak leci i codziennie w innym radar!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze. Na całym świecie jeździ się 50. My, Polacy oczywiście musimy zap.. Nie żal mi tych, którzy teraz zgrzytają zębami i bulą. Podajcie chociaż jeden argument za tym, że chociaż na jednej z tych 18 podanych ulic, gdzie stoją maszty sensem jest jeździć szybciej, chociażby na Kunickiego. Mam za sobą ponad 1,5 mln km. Zjechałem chyba wszystkie drogi w Polsce. Chcecie szybciej dojechać do domu, bezpieczniej i bezstresowo? Dam wam radę. Jeździjcie płynniej, dynamiczniej ruszajcie spod świateł, nie zmienia jcie co 100 m pasa, często nawet tego nie sygnalizując. I da się się to zrobić przy tempie 50. Gwarantuję, że więcej na tym zyskacie, aniżeli zap. 80-90 i co rusz hamować. To tak, jak częsty obrazek przy jeździe z W-y. Nieraz widziałem samobójców, którzy na trzeciego, pod górkę wyprzedzali pod Jastkowem. I co? Spotkałem ich na światłach koło skansenu. Razem czekaliśmy na światłach. I nie mówcie, że na Zachodzie jest inaczej. W Wiedniu na jeden z ulic nie pomagały radary. I co miasto zrobiło? Przebudowało drogę tak, że co 200 metrów był zakręt. W Niemczech jak koło szkoły, gdzie jest np. 30 km/h nie waż się jechać szybciej, bo któryś kierowca sam zadzwoni na policję. A że straż miejska obsługuje radary? Ktoś to musi robić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni podwyższyć stawki mandatów a za przekroczenie prędkości o 100% zabierać prawo jazdy na rok, bo aktualne stawki nie eliminują z ruchu idiotów. Czas ucywilizować ruch na naszych ulicach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
roks napisał:
Przepraszam może jestem niedoinformowany czy coś ale czy nie tylko te fotoradary miały być przemalowane na żółto, które autentycznie będą robić zdjęcia, a nie wszystkie jak leci i codziennie w innym radar!?
Te pomalowane na żółto to są te niby legalne ,cała reszta miała być usunięta. Niestety bardzo niemrawo to idzie służbom za to odpowiedzialnym,i my obywatele musimy im w tym usuwaniu pomóc.Trzeba rwać te pozostałe i WODA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maro napisał:
I bardzo dobrze. Na całym świecie jeździ się 50. My, Polacy oczywiście musimy zap.. Nie żal mi tych, którzy teraz zgrzytają zębami i bulą. Podajcie chociaż jeden argument za tym, że chociaż na jednej z tych 18 podanych ulic, gdzie stoją maszty sensem jest jeździć szybciej, chociażby na Kunickiego. Mam za sobą ponad 1,5 mln km. Zjechałem chyba wszystkie drogi w Polsce. Chcecie szybciej dojechać do domu, bezpieczniej i bezstresowo? Dam wam radę. Jeździjcie płynniej, dynamiczniej ruszajcie spod świateł, nie zmienia jcie co 100 m pasa, często nawet tego nie sygnalizując. I da się się to zrobić przy tempie 50. Gwarantuję, że więcej na tym zyskacie, aniżeli zap. 80-90 i co rusz hamować. To tak, jak częsty obrazek przy jeździe z W-y. Nieraz widziałem samobójców, którzy na trzeciego, pod górkę wyprzedzali pod Jastkowem. I co? Spotkałem ich na światłach koło skansenu. Razem czekaliśmy na światłach. I nie mówcie, że na Zachodzie jest inaczej. W Wiedniu na jeden z ulic nie pomagały radary. I co miasto zrobiło? Przebudowało drogę tak, że co 200 metrów był zakręt. W Niemczech jak koło szkoły, gdzie jest np. 30 km/h nie waż się jechać szybciej, bo któryś kierowca sam zadzwoni na policję. A że straż miejska obsługuje radary? Ktoś to musi robić.
Wygląda z tego co piszesz (...) że dopiero jesteś świeżo po kursie. Jak niby tyle jeżdzisz to chyba wiesz że nigdzie na świecie nie widać tyle PAŁ na drodze co w Polsce. Tu regularnie i cyklicznie odbywają się łapanki na kierowców jak na żydów w czasie okupacji,kto więcej złapie ma premię nagrodę awans i SCHABOWEGO.
Ostatnio edytowany 27 stycznia 2012 r. o 14:51
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj też będzie na Krochmalnej, ale chłopaki z rana nie bardzo mogli otworzyć skrzynkę bo pozamarzało...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tir napisał:
Wygląda z tego co piszesz CYCU że dopiero jesteś świeżo po kursie. Jak niby tyle jeżdzisz to chyba wiesz że nigdzie na świecie nie widać tyle PAŁ na drodze co w Polsce. Tu regularnie i cyklicznie odbywają się łapanki na kierowców jak na żydów w czasie okupacji,kto więcej złapie ma premię nagrodę awans i SCHABOWEGO.
Pojedź frędzlu do Francji lub Skandynawii. Żabojady mają najgęstszą sieć fotoradarów. Skandynawia z kolei uzależnia wysokość mandatów od zarobków. Co do reszty twoich poglądów - szkoda dyskutować. Co ty wiesz o łapankach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie lubię płacić mandatów jak każdy, ale te działania popieram. Skrzynki są oznaczone i ich lokalizacja jest powszechnie znana. Nie ma przeszkód aby przed masztem zwolnić skoro wiadomo gdzie on jest. Jeżeli ktoś uważa się za dobrego kierowcę a nie potrafi zapamiętać gdzie stoi to żółte coś to chyba coś z nim nie tak. Same skrzynki działają prewencyjnie, bo stoją tam gdzie jest większe zagrożenie więc nie ma co narzekać tylko jeździć z głową. Cieszę się, że czasy partyzanckiej łapanki spod znaku radaru w koszu na śmieci już się skończyły. Teraz dostajesz ostrzeżenie na znaku i jeżeli nie potrafisz z niego skorzystać to płacisz karę. Jak mawia klasyk: 'oczywista oczywistość'.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tir napisał:
Wygląda z tego co piszesz CYCU że dopiero jesteś świeżo po kursie. Jak niby tyle jeżdzisz to chyba wiesz że nigdzie na świecie nie widać tyle PAŁ na drodze co w Polsce. Tu regularnie i cyklicznie odbywają się łapanki na kierowców jak na żydów w czasie okupacji,kto więcej złapie ma premię nagrodę awans i SCHABOWEGO.
No widzisz? Tam nawet nie trzeba radarów, żeby kierowcy przestrzegali przepisów! Jedź do Niemiec i spróbuj przekroczyć święte 50 km/h w zabudowanym. cwaniaczku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
We Francji to są nawet takie bezczelne [media]http://www.youtube.com/watch?v=uvYxXBMqEOM[/media]
maro napisał:
Pojedź frędzlu do Francji lub Skandynawii. Żabojady mają najgęstszą sieć fotoradarów. Skandynawia z kolei uzależnia wysokość mandatów od zarobków. Co do reszty twoich poglądów - szkoda dyskutować. Co ty wiesz o łapankach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tir napisał:
Wygląda z tego co piszesz CYCU że dopiero jesteś świeżo po kursie. Jak niby tyle jeżdzisz to chyba wiesz że nigdzie na świecie nie widać tyle PAŁ na drodze co w Polsce. Tu regularnie i cyklicznie odbywają się łapanki na kierowców jak na żydów w czasie okupacji,kto więcej złapie ma premię nagrodę awans i SCHABOWEGO.
a mi się wydaje że to Ty masz prawo jazdy od roku, pojezdzij po innych krajach nikt tak nie zapieprza jak u nas (nie licze autostrady w Niemczech), pojedz na Litwe tam nikt nie przekracza predkosci, jadą mercdesy, bmw itp. i wszyscy jedną predkoscią. Twój adwersarz miał rację u nas wyprzedzają na trzeciego by za pare km spotkać się na światłach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
asd! napisał:
No widzisz? Tam nawet nie trzeba radarów, żeby kierowcy przestrzegali przepisów! Jedź do Niemiec i spróbuj przekroczyć święte 50 km/h w zabudowanym. cwaniaczku
Nie piszę (...) o radarach tylko o pałach dalej ukrytych po krzakach i za każdym węgłem,nigdzie na świecie tego nie ma
Ostatnio edytowany 27 stycznia 2012 r. o 14:52
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Gość' timestamp='1327652142' post='588902'] Nie piszę cycu o radarach tylko o pałach dalej ukrytych po krzakach i za każdym węgłem,nigdzie na świecie tego nie ma [/quote jak trochę pojeździsz samochodem frędzlu, to się nauczysz, że ta twoja pała to po prostu suszarka. Musisz się podciągnąć w terminologii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maro napisał:
Pojedź frędzlu do Francji lub Skandynawii. Żabojady mają najgęstszą sieć fotoradarów. Skandynawia z kolei uzależnia wysokość mandatów od zarobków. Co do reszty twoich poglądów - szkoda dyskutować. Co ty wiesz o łapankach...
Tu jest (...) dziki kraj,i nie będzie dobrze jak awans jednego czy drugiego będzie zależał od tego ilu złapie pijaczków lub tych co przekroczą prędkość. Łapanki jak na żydów podczas okupacji.
Ostatnio edytowany 27 stycznia 2012 r. o 14:53
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...