Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zmarł abp Józef Życiński. Miał 62 lata

Utworzony przez ana, 10 lutego 2011 r. o 20:08 Powrót do artykułu
Nareszcie purpurowa armia kosciola pedofilsko-watykanskiego zaczyna zdychac....Brawo dla losu ktory zabral ta swinie...Mam nadzieje ze to poczatek czystki w szeregach don vito watikane..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma ludzi nie zastąpionych!!! Wkurza mnie to jak się użalacie ze umarł,umarł no to umarł.Każdemu z nas umiera osoba bliska sercu i jakoś nikt tym specjalnie sie nie przejmuje.Ja tam nie wiem,ale ja nie lubię księży bo to są darmozjady.Głoszą ewangelię,tylko czy tak naprawdę sami postępują wedlug "Słowa Bożego"?Patrzą tylko na koperty w czasie kolęd,mają dzieci to ktoś musi je utrzymywać.Czy oni się martwią czy mamy zaco żyć? No oczywiście nie wszyscy jak wszędzie są wyjątki,ale to sporadyczne przypadki.Tak więc przestańcie tak biadolić. ODSZEDŁ DO DOMU OJCA ,a tam mu będzie jeszcze lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siomik napisał:
Nareszcie purpurowa armia kosciola pedofilsko-watykanskiego zaczyna zdychac....Brawo dla losu ktory zabral ta swinie...Mam nadzieje ze to poczatek czystki w szeregach don vito watikane..
Skrzywdzony przez los???????????,może porozmawiaj z psychologiem, może pomogą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BEATA napisał:
Umarł sobie i wieklkie HALO!!! "Niech odpoczywa w POKOJU" .Kazdy kiedyś umrze.A o ze mial tytuł i jakąś tam władzę to juz był WIELKIM CZLOWIEKIEM".Każdy z nas jest kimś.Ja znałam matkę siedmiorga dzieci która umarła we wtorek w wieku43 lat,zostawiła najmlodsze półroczne dziecko i co.... Tak mialo być.
jak ktoś Ci z najbliższych umiera to też mówisz- "Umarł(a) sobie wielkie HALO"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczmy się kochać ludzi,oni tak szybko odchodzą Zmarł wcześnie ale jeszcze miał tyle spraw do załatwienia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zmarł przedstawiciel kasty uprzywilejowanej ,żyjący w luksusie i napęczniały od dobrobytu. Mnie szarego człowieczka to ani parzy ani ziębi.Dziwi tylko głupota tych którzy dają się nabierać na bajeczki sutannowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
jak ktoś Ci z najbliższych umiera to też mówisz- "Umarł(a) sobie wielkie HALO"?
Nie ,nie mówię "Wielkie Halo",po prostu mówię no cóz przykro mi,tak musiało i i miało być.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
epitafium filozofa napisał:
Umarł król niech żyje! Niech już więcej nam nie ryje, Szkodnik znikł, taki nikt kto po nim zawyje? Parcie na szkło on miał! I wciąż łgał jak mało kto, Więc go musiało zgubić w końcu kłamstwo to! Płacze po nim wszelkie gówno! Wierni zaś cieszą się że Bóg traktuje ludzi równo! Kto zastąpi go na szkle i w gazecie zwanej wybiórcze gówno. Kościół z ulgą odetchnie. Bo psotnik więcej go nie tknie. Odejdzie w niepamięć wieczną natrętnie.
ZA DUŻO MÓZGOJEBÓW WYPIŁEŚ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anna napisał:
Zmarł przedstawiciel kasty uprzywilejowanej ,żyjący w luksusie i napęczniały od dobrobytu. Mnie szarego człowieczka to ani parzy ani ziębi.Dziwi tylko głupota tych którzy dają się nabierać na bajeczki sutannowych.
DOKŁADNIE,jestem za
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='BEATA' timestamp='1297434372' post='436280'] DOKŁADNIE,jestem za [/quot dziewczynko zajmij się swoim życiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BEATA napisał:
Nie ,nie mówię "Wielkie Halo",po prostu mówię no cóz przykro mi,tak musiało i i miało być.
K..rwa, dziewucho marnujesz się zacznij pisać wiersze bo wszystko ci się rymuje, na pewno będą bardzooooooooooo inteligentneeeeeee!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BEATA napisał:
Nie ,nie mówię "Wielkie Halo",po prostu mówię no cóz przykro mi,tak musiało i i miało być. :
Racja Beatko tylko ze nie musialo ale musi oczywiscie mowa o tych pUrpUrowych scierwach....z bogiem:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MON napisał:
K..rwa, dziewucho marnujesz się zacznij pisać wiersze bo wszystko ci się rymuje, na pewno będą bardzooooooooooo inteligentneeeeeee!!!!
Ale ty to raczej musisz miec twarz nie zdradzajaca oznak myslenia ......inteligencieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mój wujek pracował u niego , życinski to nie jest taki święty widziałem go raz na działce nad jeziorem ,a jakie "zakonnice" tam widziałem , po 20 pare lat nago resztę się domyślcie ,,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wykorzystywał mężczyzn
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mac napisał:
bardzo szkoda, jeden z bardzo nielicznych biskupów, którzy mówili mądrze, nie wdawali się w politykę. Mnie udzielał sakramentu bierzmowania. Teraz to już pozostał tylko w kościele prawie cały PIS-owski beton.
"Irena Szafrańska Business Centre Club. Jestem w głębokim szoku, nie wierzę... To był taki silny, dynamiczny człowiek. Pełen życia i energii. Był moderatorem życia politycznego i gospodarczego...'"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siomik napisał:
Racja Beatko tylko ze nie musialo ale musi oczywiscie mowa o tych pUrpUrowych scierwach....z bogiem:)
BEZNADZIEJNY PRZYPADEK, OBECNY NA KAŻDYM FORUM OD RANA DO WIECZORA, ŚMIAĆ MI SIĘ CHCE Z CIEBIE KOZAKU, NO ALE JAK NIE MASZ SWOJEGO ŻYCIA PRYWATNEGO TO CHOCIAŻ TYLE CI ZOSTAŁO, A RACZEJ NIE MASZ, BO O 4 RANO TO NORMALNY CHŁOP ŚPI OBOK SWOJEJ KOBIETY, A NIE WYLEWA SWOJE SMUTY NA FORUM, A WIĘC ŻYCZĘ CI ABYŚ SOBIE KOGOŚ ZNALAZŁ- CHŁOPCZYKA LUB DZIEWCZYNKĘ CO TAM LUBISZ, POZDRAWIAM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cenzor nie zabraniaj wylewać smutów bo co tu innego robić w tej krainie szczęśliwości?kobieta poszarzała,do 10 daleko i znowu zabraknie,w tiwi same zakazane mordy i deb***ni spikerzy plus ryczące reklamy ---szaro blado smutno wiecznie grudzień wiosny nima "czy coś ocalić może ziemię?"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odszedł człowiek, który kochał samego siebie. Takiej straty GW już nie odrobi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...