Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zmarł abp Józef Życiński. Miał 62 lata

Utworzony przez ana, 10 lutego 2011 r. o 20:08 Powrót do artykułu
Tylko Bóg zna przyczynę,dla której powołał Biskupa Józefa do siebie.A dla nas,to kolejny czas,aby uzmysłowić sobie jak kruche i nieprzewidywalne jest ludzkie życie.Czuwajcie bo nie znacie dnia,ani godziny-powiedział Jezus.Niech odpoczywa w pokoju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż za zmiana!!!! Już główne zdjęcie nie jest archiwalne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CIEKAWE JAKIEGO PUPRUATA WYŚLE MAFIA Z WATYKANU KIEROWANA PRZEZ BYŁEGO SSMANA BENEDYKTA DO ZACOFANEJ LUBELSZCZYZNY??POKROJU ŻYCIŃSKIEGO CZY GORSZEGO OSZOŁOMA ALA GŁODZIU ALBO DZIWISZ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SANTO SUBITO !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech odpoczywa w spokoju .Ciekawe kto zajmie się teraz Jego majątkiem.Cmentarz na Unickiej .Komu mam zapłacić za zrobienie nagrobka przez zakład z zewnątrz --jeżeli nie jest to firmanie zlecona przez nadzorce cmentarza .Wejście obcej firmy kosztowało 700 zł .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smack dat napisał:
No to teraz czas na nowego kapłana dla Gazety Wybiórczej - wszak starozakonnych w Lublinie Ci co niemiara...
Krótko. Jesteś zwykłym zerem, śmieciem. Nikt po tobie płakał nie będzie. Tyle w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Filozof napisał:
SANTO SUBITO !!!
przemyślisz to, co napisałeś, jak ci się stara przekręci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mac napisał:
bardzo szkoda, jeden z bardzo nielicznych biskupów, którzy mówili mądrze, nie wdawali się w politykę. Mnie udzielał sakramentu bierzmowania. Teraz to już pozostał tylko w kościele prawie cały PIS-owski beton.
Cóż za "prawdziwe" i przenikliwe świadectwo zapewne "młodego, wykształconego i z dużego miasta" a z całą pewnością myślącego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HMWD i wam tez
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dag napisał:
HMWD i wam tez
... .......uzywaj jezyka polskiego poprawnie - to chyba mialo by CMWD, nieprawda ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jo(L)ka napisał:
przemyślisz to, co napisałeś, jak ci się stara przekręci.
....SANTO SUBITO i pomnikow kilka chociazby w lubelskim czy podkarpaciu....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Był dla mnie wielkim człowiekim,miałam styczność z acybiskupem Życinskim jakieś prawie 10 lat temu w internacie na Narutowicza,arcybiskup był gościem wtedy,potem udzielał bierzmowania w Poniatowej moim sąsiadom.Nie mogę się pogodzić ze śmiercią tak ważnego człowieka naszego wojewódzctwa,mam zdjęcia z nam ale to już nie to samo.Wielka szkoda:-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
....SANTO SUBITO i pomnikow kilka chociazby w lubelskim czy podkarpaciu....
i w lublinie plac Ronalda Reagana ha ha a może śp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie jacy wy jesteście głupi,,,umarł wielki człowiek dla naszego życia,drugi po Janie Pawle II,to jest lubelszczyzna.Pokażcie,że stać was na odrobine szacunku.Nie róbcie obciachu,Kazdy mądry polak kochał naszego arcybiskupa Józefa,każdy wie kim on był.Tak samo jak dyrektor w gimnazjum w Poniatowej pan Andrzej Żukowski umarł na zawał.Śmierć przychodzi z nienacka,nie wiadomo kiedy i gdzie,straciłam w ciągu miesiąca dwie wielkie osoby...dyrektora szkoły w Poniatowej i arcybiskupa lubelszczyzny naszej kochanej,,,,ludzie zacznijcie myśleć('',(\ \
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
crom napisał:
Pan Bóg sie pomylił, to nie tego Abp miał do siebie powołać. To był DOBRY DUSZPASTERZ i prawdziwy kapłan, otwarty na innych, szczery,życzliwi. Niech teraz co niektórzy hierarchowie kk mają wyrzuty sumienia,że Bóg zabiera dobrych kapłanów a złych zostawia przy życiu.
PAN BÓG WIE CO ROBI. Niezbadane są wyroki Pana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znałem Cię osobiście i szanowałem. Byłeś dobrym człowiekiem, dziękuję za wszystko co zrobiłeś bezpośrednio dla mojej rodziny, dziękuję Ci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatni raz widziałam Arb.w Trybunale Koronnym na opłatku. Był w doskonałej formie. Pięknie do nas zebranych się uśmiechał, wszystkim złożył osobiście życzenia.Było wzniośle ale ciepło i rodzinnie. Nie mogę uwierzyć, że już Go nie ma między nami. Pokój Jego Duszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin jest chyba szczególnym miejscem na ziemi gdzie uczy Bóg pokory. Wybieramy polityków, którzy przynoszą wstyd miastu i jego mieszkańcom. Trudno powiedzieć z dumą - jestem z Lublina - bo zawsze śmiech " a to ten wasz Palikot", "a jak u was Kruk tamto tamto" a co z ze "Zbyszkiem" jaką teraz wybrał partię - jeszcze nie w Samoobronie. Wstyd było się przyznać Lublin ma jednak szczęście ci co nie są wybrani lecz posłani są jego jedyną dumą Tym człowiekiem był Arcybiskup Józef. Nie należę do Kościoła Katolickiego ale widziałem jego troskę o wszystkich mieszkańców miasta.Swoim życiem pokazywał jak służyć innym bez względu na wyznanie. Pamiętam jak jeden z pierwszych biskupów katolickich z pokorą poszedł do kościołów innych wyznań. Jako jeden z pierwszych życzliwie mówił o wieokulturowości miasta. To On zajął się problemem rodzin o różnych wyznaniach, to On zapraszał do kościoła osoby rozwiedzione. Jako osoba z poza kościoła rzymskokatolickiego często słyszałem głosy potępienia i zniewagi rzucane pod jego adresem gdy jako jeden z pierwszych starał się upublicznić finanse kościoła rzymskokatolickiego, kiedy zastosował jasne zasady wobec dzierżawców i handlująch na terenach kościelnych. To on podjął rzeczywisty dialog z innymi Kościołami. On jako pierwszy ze współczesnych miast chełpić się siłą katolicyzmu z pokorą i uznaniem mówił o innych. Katoliccy mieszkańcy Lublina (mieszkańcy nie obywatele) zgodnie z tym co niesie polityka sprawiali mu wiele ran; "Żyd -Cimski" - tak nazywali go "gorliwi " katolicy" czyli faryzeusze Z plakatem szkalującym Arcybiskupa spacerowała przed ratuszem otyła kobieta "To Żyd nie katolik" opowiadał odziany w pokutny ubiór kolejny "katolik" "Niszczy bractwo i prawdziwie katolickie organizacje" - mówił jeden z działaczy "ku*** zaprasza do kościoła" usłyszałem od starszej Pani "To nie jest nasz biskup" usłyszałem od aktywistki jednej z organizacji parafialnych "Jak on może tolerować tych co piszą w Wyborczej" usłyszałem od innych, "Precz z biskupem' - to też hasło z plakatu przed kurią. Nie wiecie Kogo mieliście i co tracicie. Nie piszę tu jako osoba religii. Hasło "Wielokulturowy Lublin" jest hasłem politycznym i politykom zależy aby inne kultury i wyznania były widoczne Lublin - też i ja nie rzymskikatolik straciłem Człowieka prawdziwej wiary i prawwdziwego człowieczeństwa. Straciłem człowieka, który rozumiał nawet tych co nie byli w jego kościele i tych co z kościoła odeszli. Straciłem człowieka co nie kierował się bogaceniem ale służbą Bogu i ludziom bez rozróżniania na grzesznych i bezgrzesznych. Straciłem jednego z odważnych, który nie bał się koniunktury, gwizdów, pomówień bo on jeden z niewielu wiedział i wierzył w Prawdę Niech będzie wieczna pamięć Jego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marzena napisał:
Wieczne odpoczywanie racz Mu dać Panie.
....jesli bedzie obdarzony WIECZNYM ODPOCZYWANIEM OD SAMEGO PANA TO ZNACZY ZE NIGDY NIE ZMATWYCHWSTANIE czyli CIAG DALSZY NAIWNEJ I GLUPIEJ FILOZOFII RELIGIJNEJ...!.... tylko czytac takie BZDETY !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TVN24 W ŚRODĘ, TVN24 W SOBOTĘ Porównajcie sobie ,,zaprzyjaźnioną'' z katolikami tę stację z sierpnia tego roku, kiedy radowali się z misia przybitego do krzyża, krzyża z puszek i opluwania modlących się i tą dzisiejszą zatroskaną...Hello? Czy tylko ja widzę, że coś tu nie gra...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...