Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zmarł abp Józef Życiński. Miał 62 lata

Utworzony przez ana, 10 lutego 2011 r. o 20:08 Powrót do artykułu
wielka strata, szok....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pokoj jego duszy, amen
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pewno go otruli! Trzeba powołać komisje, która to zbada... Jarek w Tobie nadzieja!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój Boże...spoczywaj w pokoju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie lubiłem naszego Arcybiskupa. Lecz jak dowiedziałem się o Jego śmierci zrobiło mi się smutno:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielka strata dla Lublina, zmarł Wielki Człowiek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jessteśmy pogrążeni w ogromnym smutku. Odszedł jeden z najwspanialszych ludzi dzisiejszego kościoła. Dobry człowiek i kapłan z prawdziwego zdarzenia. Dlaczego ludzie światli i dobrzy odchodzą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bóg tak szybko nam go zabrał, jego wola a nie nasza...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykro i smutno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to smutne .............. niech sopczywa w pokoju.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
współczujemy ...wielka strata ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znowu sprawdza sie powiedzenie że "nikt nie zna dnia ani godziny" spoczywaj w pokoju [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeden z niewielu normalnych ksiezy w lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo szkoda, jeden z bardzo nielicznych biskupów, którzy mówili mądrze, nie wdawali się w politykę. Mnie udzielał sakramentu bierzmowania. Teraz to już pozostał tylko w kościele prawie cały PIS-owski beton.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Olbrzymia strata!!! Wspaniałe kazania, kwiecista mowa, wyczucie taktu, oddanie i misja!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Spotkałem, GO 27 na Kul-u . Chciałem autograf na książkę .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze pamiętam, jak udzielał mi przed 3 laty bierzmowania. Był wspaniałym człowiekiem. O takich ludziach należy pamiętać. ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że Kościół stracił tak wielkiego człowieka, nieskostniałego ideologicznie, teraz pewnie się instytucja bardziej pogrąży. Strasznie smutna wiadomość;((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miał gadane dawał mi bierzmowanie chłop dobry... chodź nie chodze do tzw. kosciał to on jest ok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielka strata..... Wieczne odpoczywanie racz Mu dać Panie .........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...