Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zmarł abp Józef Życiński. Miał 62 lata

Utworzony przez ana, 10 lutego 2011 o 20:08 Powrót do artykułu
wielka strata, szok....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
pokoj jego duszy, amen
0
Na pewno go otruli! Trzeba powołać komisje, która to zbada... Jarek w Tobie nadzieja!
0
Mój Boże...spoczywaj w pokoju
0
Nie lubiłem naszego Arcybiskupa. Lecz jak dowiedziałem się o Jego śmierci zrobiło mi się smutno:(
0
Wielka strata dla Lublina, zmarł Wielki Człowiek
0
Jessteśmy pogrążeni w ogromnym smutku. Odszedł jeden z najwspanialszych ludzi dzisiejszego kościoła. Dobry człowiek i kapłan z prawdziwego zdarzenia. Dlaczego ludzie światli i dobrzy odchodzą?
0
Bóg tak szybko nam go zabrał, jego wola a nie nasza...
0
Przykro i smutno
0
to smutne .............. niech sopczywa w pokoju.......
0
współczujemy ...wielka strata ...
0
znowu sprawdza sie powiedzenie że "nikt nie zna dnia ani godziny" spoczywaj w pokoju [*]
0
jeden z niewielu normalnych ksiezy w lublinie
0
bardzo szkoda, jeden z bardzo nielicznych biskupów, którzy mówili mądrze, nie wdawali się w politykę. Mnie udzielał sakramentu bierzmowania. Teraz to już pozostał tylko w kościele prawie cały PIS-owski beton.
0
Olbrzymia strata!!! Wspaniałe kazania, kwiecista mowa, wyczucie taktu, oddanie i misja!
0
A Spotkałem, GO 27 na Kul-u . Chciałem autograf na książkę .
0
Jeszcze pamiętam, jak udzielał mi przed 3 laty bierzmowania. Był wspaniałym człowiekiem. O takich ludziach należy pamiętać. ;(
0
Szkoda, że Kościół stracił tak wielkiego człowieka, nieskostniałego ideologicznie, teraz pewnie się instytucja bardziej pogrąży. Strasznie smutna wiadomość;((
0
Miał gadane dawał mi bierzmowanie chłop dobry... chodź nie chodze do tzw. kosciał to on jest ok
0
Wielka strata..... Wieczne odpoczywanie racz Mu dać Panie .........
0
Strona 1 z 6

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: